За сгъваемите кошари

  • 1 261
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Здравейте,
Не мога да си намеря сгъваема кошара за спане, а нямам вече много време за обикаляне. На повечето места имат само Chipolino, Hauck(но не и модела Mini Star) и Cangaroo и то много ограничени цветове. Не знам кой модел е добър, иска ми се да има обаче повивалник към кошарата, защото нямаме никакво място за скринче. От друга страна всички ми казват, че много бързо умалява и нямало смисъл newsm78 И вече съвсем се обърках какво да търся Sad
Ако някоя мама си е купувала наскоро кошара може ли да сподели доволна ли е и коя ми препоръчва?

мерси   bouquet

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Имам модела на Мини стар. Много съм доволна от кошарката. Нели е на 2 години и 3 месеца и все още си спи вътре.

# 2
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Здравей!
И аз съм се спряла на този вариант, но това, което искам го предлагат само Бертони и Чиполино (като чиполиното е с около 40 лв по-скъпо), а именно на 2 нива, с цип отсрани, играчки и повивалник.
За умаляването не се притеснявай - племенника ми е на 1,5 год, като пътуват спи в такава и има още доста място докато му стане малка. Simple Smile. Сестра ми пък казва, че това легло е много по-удобно от дървеното, защото в няго няма притеснение, че малкия ще си удари главата някъде.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
При майка ми имаме Бертони. На две нива, с цип, повивалник. Харесва ми. Още я ползваме. Взехме я февруари, за 100 лв.
У нас малката спи в сгъваема кошара, но си я донесохме отвън. Ползваха я 2-те деца на леля, после моят син, а сега и щерката.

# 4
  • Мнения: 2 159
Цитат
Имам модела на Мини стар. Много съм доволна от кошарката. Нели е на 2 години и 3 месеца и все още си спи вътре.
аз точно такава бях харесала, но ми казаха че от януари я няма вече.

иначе Чиполино не знам колко ще е качествено и ще издържи. newsm78

# 5
  • Мнения: 1 034
Аз съм доволна от кошарата на Чиполино. Преди 3-4 месеца я сгънах и прибрах, защото много взеха да беснеят вътре двамата. Правеха си палатки, колибки, скривалища. Скачаха двамата едновременно вътре и пак издържа!

# 6
  • София, център
  • Мнения: 686
Ние при бабата на Бистрица спим в такава, то е едно сгъване , едно разгъване всеки weekend ...ама тя си е здрава явно..и като отидеш да си я вземеш от представителния склад на Chipolino  за София ( на Илиянци )- ще ти е и евтино и цвят ще си избереш или поръчаш!!!

# 7
  • Мнения: 198
И на мен ми предстои подобна покупка и се чудя :
 - матрачето , което върви с кошарата, удобно ли е за спане на новородено, на второто ниво или трябва нещо допълнително newsm78

# 8
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
И на мен ми предстои подобна покупка и се чудя :
 - матрачето , което върви с кошарата, удобно ли е за спане на новородено, на второто ниво или трябва нещо допълнително newsm78


Аз съм решила да купя и дунапренено душече, от тъничките, но нека някоя мама, която има опит да каже! И мен ме интересува този въпрос.

# 9
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И на мен ми предстои подобна покупка и се чудя :
 - матрачето , което върви с кошарата, удобно ли е за спане на новородено, на второто ниво или трябва нещо допълнително newsm78


Аз съм решила да купя и дунапренено душече, от тъничките, но нека някоя мама, която има опит да каже! И мен ме интересува този въпрос.
Според мен - задължително допълнително матраче  Peace

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
И на мен ми предстои подобна покупка и се чудя :
 - матрачето , което върви с кошарата, удобно ли е за спане на новородено, на второто ниво или трябва нещо допълнително newsm78


Аз съм решила да купя и дунапренено душече, от тъничките, но нека някоя мама, която има опит да каже! И мен ме интересува този въпрос.
Според мен - задължително допълнително матраче  Peace
И нашата кошара е като на Трилиън. Беба спи там от първия си ден. Естествено, че трябва матраче. Нашето е на Бертони-кокос+пяна/или нещо такова Laughing/. Купихме го от магазина, когато купувахме кошарата-такова ни предложиха. Сега обаче гледах, че в Пакостник имат матрачета на Магнифлекс на съвсем прилична цена. Ние спим на такъв и е страхотен!

# 11
  • София, център
  • Мнения: 686
ОООО ДА , ЗА МАТРАЧЕТО..ТРЯБВА СИ ....

# 12
  • Мнения: 8 917
Здравейте,
Не мога да си намеря сгъваема кошара за спане, а нямам вече много време за обикаляне. На повечето места имат само Chipolino, Hauck(но не и модела Mini Star) и Cangaroo и то много ограничени цветове. Не знам кой модел е добър, иска ми се да има обаче повивалник към кошарата, защото нямаме никакво място за скринче. От друга страна всички ми казват, че много бързо умалява и нямало смисъл newsm78 И вече съвсем се обърках какво да търся Sad
Ако някоя мама си е купувала наскоро кошара може ли да сподели доволна ли е и коя ми препоръчва?

мерси   bouquet

Имаме Чиполино с повивалник, която вече ползваме само за път, но съм много доволна Peace

# 13
  • Мнения: 114
Нашата е на "Бертони' - на две нива , с цип отстрани и с повивалник.Много съм доволна вече  1г.3м си я ползваме и не е дала дефект . Купихме матрачето когато дребния беше на 4-5м. дотогава си спеше само на това тънкото , което си върви с леглото .

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 145
И ние имаме "Бертони". Малката спи в нея от първия си ден. Когато пътуваме някъде винаги я носим с нас.  До момента нямаме никакви проблеми.
Матраче трябва задължително, според мен, и ако има възможност да не е  дунапренено, защото ще спарва. Ние си купихме някакво немско и струваше колкото половината кошара, но не съжалявам.

Общи условия

Активация на акаунт