На 2.5г. - не е ли голяма за ясла?

  • 484
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 276
Здравейте,

преди няколко дни питах дали бихте си дали детето на ясла ако можехте да си го гледате. Днес питам не е ли голяма дъщеря ми за ясла? newsm78 Да, за градина е малка, ама пък и за ясла ми се струва голяма. Масово децата варират там от 1 до 2г. май. Поне в нашата група.  Хранят ги, слагат ги на гърне, преобуват ги, държат ги по стълбите и т.н., а всичко изброено тя го прави сама и ми се струва че и е скучно. Нито едно дете в гр.не говори и тя само ходи да си говори с лелите...тъпо ми звучи.
Кажете моля какво мислите?

Благодаря!

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рая от другия месец тръгва в някаква междинна група- между ясла и детска градина. Не знам каква ще е тази група, но определиха, че на тази възраст е за там.

Като може да се оправя сама- ще я оставят да го прави. Но на 2,5 г. още не е за ДГ, трябва да има навършени 3.

# 2
  • Мнения: 276
Рени, каква е тази междинна група? За къде става дума? Имаме ли шанс или трябваше още в началото на годината да подадем молба?

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
14 ОДЗ в Младост 2. Нали ти казвам- не съм наясно какво ще рече "междинна група", само разбрах, че там ще има деца между 2,5 и 3 год. възраст. Аз молбата я подадох миналата година по това време и имаме предимство, че и другото ни дете е в тази ДГ (иначе са има-няма 200 молби за тази група  ooooh!).

# 4
  • Мнения: 276
Мерси много за ифото, ама все едно ми каза забрави  Wink Е явно ще се гледаме до догодина  Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 39 722
Дияна я записах на ясла на 2.8 годишна възраст. Записаха я във 2ра ясленска група.

Общи условия

Активация на акаунт