Честит първи учебен ден!

  • 4 487
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 937
Съвсем в навечерието му, искам да пожелая от сърце на всички първокласници много усмихнат, много щастлив първи учебен ден!

Знам, че повечето от вас няма да забравят да плиснат вода за изпроводяк, аз пък ви напомням да включим и фаровете на автомобилите си!
Макар и символично...

Пожелавам на дъщеря си увереност, любопитство и удоволствие и искрено се надявам времето прекарано в училище да бъде и празник за нея. Всеки ден!

Пожелавам го и на всички вас, които утре, сигурна съм, също както и аз ще треперите от вълнение, от умиление, от гордост!

Успех!

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 09:07 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 2 013
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря.
Но своите двама първокласници и на всички първолаци в държавата желая щастливи дни в класните стаи, много знания и добри приятелства.

# 2
  • Мнения: 413
Да са ви живи и здрави всички първолачета   bouquet

Толкова са сладки  развълнувани  и с тия големи чанти и букети...  Hug

# 3
  • Мнения: 3 271
Най-добри пожелания и от мен още веднъж!

Нали имаше някъде таква тема вече  newsm78

# 4
  • Мнения: 282
Нека и аз да пожелая на всички СЛАДУРИ едно прекрасно,незабравимо начало в училище,само хубави моменти и много,много шестици baloni baloni baloni

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
На всички мами с ученици искам да пожелая НА СЛУКА през новата учебна година  Hug   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 659
Успех и от мен на първокласниците и на всички останали ученици  Grinning

А в края на учебната година, родителите да бъдат горди с отличните оценки на децата си  Grinning

# 7
  • Мнения: 581
Присъединявам се към добрите пожелания!

  bouquet Желая на всички ученици спорна учебна година  bouquet

# 8
  • Мнения: 6 243
Честит празник на малките ученеци!   bouquet
Нека училището се превърне за тях в обично място - дай боже!

Честит празник на майките и бащите им. Лека и безаварийна ви пожелавам, защото за мен лично първия класна сина ми беше по стресиращ от раждането и гледането през първата му година.

Весело и незабравимо прекарване на днешния ден.  bouquet

# 9
  • Popovo
  • Мнения: 571
Честит първи учебен ден!

# 10
  • Мнения: 1 403
Честит първи у4ебен ден и от мен   bouquet

# 11
  • Мнения: 5 539
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици, на всички учители и на всички градинарчета!  bouquet  bouquet  bouquet

# 12
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици!!!

ВЕСЕЛА УЧЕБНА ГОДИНА, С ПО-МАЛКО ДВОЙКИ И СЪЛЗИ Simple Smile

УСПЕХ НА ВСИЧКИ   bouquet

# 13
  • Мнения: 14 133
Честит първи учебен ден на всички малки и големи ученици, на всички учители и на всички градинарчета!  

  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 7 821
Честит първи учебен ден!


Промених заглавието и слях темите.

# 15
  • Мнения: 272
Честит първи учебен ден на всички първокласници и изобщо на всички ученици и учители.
Да ви върви по вода.
 Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честит Първи учебен ден!

Съвсем съзнателно написах Първи, защото той е само един - тръпнещи, развълнувани и леко просълзени родители, стиснали здраво онемели от страх и нетърпение първолаци. Това е само веднъж в живота!

На добър час!

# 17
Честит първи учебен ден !

Беше страхотно, изкарахме чудесно, дъщеря ми не искаше да си тръгва толкова рано  Laughing
Дано този ентусиазъм се запази и за по нататък  Simple Smile

Да са живи и здрави всички и да е лека и успешна годината !!!

# 18
  • Мнения: 227
 Hug честит Първи учебен ден на всички български дечица!!!
Горда съм да споделя, че вече имам двама ученика -  един в 4 клас и ПЪрВОКлАСНИК!!! Желая, както на моите момчета, така и на всички ученици много, много здраве, да растат разумни и Умни  - късмет през учебната година!!!

# 19
  • Мнения: 525
Честит Първи учебен ден на всички деца и преди всичко на моите:Георги на 14години,Димитър на 12години и Мариета на 4(нищо,че е малка тя е втора група).Баткото ни Митко вдигна знамето в училище:http://foto.bg/data/500/medium/P9151933.JPG

# 20
  • Мнения: 525
Не успях със снимката ще опитам пак
http://foto.bg/data/500/medium/P9151933.JPG

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 13:12 от vanyia

# 21
  • Мнения: 2 266
Честит първи учебен ден на всички учители и ученици.  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 006
Честит първи учебен ден на всички ученици и на техните родители !

Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses

По-късно бях уведомена, че всички женки в новия клас са грозни  ooooh! и че от 14 момчета само петима са пичове, а другите са дебили.

Да ми е жив и здрав моя 11 годишен пич и вашите също!

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 13:03 от SUNRISE кака SAKRI

# 23
  • Мнения: 151
Честит първи учебен ден! Да е спорна годината! На добър час!  newsm10

# 24
  • Мнения: 1 492
Честит първи учебен ден  на всички ученици Hug На добър час!
Нашият първолак беше толкова стреснат горкия, ама после в стаята си се отпусна.

# 25
  • Мнения: 1 937
Давайте, давайте снимки!

Още подсмърчам и нещо ми горчи!

Ще закача и аз довечера, че не си намирам кабела!

vanyia, SAKRI, имате страхотни млади мъже!  Grinning

# 26
  • Мнения: 3 164
Нека да е честит, най-вече на първолаците Heart Eyes аз като мама на ПЪРВОЛАК, ще споделя че повече ме тресе треската от него Close той хал-хабер си няма още кво го чака.имаме си вечеи учебници-от понеделник няма шега bowuu
Айде, на хаирлия да им е!!!
снимки за сега няма-ще чакам мъжО, че аз не се оправям с кабеляците Embarassed

# 27
  • Мнения: 6 243
Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses
Ако искаш да си говорим за петокласници, винаги съм насреща. Оборотът от гелове за коса в града аз го правя!

# 28
  • Мнения: 329
Честит първи учубен ден на всички първокласници и техните родители.Успешна и спорна година !

# 29
  • Мнения: 3 042
Честит първи учебен ден на всички ученици!

Желая им много здраве и успехи през новата учебна година!

# 30
  • Мнения: 1 006
Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses
Ако искаш да си говорим за петокласници, винаги съм насреща. Оборотът от гелове за коса в града аз го правя!

Разбира се, и аз съм насреща, защото тайно ги подслушвам и съм горе-долу в час. Mr. Green Моят пубер ползУва гел, ама не къв да е, а нек`ъв супер стронг, а пяна за коса не му върши работа, защото когато изсъхне косата му пак щръквала. bowuu И да не забравя - ползУва и сух дезодорант, но не зная какъв.Ще се информирам и ще докладвам.

Хапка, благодаря ти за комплимента. Sunglasses И аз много си го харесвам синето.Решила съм да съдя за педофилия една моя приятелка-студентка /22г./, която я е яд, че сина ми не бил поне на 18г.

Помооощ...пак изместих темата. smile3537 Наместете я, моля.

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 15:23 от SUNRISE кака SAKRI

# 31
  • София
  • Мнения: 1 951
Честит  Първи Учебен Ден,на всички първолаци!Моите бяха много стреснати ,но бързо ,бързо влязоха в  крачка.Особенно при влизането в училището за  ръка с големите ученици.

# 32
  • Мнения: 1 006

Особенно при влизането в училището за  ръка с големите ученици.


Тази гледка винаги много ме е кефела.

Преди пет години в този момент сина ми си пожела да го избере някоя хубава кака.Така и стана, беше доволен и усмихнат до ушите. Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 1 621
Честито на всички ученици! Успешна учебна година и да са живи и здрави.   bouquet

# 34
  • Мнения: 888
И ние вече се прибрахме след мнооого емоции  Hug нали сме първолаци  Wink .Поревах си ...
След малко ще пусна някои снимки да споделя с вас и моята радост..  Hug
А другите мами -няма ли да качите малко снимки и вие?

# 35
  • София
  • Мнения: 5 828
Честит първи учебен ден и успешна учебна година!!!

Моята пък освен фризирана беше и гримирана и червирана, с приятелките си носеха да си показват гримове, гланцове и лакове  ooooh!

# 36
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моя петокласник не ми разреши да му ударя един целуфан, когато го закарах до у-ще. Mr. Green Задоволих се само с едно :"Дай пет!" Иначе вкъщи и не пред хора не се прави на мъж. Laughing

Специално и отново се облече кат гробар у черно и направихме прическа с гел. Sunglasses











Ако искаш да си говорим за петокласници, винаги съм насреща. Оборотът от гелове за коса в града аз го правя!

Разбира се, и аз съм насреща, защото тайно ги подслушвам и съм горе-долу в час. Mr. Green Моят пубер ползУва гел, ама не къв да е, а нек`ъв супер стронг, а пяна за коса не му върши работа, защото когато изсъхне косата му пак щръквала. bowuu И да не забравя - ползУва и сух дезодорант, но не зная какъв.Ще се информирам и ще докладвам.

Хапка, благодаря ти за комплимента. Sunglasses И аз много си го харесвам синето.Решила съм да съдя за педофилия една моя приятелка-студентка /22г./, която я е яд, че сина ми не бил поне на 18г.

Помооощ...пак изместих темата. smile3537 Наместете я, моля.



Моля, заповядайте в темата за 5 класниците.  Laughing

# 37
  • ново
  • Мнения: 5 952
Успешна година на всички ученици и от мен Hug
Ето няколко снимки от нашия пръв учебен ден Simple Smile
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6184&AlbumId=66852

# 38
  • Мнения: 1 492
Весела, голяма е сладурка дъщеря ти. Да ти е жива и здрава.
Стаята изглежда доста добре с тези картини, а пък и е слънчева.
Успешна учебна година!! Hug

# 39
  • Мнения: 75
Честит първи учебен ден на всички ученици и на развълнуваните им родители!

Не знам за петокласниците, но моят първокласник също е с пяна на косата по всички празнични поводи. Днес също не пропусна, само реши да е малко по-пригладена прическата от обикновено и  не пожела балони, защото те били за купон! Сериозна работа.

# 40
  • Мнения: 1 264
Честит първи учебен ден! И успешна учебна година !  Hug
Най - малкият ми син започва училище тази година в училището на батковците си / вече студенти /  Simple Smile Та семейно присъствахме на тържеството  Grinning Момчета по собствена инициатива подариха цветя на учителската си от първи клас , жената страшно много се зарадва и ги представи на класа си  Simple Smile  А на мен пък ми стана едно ревливо кога бяха толкова мънички и колко бързо пораснаха и същото време гордо , че старите им учители ги познаваха и се радваха , че са студенти  Blush
 Ето малко снимки от нашият ученик  Simple Smile

 
 

Последна редакция: пт, 15 сеп 2006, 20:05 от aq_kiara

# 41
  • Мнения: 2 013
ето ги и моите първолаци!



# 42
  • Мнения: 888
Ето я и моята ученичка  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

 

 

# 43
  • Мнения: 2 768
Честит първи учебен ден на всички ученици!

А това е нашата първокласничка, ученичка в 1а клас на 8 СОУПЧЕ А.С.Пушкин, Варна


Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 00:07 от eta

# 44
# 45
  • Мнения: 253
Честит първи учебен ден на всички ученици!

А това е нашата първокласничка, ученичка в 1а клас на 8 СОУППЧЕ А.С.Пушкин, Варна



 Ха.....и нашата първокласничка е в този клас.
   Честито на всички първокласници и успешна първа учебна година!

# 46
  • Мнения: 3 405
И аз да ви честитя, макар и на следващия ден, от името на второкласник от СОУПЧЕ "А.С.Пушкин", Варна.

Попътен вятър на всички!!!
[/color]

# 47
  • Мнения: 2 768
Събрахме се  Hug

Вчера се оглеждах да те видя, Анджи  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 1 937
Страхотни деца!
Нямам никакви съмнения относно бъдещето на България!  Grinning

Това е моето момиче, минути преди да тръгнем.


И вече в клас, а зад нея се подава сестра й!


Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 12:26 от Verdad

# 49
  • Мнения: 3 405

Ета, децата ни ще са в една стая. Втори клас сутрин, първи клас следобед  Hug
Ники е втори А.

# 50
  • Мнения: 78
Ето снимки и от моите ученици. Дъщеря ми е 10-и клас , а малкият 2-ри.


Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 19:42 от albena35

# 51
  • София
  • Мнения: 1 654

Честит първи учебен ден! Hug

Общи условия

Активация на акаунт