Азис и Китаеца в "Горещо"

  • 2 972
  • 64
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Пускам темата да уведомя неуведомените Laughing,а и после да поклюкарстваме и пообсъждаме малко.Гледах рекламата снощи,даваха ги как се целуват.Китаеца казва,че по принцип харесвал пълнички жени,но Азис му давал всичко,което една жена може да му даде.А и бил му по голям "пищова" от на Васко,22см Laughing.Та така...... Whistling

# 1
  • Мнения: 1 072
Оооооооо, ще чакам с нетърпение ....................

# 2
  • ГО
  • Мнения: 3 955
.А и бил му по голям "пищова" от на Васко,22см .
Вярва ли някой? newsm78 newsm78 newsm78

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ох, този Китаец много готин. Имаше ги в 24 часа на една снимка и Азис обясняваше колко много се обичат дрън- дрън

# 4
  • Мнения: 235


  Е, що бе! Като се обичат младите, нека се вземат. Но, ако Азис вземе че забременее - е тогава ще го призная!!!!

# 5
Няма да мога да гледам, но от тук ще се информирам подобаващо  Mr. Green

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Дали ще ги покажат тез 22см, ама с линийка до тях, щото аз така на празни приказки без доказателства не вярвам Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 623
Снощи на концерта направи нещо като генерална репетиция за сватбата, само че роклята му беше черна. Свириха му Менделсон  Joy и той излезна в цялата си "прелест"  hahaha

# 8
  • Мнения: 2 237
Абе те се били оженили (по-скоро си разменили халки) преди два дни в БИАД. И идва моят мъж и ми казва,от сигурен източник знаел,ама аз не повярвах.Викам бъркаш се,той ще се жени по-нататък.И мислех да пускам даже тема тук да питам някой знае ли нещо,ама реших да не се излагам.Пък то излязло вярно !Ей на ,пише го в Дир-а (ама като не знам как да го постна тук..... Embarassed)
Иначе "Горещо " ще го гледам,КАРЧЕВА мерси за инфото !  bouquet

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 171
В сайта на "Шоуто на Слави" има анонс за днес:
Цитат
Гледайте Шоуто на Слави в петък 22:30, за да разберете може ли у нас да има сватба, в която булката носи изрусена брада на катинарче и се казва Азис, а кумовете се страхуват да изпуснат пръстена.
Само в петък, в Шоуто на Слави, Азис ще направи най-важната крачка в живота си, а Слави ..., е той нека си остане ерген!

Гледайте и това Sunglasses

# 10
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Абе те се били оженили.......Ей на ,пише го в Дир-а (ама като не знам как да го постна тук..... Embarassed)

http://life.dir.bg/2006/09/15/news670396.html

Азис надяна брачна халка, без да чака 1 октомври и Цеца


Родната фолк-звезда Азис и половинката му Ники Китаеца надянали брачни халки преди 2 дни в столичния клуб "Биад".
"Бракосъчетала" ги дама от екипа на сръбската певица Цеца Величкович, половин месец преди обявената дата на купона в клуб "Дали". Цеца не успяла да дойде за церемонията, въпреки предварителната уговорка. Журналистите били доста разочаровани от събитието на фона на предварителния шум, който се вдигна около него. След концерта Азис и Китаеца щeли да отпътуват за Германия за да сключат граждански брак

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Боооже, боооже, какво събитие от международна величина! Толкова медиен шум! Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 1 284
о ще гледаме, то ще е шоу rotfImbo

# 13
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Снощи по Канал 3 даваха част от "събитието"( може и цялото да е било аз хванах само края). Азис беше с френски маникюр и си показваше халката

# 14
  • в стаята
  • Мнения: 469
Ще гледам, ще гледам newsm62

Общи условия

Активация на акаунт