Зъб?

  • 501
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
От няколко дни Калина се лигави обилно, лапа си ръцете и каквото й попадне, смуче биберона с истинско настървение... възможно ли е да й расте зъбче толкова рано? Thinking Една приятелка ми каза, че първото зъбче на нейното бебе се появило на 3-тия месец... newsm78

# 1
  • Мнения: 380
И моят дребосък е същия Grinning. На тази възраст всички бебчета се лигавят така и си лапат ръчичките. Това не е индикация че ще и расте зъб, но има и редки случаи в които е възможно Peace.

# 2
  • Мнения: 1 186
Възможно е Party
Една приятелка-мама с която излизам почти всеки ден-че нейното бебче е на 5 месеца и половина и има вече 2 зъбчета като първото излезнало на 4 месеца и сега му никне горно зъбче
А какво да кажа аз като на моята сладурана(пу-пу) която е на 8 месеца и половина а няма още зъбче newsm03
Така че е възможно да ви никне зъбче Laughing

# 3
  • Мнения: 603
възможно е,но не е задължително Peace

# 4
  • Мнения: 106
Възможно е Party
Една приятелка-мама с която излизам почти всеки ден-че нейното бебче е на 5 месеца и половина и има вече 2 зъбчета като първото излезнало на 4 месеца и сега му никне горно зъбче
А какво да кажа аз като на моята сладурана(пу-пу) която е на 8 месеца и половина а няма още зъбче newsm03
Така че е възможно да ви никне зъбче Laughing
моята е по4ти на 10 месеца и още няма зъб

# 5
  • Мнения: 27 524
Възможно е  Peace

Също така обикновено лапането и лигавенето предшестват появата на зъба понякога с 2 или 3 месеца  Grinning

# 6
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Възможно е. Имам съученик, който се е родил с 1 зъбче (щях да падна, когато майка ми ми каза Joy. Детето на моя приятелка имаше зъбче на 5 месеца.
От друга страна - и двете ми деца започнаха да се лигавят още на 3 месеца, но на сина ми първото зъбче проби на 10 месеца, а дъщеря ми в момента е на 8 и половина и още няма зъбче. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт