Въпрос към тези,които имат такъв фотоапарат...

  • 608
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 672
http://72.14.221.104/search?q=cache:JuSITmG1r68J:technology.actu … =8&lr=lang_bg
Това е- имам го от скоро,на упътването пише че може да се сложи дата и час на снимката- да ама не става... Twisted Evil
Наколко приятели с Панасоник ми заявиха че не можело- е вярно ли е-тези които го имат да споделят моля Praynig

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 23 632
Аз имам друг Панасоник Лумикс и в моето упътване пише, че може да се сложи дата и час на снимката. Не съм го пробвала обаче.

# 2
  • Мнения: 96
Мисля че  повечето фотоапарати "панасоник" нямат дата и час. Една приятелка има някакъв немога да ти кажа с точност кой модел е,  при нея има час и дата но само на дисплея а на снимката не излизат.

# 3
  • Мнения: 6 039
такааааааааа,
аз има Panasonic Lumix FZ 30,




мисля, че разбирам проблема ти
дата и час има, тя се задава и излиза само при принтиране,ако й е зададено
на самия файл - не ,което мисля че е в +



# 4
  • Мнения: 1 014
такааааааааа,
аз има Panasonic Lumix FZ 30,




мисля, че разбирам проблема ти
дата и час има, тя се задава и излиза само при принтиране,ако й е зададено
на самия файл - не ,което мисля че е в +

Малена, страхотен е твоят!!! Има невероятна оптика! Моят също е Panasonic Lumix, но FZ2.
Иначе по въпроса, би трябвало да може да се сложи дата и час. Нещо не правите както трябва.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 672
такааааааааа,

мисля, че разбирам проблема ти
дата и час има, тя се задава и излиза само при принтиране,ако й е зададено
на самия файл - не ,което мисля че е в +

Това ми е ясно- и аз така го разбрах...Зададох дата и час,като ги сваля на компютъра-на файла фигурират,но нито на дисплея на апарата ,нито при принтиране излизат ooooh!
Моля те би ли ми обяснила как точно да го направя това- че и аз съм един невежа Embarassed...а от магазина от където го супих-и те не знаят как става #Cussing out #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт