Фолк - клюки!

  • 28 752
  • 462
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 818
Не знам за преводите,ама музиката е много яка...Simple Smile

# 451
  • Мнения: 1 813
Музиката е
Tears Inshalla
 Peace
В английският превод намерих грешки,пратих и писмо и ги оправиха  Blush

# 452
  • Мнения: 1 564
Съвсем малко off, Карчева, сигурно знаеш тази страница, но в случай, че не си я посещавала:
http://www.cecikrasimirova.com/

Не знам кой и е правил превода на английската версия, но е под всякаква критика  #Crazy
=======================================================================
Оказа се ,че сме родени на една дата с Цецито. Flutter

# 453
  • Мнения: 1 165
Малина наистина е доста по-възрастна. На живо изглежда много по-състарена, отколкото на снимките, имам предвид кожата ...
Материалът за нея не ми се струва особено верен - Краси има две дъщерички. Развежда се заради Малина. Докато Малина все още няма да се развежда.

А Магда също ще се жени скоро. Peace

Малина е на около 40г.-казвам го защото нейния съпруг-вече почти бивш- се познава с моите родители и нашите са доста наясно с Малина.....че те са ми разправяли-има само едно дете-момченце и наистина още не е разведена ама да ви кажа.... той бившия и е много тъпичак горкия и аз да го имам за мъж и аз ще се разведа с него-футболист....какво да кажа повече Sick
Незнам дали е тъп,нямам наблюдения,но е много любезен и възпитан.Живеем в един блок и винаги поздравява и намира за какво да си говори със съседите.

# 454
  • Мнения: 79
Това е сестрата на Преслава Grinning,Ивелина сватбата й беше на 14.10. в гр. Добрич.
Много красива булка  bouquet

Последна редакция: вт, 24 окт 2006, 16:41 от checha

# 455
  • Мнения: 263
Това е сестрата на Преслава Grinning,Ивелина сватбата й беше на 14.10. в гр. Добрич.
Много красива булка  bouquet

Или тя е ниска или мъж и е страшно висок Wink
А Преслава била ли е там?
Още снимки има ли? Simple Smile

# 456
  • Мнения: 2 495
Да, аз онзи ден гледах Преслава по Планетата, говореше за сватбата на сестра си Wink
Има ли още снимки newsm78

# 457
  • Мнения: 79
Да тя е ниска ,по-ниска е от Преслава макар че е по-голяма. Преслава е присъствала все пак сестра й се омъжва.Много се развалнувах когато видях снимката.И с двете се познаваме от деца  и мога да кажа , че са страхотни момичета  bouquet

# 458
  • Мнения: 147
Много хубава булка е Ивелина, то няма и как иначе като е хубаво момичето доста често я виждам из Добрич.  В деня на сватбата съвсем случайно минах покрай съвета и ги видях като си правиха снимки, наистина беше прекрасна. Дълъг и щастлив семеен живот им желая!   bouquet
P.S Ива пее ли още в "Ъндърграунд"?  newsm78 

# 459
  • Мнения: 135
Аз така и не успях да видя снимката на прословутата Мая.
Вярно нямам време да търся, ама не успях да я видя.
Подскажете ми на коя страница е моля

# 460
  • Мнения: 7 474
А стига де!Подпухнала, грозна, мале,мале...Преди беше по-угледна.

# 461
  • Мнения: 79
Много хубава булка е Ивелина, то няма и как иначе като е хубаво момичето доста често я виждам из Добрич.  В деня на сватбата съвсем случайно минах покрай съвета и ги видях като си правиха снимки, наистина беше прекрасна. Дълъг и щастлив семеен живот им желая!   bouquet
P.S Ива пее ли още в "Ъндърграунд"?  newsm78 

Mного отдавна не съм ходила и нямам представа Thinking

# 462

Общи условия

Активация на акаунт