Мами в арабски страни-9

  • 21 924
  • 294
  •   1
Отговори
  • у нас
  • Мнения: 660
Хайде да ни е честита новата темичка и само с положителни новини и емоции да я изпълним

# 1
  • Мнения: 3 461
След това хубаво пожелание направо ми е неудобно да се оплача,но Дилън е с 39,5 от снощи и както се вижда няма спане. Embarassed Cry

# 2
  • Мнения: 77
нека е честита новата темичка   bouquet
Кокво му е на Дилън вирус или нещо друго.Дано до сутринта сте се справили с температурата Peace
Приятен и успешен ден на всички и много здраве на бебоците. Hug

# 3
  • у нас
  • Мнения: 660
Ноя,миличка,много ти се насъбра,за което съжалявам много Cry.Как сте днес,дано се оправи сладурчето по-бързо Praynig.То едно като го гледаш болничко и ти се къса сърцето,а за две........представям си как се чувстваш.Целувки и скорошно оздравяване Hug

# 4
  • Мнения: 1 269
добро утро и от мен

ние сме на крак от 6.30 Shocked  ве4е 2 кафета изпих и немога да се събудя

Ноя как е Дилън?падна ли му температура?Това и е лошото на детската градинка,4е децата си разменят вирусите Sad  както дима се разболя на 3-ят ден.наистина много ти се насъбра мила,но дано това да е пове4е никои да не се разболява Praynig

# 5
  • Мнения: 3 461
Пак е с висока температура,но в сравнително добра форма.Цяла нощ не можа да си намери място,къде ли не се опитваше да легне.Така се прибра от градината вчера. EmbarassedА Атли е  здрав,да чукам на дърво, и може би е добре,че в момента е на антибиотик заради тази бактерия,иначе не му мърда и на него.Най-голямото предизвикателство за мен като родител не са нито бременност,раждане или отглеждане,с което не искам да ги омаловажавам,напротив,а болестите.

# 6
  • Мнения: 1 655
Ох ноя дано дилън да се оправи бързо, ех това да боледуват децата е най лошото заедна майка!
И аз снощи до 3ч. на ръце го носих, оставех ли го в креватчето и рев, на сън ревеше, ами то откъснаха ми се ръцете!
глезльо е станал покраи тези зъбки, иска все до мамам и на ръце а е 8,800 ръце не ми останаха!
Ох дано дилън се оправи по бързичко Praynig
и честито за новата темичка!

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 10:35 от Kremi_m

# 7
  • Мнения: 152
Добър ден на всички  Simple SmileЧестита нова темичка   Hug
 Ноя,много ми е гадно като чета за Дилън,а не мога да помогна с нищо.Милата,представям си вече как се чувстваш.Но спокойно  ще се оправи малкия сладур  newsm10.Хайде лек ден на всички мами,а на бебчовците много целувки и да ви радват.Нека днес е един прекрасен за всички,изпалнен само с усмивки и положителни емоции ден Praynig.Пращам на всички по една голяма прегръдка  Hug и целувчица   love001 .

# 8
  • Мнения: 3 461
Мерси за пожеланията, момичета,след тази позитивна енергия няма начин да не се оправи.  bouquet

Креми,и вие сте дундита като нас. Simple SmileАтли тежи колкото Д.Т. и ги мислят за близнаци..Дано ви мине по-бързо от тезо зъбки,на мен поне това ми беше спестено и с тримата.

# 9
  • Мнения: 341
Здравейте момичета! Hug
Гледам тук за два дена все приятни поводи за празнуване са се наредили!
Люба,да си здрава,много щастлива и късмета винаги да те следва  bouquet
Миме,да ви е жив и здрав малкия юнак и с много радост да изпълва дома ви.  bouquet
Ноя,дано по скоро  да се оправи Дилън и нещята да си дойдат по местата. Hug
Марси ,дано при теб нещата да са се наредеили и занапред само положителни емоции Hug
Пожелавам ви успешна седмица момичета:bouquet:

# 10
  • Мнения: 2 804
Ха да ви поздравя и аз по случей новата тема   bouquet !
Браво на Лорекса , че на Марси , не и е до това на последък .
Мърси не се тревожи излишно !
Кураж ! Hug
Ноя , дано вече сте по-добре !
При нас си е всичко по старо му , само дето Самира почна да се заиграва за по-дълго със сестра си .
Пък тя малката много я обича и като спят една до друга все ходи да я гушне .
Момичета пожелавам ви приятен ден и спорна седмица !  bouquet

# 11
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
стискам палци да се оправят мал4овците! ноя, особено при тебе! при мене нищо радостно, после смес линда на фитнес, дано успея да се концентрирам, 4е нагънах едни пала4инки и домашен конфитур от ягоди мале срам ме  Sick #Crazyе и се мразя!

# 12
  • Мнения: 2 804
Мърси , приятна тренировка  !
Аз ще мързелувам и заради теб . newsm53

# 13
здравейте момичета,
Имам един въпрос кам вас. Бихте ли ми обяснили с какво точно Папата обиди мюсулманите, че големи дискусии се вихрят тук. Днес ние се оказваме пряко заплашените от джихад.  newsm78
Въпросът не е за заяждане. Може да ми отговорите и на лични, за да избегнем скандалите.

# 14
  • Мнения: 3 461
Връщаме се току-що от доктор с температура 39,9,изгоря това дете.Изписаха ни антибиотик,защото гърлото му е много червено и с бели налепи.Понеже се похвалих,че поне Атли е здрав,сега киха и кашля,нищо,че е на антибиотик от една седмица. EmbarassedИдва ми да изчезна някъде. Cry

Общи условия

Активация на акаунт