Куче ми припика количката!

  • 3 578
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 495
Кофти е, че никой от общинарите не се сеща да направи и обособи отделни поляни за децата и такива за разходки на домашните любимци (аз и котки на повод съм виждала  Laughing). Ако има някъде такива терени, моля - кажете!
мда, в Морската градина има едни табели, указващи, че дадена алея е за разходка на домашни любимци /разбирай животни  Laughing /, аз ги наричам пожелателни  Mr. Green
разбира се......., никой за нищо не съблюдава  Sad
и кучкарите с майките са в съотношение 1/1  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 27 524
Проблемът е не в кучетата, не в децата, а в НАС, техните възпитатели!

 Peace И подобни инциденти се наричат простотия ... човешка  Confused

# 32
  • Мнения: 834
Трябваше да и вземеш и 50 ст за водата.

# 33
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Проблемът е не в кучетата, не в децата, а в НАС, техните възпитатели!
Кофти е, че никой от общинарите не се сеща да направи и обособи отделни поляни за децата и такива за разходки на домашните любимци (аз и котки на повод съм виждала  Laughing). Ако има някъде такива терени, моля - кажете! Да ги дадем за пример на тия, дето не се сещат.
Ха да видим тогава какво ще дирят (ако някой ги пусне, разбира се), четириногите на детската площадка и кои родители ще предпочетат да изпишкват децата си сред зяпналите погледи на ротвайлери и болонки?!  Mr. Green

В Заимовия парк две грамадни кучета се сбиха на детската площадка. 20 метра по-надолу има алея за кучета.

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 Joy Joy Joy

# 35
  • Мнения: 165
Проблемът е не в кучетата, не в децата, а в НАС, техните възпитатели!
Кофти е, че никой от общинарите не се сеща да направи и обособи отделни поляни за децата и такива за разходки на домашните любимци (аз и котки на повод съм виждала  Laughing). Ако има някъде такива терени, моля - кажете! Да ги дадем за пример на тия, дето не се сещат.
Ха да видим тогава какво ще дирят (ако някой ги пусне, разбира се), четириногите на детската площадка и кои родители ще предпочетат да изпишкват децата си сред зяпналите погледи на ротвайлери и болонки?!  Mr. Green

В Заимовия парк две грамадни кучета се сбиха на детската площадка. 20 метра по-надолу има алея за кучета.
Аз затова първо започнах с думите, че проблемът е В НАС! Нашата култура е ниска (казвам го с голямо съжаление   Sad).
Ето, имало такива места. Дотук добре, значи следва да се научим и да спазваме указателните табели. Не само с тези, на които пише: вход-изход, мъжка-дамска (WC, пробна и т.н.) и с пътните знаци.  Sunglasses  

# 36
  • Мнения: 2 407
Виновна е стопанката. #2gunfire

Последна редакция: сб, 16 сеп 2006, 18:27 от Kamij

# 37
  • Мнения: 165
Винован е стопанката. #2gunfire
Естествено, че в описания случай виновна е стопанката. Животното не може да прецени, че това не е правилно.
Алекс1 е постъпила много правилно и възпитано.   bouquet Друг е въпросът дали въпросната "кучкарка" си е взела бележка или ще има още много бебешки колички да мие с минерална вода...  smile3532

# 38
  • Мнения: 5 228
Най-културно обясних на девойката, че аз съм доста спокоен човек. Пожелах й, следващия път, в който кучето й се изпикае върху гумата на бебешка количка, да попадне на някоя по-нервна майка, която ще й счупи главата, ей така, от любов към спорта. След това й връчих шише с минерална вода, да измие припиканото.

Браво на теб! Аз не  бих могла да реагирам толкова спокойно и адекватно.

# 39
  • Мнения: 5 622
Ох..чудя се да се смея ли, да плача ли  Joy

И на мен редовно кучета ми препикават джантите на колата, ама какво да правя  Crossing Arms

Е,само с разликата,че в случая е детска количка... Peace

Разбира се. Аз се шегувах  Wink (Ама хич не ми е смешно като си видя колата с препикани джанти  Crossing Arms)

# 40
  • Мнения: 5 228

Разбира се. Аз се шегувах  Wink (Ама хич не ми е смешно като си видя колата с препикани джанти  Crossing Arms)

Бубе, един приятел със сходен кучешко-джантов проблем беше карал колата си дори на сервиз, защото беше решил, че му тече спирачна течност.  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 211
Добре, че стопанката е случила на възпитано момиче като теб. Аз сигурно нямаше да се удържа да не спретна скандал.

# 42
  • Мнения: 1 517
Голяма трагедия.....

# 43
  • Мнения: 2 550

Не е малка... Tired

# 44
  • Мнения: 1 002
драмата е изключителна ,
 добре , чр Алекс се е съвзела

Общи условия

Активация на акаунт