от кога трябва да отучвам бебчо от нощно хранене ?

  • 3 844
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 355
Ние още се храним нощно време, а от скоро и по два пъти. Какво да направя, иска си детето. Вместо да плаче и да се дундуркаме цяла нощ по-добре да я нахраня и да спим. Ще чакам търпеливо времето, когато ще дойде здравият нощен сън.

# 16
  • Мнения: 251
Не трябва  Peace То само ще се отучи, когато му дойде времето  Peace

Защо всички пишат "от кога", а не "откога"?  newsm78
Ами щото се пише "от кога".

Мила Йолита, неграмотността е доста кофти нещо, а като се излагаш без да си проверила нещата, още повече  Wink

Провери в някой речник и пак ела  Mr. GreenТи си прочети речника.Направо не мога да повярвам........неграмотността на какви нива е в 21 век. Май ти си за начално училище.

Откога и докога, разбира се. Елементарно, учи се в началното училище  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 251
Ти си погледни речника, Блонди. Май ти си за начално училище. Не мога да повярвам грамотността на какво ниско ниво  е в 21 век. А как според теб се пише "до тогава" , "дотогава" ли hahaha  Joy

# 18
  • Мнения: 251
Ти се излагаш, скъпа. И остави другото ами правиш и забележки и тъпи коментари относно кой колко бил грамотен. Не мисля, че е уместно. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 1 860
откога
 наречие - основна форма
  откога                        основна форма


 докога
 наречие - основна форма
  докога                        основна форма
Проверено тук.

 По темата - Габриел все още се събужда за мляко през ноща и не мисля да го отказвам. Пък и не ми е ясно как да си приспя гладното дете.  newsm78

# 20
  • Мнения: 619
Не го отучвай-остави го само да се откаже от него.Когато-тогава.

Точно така Peace
Наско спря да иска някъде към 7 месец.

# 21
  • Мнения: 251
Блонди, дължа ти огромно ИЗВИНЕНИЕ. Май се оказа абсолютно права.Преди да ти пиша, че се пише отделно се обадих на доста хора, т.к. нямам речник и до един бяха на мнение, че се пише отделно "до кога". После обаче в мен се пробуди съмнение в собствената ми убеденост и реших дае погледна в някоя книга и там открих, че се пише слято.ЛЕ-ле колко съм била невежа, чак ме хвана срам.Ама си мисля каква е логиката, нали например "от кой, от какво" се пишат отделно.Ама май тук не става въпрос за логи ка, а за правило.От утре съм на училище  Embarassed За едно съм права - грамотността не е баш на ниво.Допускат се доста такива грешки. Blush

# 22
  • Мнения: 27 524
Моля ти се, няма за какво, случват се такива неща   bouquet

# 23
  • Мнения: 8 917
здравейте мами от кога трябва да отучвам бебчо от нощно хранене извинявам се ако повтарям въпроса

Не се притеснявай - когато само реши, то ще се откаже Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 676
Моят син отказа нощното хранене към края на 2-ри месец. Детето само ще си покаже кога е готово.

# 25
  • Мнения: 124
Ами какво да кажа за моята хубавица, която се отучи сама на месец и половина, а пък след като навърши шест, пак взе да се буди - та до днес. Голям тормоз.

# 26
  • Мнения: 46 403
И аз да подкрепя мнозинството: не го прави Stop ако се буди, значи има нужда от него!

# 27
  • Мнения: 27 524
Ами какво да кажа за моята хубавица, която се отучи сама на месец и половина, а пък след като навърши шест, пак взе да се буди - та до днес. Голям тормоз.

А, и аз така, и аз така  Laughing На три се отказа, на 8 пак започна... без тенденция за отказване  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт