Kъде в Бургас може да се тренира баскетбол?

  • 461
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 130
Синът ми е 10-годишен и много обича баскетбола.Иска да се запише да тренира някъде.Ако някой знае ,моля да пише.Вкъщи само за това говори и много искам да спортува това,което наистина желае.Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 97
Ами ако няма в училище пробвай в зала Изгрев(вече мисля че се казва Б.Брънзов),а мисля ,че е по-сигурно на стадион Черноморец,отзад има съблекални и зала за баскетбол(не тази която е на футболистите).

# 2
  • Мнения: 2 577
Привет   Hug
и моя син е почти на десет, миналата година доста обикалях, за да го запиша на баскетбол и се оказа че на повечето места, както и в залата на Изгрев ги искат по-големи - към 5-6клас.
В училище П.Р. Славейков се оказа че има и за по-малки баскетбол. Тренировките са в много удобно време/поне за мен/ - в събота и неделя от 11.00 часа. Тренерът е готин, синът ми много си го харесва и успя да го "надъха"/а идеята за баскета си беше повече моя, той мрънкаше за футбол/. Организира им две състезания за миналата уч.година, сега октомври пак замисля нещо разбрах. 
Ще ходим за втора година, а малкия нямаше търпение да започнат. Таксата беше 15.00лв, мисля и тази година ще е толкова. Ако решите направо в събота отивайте
Дано съм била полезна, ако искате още инфо.... насреща съм Peace
 

Общи условия

Активация на акаунт