Да поговорим за бебешка козметика

  • 2 390
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Варна
  • Мнения: 407
В началото ползвах козметиката на Бюбхен, от която останах много доволна.
След това пробвах Мустела (лосион за тяло) - хубав е, но не ми харесва миризмата му, доста силна ми идва.
Сега ползваме козметиката на Себамед и мога да кажа че продуктите от тази марка са страхотни, така че смятам да продължа да ги използвам  Peace

# 47
  • Мнения: 942
Аз ползвах Бюбхен,но сега открих една нова на българския пазар козметика-Саносан.Фирмата е немска,всички продукти са базирани главно на зехтин и някакви масла.Страшна е! Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 6 360
Mustela i Kloran

# 49
  • Мнения: 2 323
Орифлейм - шампоан за коса и тяло, сапунче, с което мия само дупето и олиото. Ползвала съм и Чико и Авент, като от Авент не съм кой знае колко впечатлена, пък цената и е висока

# 50
  • София
  • Мнения: 700
Чико и Бюбхен newsm74

# 51
  • Мнения: 469
за Sanosan  чувам само добри отзиви.на мен ми я препоръчаха в един магазин във Варна.още ми е рано но мисля да я ползвам  Grinning

# 52
  • Мнения: 5 282
Основно Мустела   bouquet!

# 53
  • Мнения: 8 505
Клоран и Бюбхен съм купувала,и от двете съм доволна (малко повече от Клоран).На Мустела -само шампоан (добър е),така че не мога да дапълна оценка.

# 54
  • Мнения: 1 186
а за AVENT козметиката какво ще кажете? Naughty

# 55
  • София
  • Мнения: 6 360
а за AVENT козметиката какво ще кажете? Naughty

ползвала съм течният талк - много е добър

# 56
  • София
  • Мнения: 13
аз съм доволна от мустела (за новородени шампоан за коса и тяла, мляко за тяло, крем за коричките на главата)- препоръчвам я! особенно (при нужда) серията за атопична кожа (ползвала съм всичките им продукти).
на бюбхен ползвам крема за дупето. хубав е! въпреки чувствителната и кожа не сме имали нито една пъпка. останалото обаче не ми хареса- млякото за тяло е рядко и трудно се стопля. крема за студ и вятър мирише гадно и трудно се нанася. шампоана с нищо не прави впечатление.
други продукти които не ми харесаха са: крем за атопична кожа на SVR- скъп, неефективен и не е предназначен само за бебета; крем за коричките на главата- на някакъв доктор беше- неефективен и направо смърди ! 

# 57
  • Мнения: 56
Аз съм доволна от Бюбхен-душ гел за коса и тяло,другите продукти от серията не ми харесват.За останалото ползвам Себамед.

# 58
  • Мнения: 11 818
Минах през Бюбхен, Чико, Мустела, но се спрях на Клоран!

# 59

Общи условия

Активация на акаунт