Да продадеш бебето си в България!

  • 2 932
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 282
Тези деца не отиват при добри и богати родители, най- често биват използвани заради органите, или в по- добрия вариант са обучавани за просия или проституция...

И аз така мисля! Далеч съм от мисълта, че с подобна постъпка ( продажба- купуване) се осигурява на тези деца добър живот  Stop

# 31
  • Мнения: 15 619
Да върви обществото ни към по-добро, децата ни да растат в по-безопасна среда, да са по-защитени - това зависи от всички нас. Ние сме склонни да премълчаваме, да не обръщаме внимание, но това което става в чуждата къща, засяга и нас. Не си даваме сметка, че като се запали комшийската къща, огънят рано или късно ще дойде и до нашата. И си мисля, че това не важи само за конкретната тема.  Какво правим ние? Намираме се на приказка.
Дано не съм засегнала някого, но съм убедена че и тази тема ще отиде в забвение, после ще изскочи някоя нова, пак ще си пишем, но нищо няма да направим. Имам предвид, всеки поотделно, когато знае за такива случаи, да реагира - има  институции, които могат да направят нещо.  Ще спра, че мислите ми отлитнаха в много посоки.

# 32
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Много жалко за дечицата. Cry

# 33
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Тези деца не отиват при добри и богати родители, най- често биват използвани заради органите, или в по- добрия вариант са обучавани за просия или проституция...

И аз така мисля! Далеч съм от мисълта, че с подобна постъпка ( продажба- купуване) се осигурява на тези деца добър живот  Stop
#Cussing outРазстрел за тези т.нар.родители #2gunfire

# 34
  • Мнения: 221
В България вече има много малко неща, който могат да ме изненадат (за съжаление #Cussing out )

Днес например видях една баба, ама не много възрастна да кара едно дете да дърпа една количка по наклон, а то беше една на 2-3 годинки..едва ходеше и само преплиташе краката, а тя му викаше непрекъснато.. много жал ми стана за него.. количката беше от ония за багажите и си личеше, че има доста багаж на нея..

# 35
  • Мнения: 600
Изяжте ме с парцалите, но си мисля дали пък не е по-добре за тези деца да попаднат в бездетни семейства, които искат да обичат дете, отколкото да растат с тези си майки... 
Не одобрявам начина, по който това става обаче!
А за анонса на предаването - чудя се каква ли идиотка трябва да си, за да се съгласиш да застанеш пред камерата...

 Peace

# 36
  • Мнения: 3 394
почва-пускайте Нова тв

# 37
  • Мнения: 3 394
малииииииииии, дано само не вземат разните бандюги, които въртят бизнес с това да гърмят по Карбовски, както стана с Васил Иванов преди няколко месеца,че ЕС само на звездички ще го видиме #Cussing out

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 18:48 от Арвен

# 38
  • Мнения: 2 673
  Абе, как може да вярвате, че децата отиват за осиновяване при бездетни, богати родители newsm78 Никой не осиновява, "непроверено" дете!!! Това  са деца, които по черни канали отиват в още по-черни ръце, за какви ли не "цели". !!! Спокойно може да се трансплантират органите, знам го със сигурност!!!

# 39
  • Мнения: 2 085
3 кг=1000 евро #Cussing out

# 40
# 41
  • Мнения: 575
Отврат!!!

# 42
  • Мнения: 2 237
Да,гледам и просто настръхнах..... Sad

# 43
  • Мнения: 2 495
Гледах анонса към предаването-разказва как се продават бебета и как върви килограмът им...ахх,ама направо ми беше толкова гадно да го напиша ooooh!

# 44
  • Мнения: 164
почвам да гледам Shocked

Общи условия

Активация на акаунт