Орбит диня?

  • 5 592
  • 122
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 210
Да ви питам какъв е според вас вкуса на дъвките Орбит Диня (Orbit Watermelon)? В нашия речник означава диня.

Само аз и моето семейство ли сме на мнение, че вкусът е на пъпеш?

Я да кажат мамите американки какъв е вкуса на динята в америка?


А сега мамите юристи могат ли да кажат дали Wrigley Bulgaria могат да отнесат някакво наказание, че дават лъжлива реклама. И на кой мога да се оплача.

Ами писна ми от онази реклама с ескимосите, дето й дават диня на момата. И тя понеже е тъпа ще си дъвче орбит диня, вместо да познае истинския вкус на динята.

# 1
  • Мнения: 1 629
Чист пъпеш, потвърждавам.

# 2
  • Мнения: 575
Значи все пак не съм с извратен вкус... Мислех си, че само на мен вкуса ми е на пъпеш, но го отдавах на промените през бременността Simple Smile

# 3
  • Мнения: 730
Пъпеш 100% Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 105
Пъпеш е! Grinning

Леле ама верно ли искаш да ги накажат. Извинявай  Joy Joy Joy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Абсолютен пъпеш е вкуса на орбит- 'диня' newsm10

Много е вкусна, ама бързо отминава сладкият вкус.

# 6
  • Мнения: 1 210
Пъпеш е! Grinning

Леле ама верно ли искаш да ги накажат. Извинявай  Joy Joy Joy


Ами що да не си очешам крастата

# 7
  • Мнения: 467
Пъпеш е, те са с извратен вкус нещо... или пък отвъд океана дините им са с вкус на пъпеш Joy

# 8
  • Мнения: 2 212
И аз я опитах, но си е пъпеш, няма спор...И все пак много ми хареса дъвката, но освен, че е пъпеш на мен адски много ми прилича вкусът на някоя дъвка от детството ми или от преди години, но не мога да се сетя коя е ....и друго, в Пловдив мнооого трудно се намират въпросните дражета, само в най-най-заредени магазини, на другаде твърдят, че не се произвежда вече  newsm78

# 9
  • Мнения: 467
Естер - на Love Is - пъпеш ти напомня. Бяха в оранжеви опаковки:-)

# 10
  • Мнения: 3 271
На мен ми е гадна, но да, пъпеш е, няма нищо общо с динята  bowuu

# 11
  • Мнения: 2 212
Ей, вярно  ooooh! Бях забравила, че Love is имаха и пъпеш...Мерси, Winny, че много мразя така да не мога да се сетя нещо  Hug

# 12
  • Мнения: 9 990
Аз сега дъвча такава и се чудех защо не ми е вкусна, след като обичам диня..... Sick

# 13
  • Мнения: 1 210
Ами току що си "очешах" крастата.

Писах им. Все пак в закона пише:

Чл. 1. (1) Този закон урежда защитата на потребителите, правомощията на държавните органи и дейността на сдруженията на потребителите в тази област.

(2) Целта на този закон е да осигури защита на следните основни права на потребителите:

.....

3. право на защита на икономическите им интереси при придобиването на стоки и услуги при заблуждаваща, непочтена и неразрешена сравнителна реклама, нелоялни търговски практики и способи за продажба, неравноправни договорни условия и предоставянето на гаранции за стоките;

....

Да не говорим, че всъщност в случая тази реклама е Лъжа.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз сега се чудя...дали да се пробвам да осъдя Нестле, за дето ми продават десерт наречен "LION"...пък няма вкус на лъв.
С Kit-kat същата история...не само че няма вкус на котка, ами дори козина няма!!!

Безобразие!

Общи условия

Активация на акаунт