Една тема за дънките...

  • 5 638
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
... или както всъщност се наричат - джинсите. Никога не им минава модата, винаги присъстват в гардеорба. Носят ги млади и стари, слаби и не чак толкова, мъже и жени, даже бебета. Всеки има поне един чифт, някои ги превръщат в основа на облеклото си и ги предпочитат.
Та кажете вие - носите ли ги, обичате ли ги, какви ги предпочитате? Супер ниска талия, която едвам покрива една педя (за да не се изразя по друг начин  Wink), с разни паетки и висулки, апликации и цветове? Странични джобове, без джобове, къси, дълги, седем-осми?
Моите любими си остават класическите прави дънки (тип мъжки), нормална талия (нито дълбока до над пъпа, нито пък ниска, като гореописаната. Без красоти. За съжаление явно съм от малкото, които ги предпочитат, защото почти не се намират - все имат по нещо - я някое ципчче, я друго...

Кажете вие - какви ги обичате?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Много ми е кеф да нося дънки.Особено при това разнообразие сега...
Предпочитам обаче да са с ниска талия.Харесват ми за лятото разкъсани на коленете например, за зимата по крака, че да се пъхат в ботуша.Тип потури също ми допадат ако съм по-спортно облечена.Само тези с широките крачоли и изсулени "тип рапарски" не ми стоят добре и не ми допадат.
За мен най-гъзарските и fashion дънки са с марка D&G.

# 2
  • Мнения: 15 619
Най-удобни са ми. Нося ги с удоволствие.

# 3
  • Мнения: 114
Преобладават в гардероба ми - нося всякакви модели от класическите до широки тип "рапърски".

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Нося и още как  Simple Smile Не зная точно колко чифта имам но в момента мога да не пъхна само в 2-3. Харесвам тези с ниска талия, а ципа на любимите ми е към 4-5 см. Не обичам много шарении. Харесвам прави или много леко разкроени, удължават краката /не че моите са къси/  Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 313
Нося ги предимно зимата, с ниска талия

# 6
  • Мнения: 167
Umiram za dunki.Po4ti ne nosq drugo.Haresvam i po-natrufeni isuvsem klasi4eski samo da sa pravi i tumni.Ne znam za vas no na men tova mi suzdava i malko problemi.Kato se nalogi da obleka ne6to po-taka se 4uvstvam dosta strano Embarassed

# 7
  • Мнения: 2 498
Имам дънки, нося , но рядко т.к. стилът ми на обличане е елегантен, а не спортен....

# 8
  • Мнения: 565
Обичам ги много. От доста време нося предимно "skinny jeans" - много тесни,по крака. Комбинирам с високи тънки токчета или високи ботуши през зимата (долу на линка съм с такива но съм ги навила и не се вижда модела много добре). Харесвам и правите модели, но тук тесните са най-модерни и нося предимно тях.  Wink Иначе задължително трябва да са с много ниска талия.  bouquet

# 9
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Това е мойта страст!Ако имах възможност бих си купувала непрестанно.Обожавам ги с ниска талия и тесни ,широки тип шалвари,много ми бяха удобни това лято с детето,но без да имат разни шарки,бродерии,ципове и разни такива допълнения.Харесвам ги семпли,но всъщност да ти грабнат погледа без присъствие на кич!

# 10
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Много нося дънки.
Предпочитам да са с ниска талия, но не прекалено. Нито мн. светли, нито мн. тъмни.
И класически. Без никакви пайетки, ципчета, реснички и др. подобни дивотийки.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 271
Предимно с дънки ходя. Първо, защото са ми удобни и второ, защото ежедневието ми го налага - в къщи на двора с детето, по улиците на разходка, да прескоча до магазина...  Не ходя на работа и не ми се налага да се обличам делово, така че дънките са най-удачното ми облекло.
Сега тъкмо обмислям какви да си купя  Thinking
По принцип си падам най-много по спортните модели, с ниска талия и тесни. Харесвам това, че дънките са универсална дреха - може да ги носиш и с кецове и с високи токове...
Най-любимите ми дънки (които се скъсаха от носене) бяха тъмно сини, тесни, прави с ниска талия и изтъркани отпред и отзад на бедрата и дупето.

# 12
  • Мнения: 361
Ммм обичам да нося дънки,удобни,практични и винаги на мода
харесвам с ниска талия ,без капси,пайетки,бродерии и т.н. Peace

# 13
  • Мнения: 18 542
На мен са ми любими панталони.
Харесвам с прави крачоли, ниска талия (но не прекалено), без никакви украси за предпочитане, с два джоба на дупето и три отпред, цвят класическо синьо или малко по-светло.
За съжаление рядко си намирам модел който да ми харесва как ми стои и да мога да си купя след няколко месеца пак същия.
Най-добре ми пасват моделите на Мотор, ама не купени от всякъде...има разлика в два панталона от един и същ модел купени от различни места. Първо си купувах от Оварас на Витошка, ама го затвориха, после от ЦУМ ама и него го разкараха  #Cussing out и сега не знам от къде ще си купя  newsm78...моите любими чифтове са доста зле и имам въпиюща нужда от нови.

# 14
  • Мнения: 132
Дънки....предимо с тях се обличам.С тях може да си спортен,елегантен,небрежен,секси...модели всякакви,комбинации също Simple Smileпросто любима част от облеклото.Харесвам плитки дънки или с много джобчета и цип4ета или напълно изчистени

Общи условия

Активация на акаунт