Къде сте го правили (кърменето)!

  • 1 485
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 877
Защото аз се сещам за
1. къщата-музей "Емилиян Станев" в Търново (познавам уредничката)
2. Царевец (е, по-пустите кътчета де)
3. Ботаническата градина в Балчик (под бонбоненото дърво)
4. Витоша

# 1
  • Мнения: 6 243
На Аязмото
по разни заведения - с гръб към навалицата
в един много екстремен момент - на пейка на главната улица (каквото можах, скрих)
на спалнята на свекърите, където Ирина повърна. Grinning

# 2
  • Мнения: 4 358
Аз никога не съм кърмила навън.

# 3
  • Мнения: 485
Цитат на: tedi_b
Аз никога не съм кърмила навън.

И аз така,все не мога да се пресрамя ,че кърменето е нещо физиологично.Имам една такава странна собственна си представа ,че това е нещо твърде интимно и лично.Иначе, никак не съм срамежлива и стеснителна.Кърмила съм и кърмя само някъде по къщите -вкъщи у майка ми и така...
А ако има чужди хора у вас къде кърмите ?Аз обикновено отивам в другата стая.Само пред много близки не се притеснявам.Странно но  Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 4
  • Мнения: 1 194
И аз не можах да се прстраша да кърмя навън по пейките(лятото де, то сега, бррр).
Единствената екстремна ситуация беше в БГ посолството в Париж, но нямаше как-като ме караха да вися 4 часа с тримесечно бебе!Никой не ми отстъпи ред. Twisted Evil
И два пъти в колата.
Като има хора в къщи отивам в спалнята.

# 5
  • Мнения: 7 106
Когато Ева беше на 2 -3 месеца се наложи да я накърмя няколко пъти в парка, но погледите на минувачите и един коментар по този повод (Я па тая,като циганките Twisted Evil ) ме отказаха.После тя порасна и започна да се озърта и разсейва на всеки шум и говор,та затова у дома, на спалнята.Случвало се е няколко пъти в колата и веднъж бяхме в София и си я кърмих най-спокойно в алеята пред НДК  Grinning , но там почти никой не ме познава и ми беше все тая.
Така че аз съм ЗА  кърменето на публични места,но не и в моя град, където подобно поведение се тълкува като "правене на демонстрации", според някои хора от обкръжението ми,наречени свекъри Imp .
У дома, когато сме сами се кърмим навсякъде, като свидетел на процеса е бил за сега само любимия, има ли гости - в нейната стая.

# 6
  • Мнения: 6 155
Навън публично не съм кърмила, но пък редовно в колата Thinking

# 7
  • Мнения: 5 877
Е, и аз съм гледала да се скрия - все пак в музея ми отделиха кинозалата, на Царевец мъжът ми намери закътано място, в Ботаническата градина бяхме по обед и беше съвсем пусто, особено в тази част. Общо взето не се е случвало да кърмя навън и мъжът ми да не варди.
Но гледам, че темата "Къде сте правили секс" като че ли не показа много задръжки, интересно защо за кърменето са повече.

# 8
като се има предвид 4е сме на 1 годинка и се кармим още а сме пропатували около 7000км по суша сетете се колко пати сме го правили в колата,особено ако е в движение-директно заспиваме.Освен това на всякакви публични места когато детето има нужда.Разбира се прикривам с дрехи или преди си носех одеалце.Сега ве4е избиагвам наван застото много започна да се разсеива...Na granitzata-bebo e s megdunaroden pasport,ta mitni4aria ni iska6e akta za rajdane,a az ne go nosex-nali sme s edna familia.Ta toi kaza-ne moge,otkade da znaem 4e bebeto e va6e Shocked Tia pak revna za tzitzi i az smelo ia nakarmih.Sled polovin 4as 4akane ni pozvolixa da minem,za spravka minavaxme granitzata za 3 pat.Otklonix se malko ot temata...ta az ne sam se pritesniavala mnogo kade da ia karmia ,kato revne beb4o 4e e gladno kakvo da pravia?newsm22

# 9
  • София
  • Мнения: 2 249
-парка,
-в колата,
-Рила, а най-високото място беше малко преди втората тераса на в. Мальовица

# 10
  • Мнения: 2 000
Ами случвало се е в колата, на гости, а най-странното място може би е на плажа   Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 586
-на плажа в Созопол Simple Smile
-седнала до един храст на една полянка в Борисовата градина (всички пейки наоколо бяха прясно боядисани, а на бебето му се изчерпа търпението да ме чаКА Simple Smile

Пред жени не се притеснявам да кърмя. Пред мъже повече ме притеснява тяхното притеснение, но съм кърмила в присъствието на баща си, свекър си, кума, макар и с гръб.

Цитат на: Shali

Така че аз съм ЗА  кърменето на публични места,но не и в моя град, където подобно поведение се тълкува като "правене на демонстрации" Imp


Искаш ли като си дойда в родния град да направим една обща "демонстрация"  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 7 106
Цитат на: Andrea$


Цитат на: Shali

Така че аз съм ЗА  кърменето на публични места,но не и в моя град, където подобно поведение се тълкува като "правене на демонстрации" Imp


Искаш ли като си дойда в родния град да направим една обща "демонстрация"  Mr. Green


Разбира се!Ако има с кого да си поделя "възмутените" погледи, ще се пресрамя  Mr. Green  Mr. Green !

# 13
  • София
  • Мнения: 2 958
В парка , в заведение/сервитьорката се усмихваше мило/,на гости, на пейка в квартала,в колата, на басейн лятото /заметната с хавлията-на шезлонга/.Било ми е малко сконфузено ,но повечето пъти никой не ми обръщаше внимание.
Майка ми е била на работа в "арабския свят"и казва ,че арабките макар и с фереджета,щом дойде време за кърмене ,разтварят дрехата и хранят бебето ,където сварят.... Grinning

# 14
  • Мнения: 356
Интересна тема.
Аз съм кърмила:
- в парка
- в заведение
- на Соколския манастир до чешмата на Кольо Фичето
- на Етъра седнала на пейка
- на плажа лятото
- на басеина в града
- в колата
и други места, за които сега не се сещам. Правила съм го защото винаги съм се гордяла с това, че кърмя и не съм се срамувала да го правя на публични места щом се е налагало.
Любо беше на 3,5 м. когато го заведохме на почивка на "Люляците" - Габрово.

Общи условия

Активация на акаунт