Купони за семейни

  • 2 067
  • 36
  •   1
Отговори
  • Монтана
  • Мнения: 499
Излизате ли понякога на така наречените женски партита,естествено без съпрузите си.?Колко често и в колко се прибирате? cheers

# 1
  • Мнения: 4 965
Да. 1-2 пъти в месеца за по-дълго (т.е. с голяма компания по заведенията до малките часове), още 1-2 пъти с по-малка компания "на по бира" до "по-приемлив" час (около 22) и поне 1 път в седмицата (стига да имам време от работа) задължително привечер с някоя приятелка на кафе и сладки приказки.
Имам необходимост от социални контакти, в които да не участват мъжа ми и децата.

# 2
  • Мнения: 7 474
Не  Sad, няма с кого  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 537
Само веднъж. Sad

# 4
  • Мнения: 10 758
Да, 1 път в месеца или на 2-3 месеца Cry

# 5
  • Мнения: 781
Засега не, но се надявам да завържа контакти и да я започна тази традиция/смених града и още не съм намерила приятелки за женско парти. Но като ми се отдаде възможност и с мъжа ми само да излезна съм доволна, толкова рядко ми се случва Cry

# 6
  • Мнения: 6 992
същата работа...Няма жени около мен. Излизам на обикновени купони Laughing Прибирам се...2-3. Ако той си е при мен или не излизам, или излизаме двамата Sunglasses

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Да. Поне 3-4 пъти в годината .Ходим на различни места - да си побъбрим на тихо местенце , да потанцуваме на дискотека , на бар , на театър и др. Жалко че неможе по-честичко. Sad

# 8
  • Мнения: 1 489
Веднъж месечно да.И аз съм човек де Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 416
Да, излизам - поне веднъж седмично...  Peace

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди да се появят децата- доста, вече не.

# 11
  • София
  • Мнения: 193
Излизам с приятелки когато ми се обадят и се организираме,само ,че през деня в почивен ден или след работа до към 21ч.и в повечето случаи детето е с мен, е той не ми пречи интересно му е !!! Ходим по кафета, пицарии и др.завединия да похапнем и побъбрим cheers lalalala

# 12
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Да, излизам, наистина, напоследък малко редки са случаите, защото най-близката ми приятелка наскоро роди, други започнаха работа на смени и трудно успяваме да се координираме, но се случва. Иначе през седмицата почти задължително пием по кафе след работа, но не се бавим много-много. Иначе като изляза "по женски", ходим или на кръчма, или се събираме у някоя приятелка, по-рядко на дискотека. Вечерен час нямам, ако любимият си е вкъщи, когато се прибера (2-3 например), той отдавна вече спи, не ме чака. В това отношение и двамата сме либерални, всеки има право да се позабавлява с приятели без другия, в чисто мъжка (за него) и чисто женска (за мен) компания.

# 13
  • Мнения: 2 211
Приятелките ми родиха скоро и няма кой да им гледа децата. Затова и не излизаме по женски. Обаче много ми се ще.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да. 1-2 пъти в месеца за по-дълго (т.е. с голяма компания по заведенията до малките часове), още 1-2 пъти с по-малка компания "на по бира" до "по-приемлив" час (около 22) и поне 1 път в седмицата (стига да имам време от работа) задължително привечер с някоя приятелка на кафе и сладки приказки.
Имам необходимост от социални контакти, в които да не участват мъжа ми и децата.
Все едно аз съм го писала това. С тази разлика, че до малките часове не сме чак толкова голяма женска компания, но купона пак става.

Общи условия

Активация на акаунт