за дебелите мъже...

  • 14 082
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12
Не е важно колко килограма си а как ти стоят по тялото (арматурата). Ако си 1.95 с 100 кила ще си слабичък. Тези които са дебели както за жените и мъжете трябва да тренират, да правят диети, но ги мързи и си казват защо да тренирам като така ме харесват. И този мит че дебелите са най-добри в леглото. Не сте ли забелязали че дебелите мъже имат гърди като женските това е от естрогена, а за леглото трябва ТЕСТОСТЕРОН.

# 16
  • Мнения: 10 758
Ама той пита за такива




# 17
  • София
  • Мнения: 4 883
Аз харесвам умерено дебели мъже..да речем нещо от рода на 190/130 кг.
Всякакви други типажи само минават и отминават в полезрението ми.

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не харесвам дебели (или пълни) дори повече от ниски мъже. Падам си по стройни, атлетични с издължен силует. На моя само му дудна да свали шкембето- като го пипна ми потъва пръста ooooh! Един мъж трябва да е твърд Naughty

# 19
  • Мнения: 3 447
Един мъж трябва да е твърд Naughty
Точно така Peace Това си е част от мъжката енергия. На една жена би й отивало да е по-мека, леко пухкава дори... Но пуздрав мъж, дето да ми потъва пръста в него... бляк Sick

# 20
  • Мнения: 7 474
Болно дебелите не ми харесват естественно(над 130кг-150кг.) , то иначе си падам по едрите мъже 100кг.(говаря обаче за високи мъже над 1.80см.)  мъж, не прасе  Mr. Green Даже предпочитам да е леко пълен, отколкото гърчав  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 17 сеп 2006, 14:43 от Lео

# 21
  • Мнения: 3 447
Еее, 100 кг е много относително... Моят е толкова, ама е 1.90, с едри кости - по никакъв начин не може да мине за дебел, като изключим един пръст наченки на бирено шкембе Simple Smile

# 22
  • Мнения: 260
Има една такава приказка, че един мъж под 100 кг не е мъж, а над 100 кг е прасе. Joy
Аха.Значи ти или не си мъж, или си прасе Mr. Green
Аз съм то4но 100.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 4 883
Има една такава приказка, че един мъж под 100 кг не е мъж, а над 100 кг е прасе. Joy
Аха.Значи ти или не си мъж, или си прасе Mr. Green
Аз съм то4но 100.  Laughing

Щом си точно 100, значи си мъж, който си тежи на мястото..Демек- мъж та мъж...

# 24
  • Мнения: 581
Към онези които си въобразяват, че дебелите не го вдигат...
Незнам като не сте опитвали как така говорите и коментирате.
Значи кльощавите могат, а пълните не могат...Изобщо не зависи от кг. а от мерака да ви кажа...
Знам много жени с уж на вид готини мъже, а си имат любовници, защото мъжете им изобщо го не вдигат...Та...това с килограмите е относително. Много относително.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 883
Към онези които си въобразяват, че дебелите не го вдигат...
Незнам като не сте опитвали как така говорите и коментирате.
Значи кльощавите могат, а пълните не могат...Изобщо не зависи от кг. а от мерака да ви кажа...
Знам много жени с уж на вид готини мъже, а си имат любовници, защото мъжете им изобщо го не вдигат...Та...това с килограмите е относително. Много относително.

Това с килограмите е толкова относително, колкото и лафчето за размера на мъжките атрибути и произтичащото от това качествено усещане. Мъжът е мъж, не когато има голяма пишка или тежи 85 килограма по стандарта за мъжка красота..
Това е едно излъчване, едно усещане и едно желание, което е вътре в самия мъж..

# 26
  • Мнения: 10 758
Абе за вдигането, сигурно могат да го вдигнат, ама не вършат ник`ва работа.Че нали кат легне връз мен и ще ме смачка.Аз ще усещам повече огромния му корем, отколкото това, кво ми вкарва.

# 27
  • Мнения: 581
"Това е едно излъчване, едно усещане и едно желание, което е вътре в самия мъж.."

Именно! Peace
 
 
 

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Че нали кат легне връз мен и ще ме смачка.

Ми ще легнеш ти връз него...тамън ако не си била на водно легло, ще разбереш какво е усещането...

# 29
  • Мнения: 46 438
...  Един мъж трябва да е твърд Naughty

Може и така да е, но по-добре мек корем и твърда пишка, отколкото твърд корем и мека пишка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт