Домошари ли сте ?

  • 3 604
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 462
Домошари ли сте ? От кой вид сте от тия дето не обичат да мърдат от къщи, или от тия дето не ги свърта в къщи и мислят къде да прекарат времето си ?Влия е ли ви сезона на това ?А за тези които са от типа домошари как си прекрвате уикендите ?

# 1
  • Мнения: 2 212
Мммммммм, зависи, но по-скоро ме влече навън, срещане с хора, мерене на улиците, шматкане по магазини, разходки из паркове и градинки и особено есента след обикаляне почти цял ден като захаладнее вечер ми е много приятно да се прибера на топло и уютно и тогава съм най-големият домошар...но като цяло както казах  предпочитам навън, ако се заддържа повече време вътре между стените и ми става съклетно...

# 2
  • Мнения: 1 416
Въобще не съм домошар. При всеки удобен случай съм навън...  Peace

# 3
  • Мнения: 6 417
Къщна птица съм аз, но рядко кацам вкъщи Joy

# 4
  • Мнения: 1 416
Къщна птица съм аз, но рядко кацам вкъщи Joy
Събрахме се!  Mr. Green

Ама Макрит май повече я интересуваха домошарите, та да почерпи идеи как си прекрават почивките вкъщи. Wink Пък само такива като нас се включват... Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 6 743
Къщна птица съм аз, но рядко кацам вкъщи Joy
Събрахме се!  Mr. Green
И аз към отбора  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 417
 newsm57 -къщна птица е ей туй

# 7
  • Мнения: 2 792
 Аз съм от другия вид,  дето могат да бъдат и домашари и да са все навънка, независимо от сезона.

# 8
  • Мнения: 5 462
Къщна птица съм аз, но рядко кацам вкъщи Joy
Събрахме се!  Mr. Green

Ама Макрит май повече я интересуваха домошарите, та да почерпи идеи как си прекрават почивките вкъщи. Wink Пък само такива като нас се включват... Simple Smile
Лорче мила , позна аз наистина съм къщно пиле ама само зимаска на топло с червено винце Wine Glass и подобаващо мезе cook 1dating !!!Иначе лятото е ме търси по пустите плажове  grinning039 newsm41 !!!

# 9
  • София
  • Мнения: 193
Мммммммм, зависи, но по-скоро ме влече навън, срещане с хора, мерене на улиците, шматкане по магазини, разходки из паркове и градинки и особено есента след обикаляне почти цял ден като захаладнее вечер ми е много приятно да се прибера на топло и уютно и тогава съм най-големият домошар...но като цяло както казах  предпочитам навън, ако се заддържа повече време вътре между стените и ми става съклетно...
Peace

# 10
  • Мнения: 13 512
По принцип-не. Не обичам да  се храня в къщи,не обичам и да се застоявам в къщи. Но това лято нещо ми стана и за всеобщ ужас, аз реших,че е много хубаво човек да си седи в къщи..имало е серии от по 2 дни да не изляза...много беше смешно...поръчвах си хрна и се хранех в къщи, гледах телевизия,филми...правех си маски,процедури...все неша,които по принцип се правят  в салон..та не знам колко още ще ме държи това състояние,което определено не е моята ъщност, но  ми се стори  приятно!

# 11
  • Мнения: 6 039
по-скоро домошар, но когато се отнася за нещо извън града и страната - Първа кипра съм!

# 12
# 13
  • Мнения: 5 462
Кво не  , Блонди ??????? Mr. Green

# 14
  • Мнения: 27 524
Кво не  , Блонди ??????? Mr. Green

Какво си попитала, Маркрит?  Mr. Green

Домошари ли сте? Отговарям - не  Wink

Общи условия

Активация на акаунт