Пъпчето не пада????????????

  • 3 054
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте мами моето бебе е на 12 дена а още не и е паднало пъпчето.Педито и върза конец,който да пристягам но не е паднало още.Освен това когато почиствам пъпчето бебка къса от рев а попринцип е много тихо бебе,мисля че я боли.Моля кажетеми при вас кога падна и имашели болка?Притеснявамсе защото чух че може да я вземат в болницата ако не и падне скоро. Cry Cry Cry

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Споко! Нашето пъпче падна чак на двадесетия ден, обаче не мисля, че я болеше или нещо подобно.

# 2
  • Мнения: 959
На малката й падна след 20-ия ден,но не я болеше.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Аз раждах със секцио и на петия ден акушерката го намаза с лилавото мазило, завъртя го няколко пъти около щипката и той падна. После няколко дни след баня го мазах със спир и това беше.
Сега се сетих, че още не съм го върлила никъде. newsm78

# 4
  • Мнения: 1 999
На бебка и падна на 12 ден. Рано е още да се притесняваш. Ще падне когато му дойде времето. Wink

# 5
  • Русе
  • Мнения: 785
На баткото падна на 19-тия ден...явно му е било по-дебело "червото"  Simple Smile - не се притеснявай, има време още (на нас ни казаха да чакаме 3 седмици)..., обаче и аз нямам спомен да го е боляло  newsm78

# 6
  • Мнения: 6 164
Нашето падна на 6-тия. Капех 90о спирт и въртях по посока на часовниковата стрелка, докато може, без да насилвам. Не го е боляло.  Peace

# 7
  • Мнения: 817
На Тони пъпчето и падна на 22-рия ден, не я е боляло обаче като го въртя.

# 8
  • Мнения: 3 425
И нашето падна на 15-16 ден и при смяна пищеше....акушерките в болницата ми бяха казали,че е дразнещо и от студеното, и от мокрото и от дезинфекциращото..... стремях се да го правя бързо,та да не пищи много  Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Не се притеснявай, според мен още не е проблем. Пъпчето на Ени падна на 14-я ден.
А при почистването недей да натискаш с памук, а само капи капчици спирт с капкомер. Аз така правех и бебка не е плакала.

# 10
  • Мнения: 11 818
Падна 8-мия ден. Слагай спирт и пудричка - Топоцин!

# 11
  • Мнения: 7 803
пове4е от месец мина докато падна, ама май не я боле6е.

# 12
  • Мнения: 3 334
на Хриси пъпчето й падна на 8-мия ден,но на племенницата едва след 20-ия ден.Относително е и не се притеснявай.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
То не е пробем,че още не е паднало,но не трябва да боли.

# 14
  • Мнения: 251
На моята беба пъпчето й падна на 21-вия ден. Нямаш повод за притеснение - ще падне /като се почувства готово/.Сигурна съм. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт