За Кузов, Карбовски и истината

  • 3 739
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хомосексуалността му не го прави по-педофил. Педофилското е това, че той е на 50 години примерно, а те са на 15-16, според мен. За доброволността - не искам да споря, за мен това не е "доброволно", но е въпрос на гледна точка все пак.

Съжелявам, че се отклонявам от темата, но момичетата по магисталите, които са на по 12 - 15 години деца ли са ? Ако да значи всички тираджии, които ползват услугите им са педофили ? Да ги хванем и тикнем в затвора ?

Ами да, педофили са.........и ако законите се спазваха те щяха да са в затвора, но може би нямаше да има и деца проституиращи по улиците ........Според закона човек, ненавършил 18 години се води дете.........какво повече искате........

Аз искам, да се спазват законите ! Но не само в случаите, в които престъплението представлява сензация.


Така е но е недопустимо депутат  да прави такива неща......Все пак от тези хора зависи да се пооправи държавата..........какво ни остава ако и те не спазват закона

# 31
  • София
  • Мнения: 11 102
Какви според вас трябва да са мерките спрямо педофилите? Но сериозно......не можем да ги бесим, разстрелваме и т.н..........Какво трябва да се направи с един болен човек, педофил, който не се възбужда от нищо друго, освен малки деца и е осъден за цял живот на това да се бори със себе си.........Ако иска удоволствие- извършва престъпление, осакатява дете.......иначе пък е осъден да изживее живота си без секс

Ако педофилията наистина е болест, би трябвало да се лекува. Но след като се наказва от закона, явно ... знам ли не съм компетентна ....
Според мен, много трудно може да се докаже дали някой е педофил, защото само със свидетели делата не се решават ...
В случаите, когато се докаже педофилия, аз съм за присъда от сорта на 20 години затвор !

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какви според вас трябва да са мерките спрямо педофилите? Но сериозно......не можем да ги бесим, разстрелваме и т.н..........Какво трябва да се направи с един болен човек, педофил, който не се възбужда от нищо друго, освен малки деца и е осъден за цял живот на това да се бори със себе си.........Ако иска удоволствие- извършва престъпление, осакатява дете.......иначе пък е осъден да изживее живота си без секс

Ако педофилията наистина е болест, би трябвало да се лекува. Но след като се наказва от закона, явно ... знам ли не съм компетентна ....
Според мен, много трудно може да се докаже дали някой е педофил, защото само със свидетели делата не се решават ...
В случаите, когато се докаже педофилия, аз съм за присъда от сорта на 20 години затвор !

Да, но човека не е виновен, че има такива желания......виновен е, че си е позволил да ги задоволи.......иначе какво трябва да се направи?.........Психотерапии ли? Какво ?

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 14:33 от secretgarden

# 33
  • Мнения: 4 664
Добре де, че аз освен чрез свидетели друг начин не виждам как някой може да бъде уличен?! Едва ли ще се разхожда с табела гордо закачена на шията....

# 34
  • София
  • Мнения: 11 102
Хомосексуалността му не го прави по-педофил. Педофилското е това, че той е на 50 години примерно, а те са на 15-16, според мен. За доброволността - не искам да споря, за мен това не е "доброволно", но е въпрос на гледна точка все пак.

Съжелявам, че се отклонявам от темата, но момичетата по магисталите, които са на по 12 - 15 години деца ли са ? Ако да значи всички тираджии, които ползват услугите им са педофили ? Да ги хванем и тикнем в затвора ?

Ами да, педофили са.........и ако законите се спазваха те щяха да са в затвора, но може би нямаше да има и деца проституиращи по улиците ........Според закона човек, ненавършил 18 години се води дете.........какво повече искате........

Аз искам, да се спазват законите ! Но не само в случаите, в които престъплението представлява сензация.


Така е но е недопустимо депутат  да прави такива неща......Все пак от тези хора зависи да се пооправи държавата..........какво ни остава ако и те не спазват закона

Недопустимо е по принцип, независимо дали си депутат, чистач или какъвто и да е ... Законите трябва да се спазват от всички !
Мен лично ме дразни, това че са се вкопчили в един човек, все едно той е единствения, ако е виновен нека изгние в затвора, но не само той а всички педофили !

# 35
  • Мнения: 3 447
Какви според вас трябва да са мерките спрямо педофилите? Но сериозно......не можем да ги бесим, разстрелваме и т.н..........Какво трябва да се направи с един болен човек, педофил, който не се възбужда от нищо друго, освен малки деца и е осъден за цял живот на това да се бори със себе си.........Ако иска удоволствие- извършва престъпление, осакатява дете.......иначе пък е осъден да изживее живота си без секс
Кастрация. Сериозно. Изобщо не ме интересува болен ли е, осъден ли е.

# 36
  • София
  • Мнения: 11 102
Добре де, че аз освен чрез свидетели друг начин не виждам как някой може да бъде уличен?! Едва ли ще се разхожда с табела гордо закачена на шията....

Може да бъде уличен, но не може да бъде доказано каквото и да е само със свидетели... Защото, ще бъде думата на единия, срещу думата на другия, съсда на кой ще повярва ?

# 37
  • Мнения: 1 416
Какви според вас трябва да са мерките спрямо педофилите?
Аз съм твърдо химическата кастрация. Разбира се, при доказан случай на педофилия, не - при секс с непълнолетен. Затворът, разбира се, също е задължителен. Поне 10 години, а най-добре - 15...
За съжаление, много от блудствата с деца, завършват с убийство. У нас смъртно наказание няма, затова - доживотен затвор при строг режим. Такова наказание ми се вижда най-справедливо...  Peace

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какви според вас трябва да са мерките спрямо педофилите? Но сериозно......не можем да ги бесим, разстрелваме и т.н..........Какво трябва да се направи с един болен човек, педофил, който не се възбужда от нищо друго, освен малки деца и е осъден за цял живот на това да се бори със себе си.........Ако иска удоволствие- извършва престъпление, осакатява дете.......иначе пък е осъден да изживее живота си без секс
Кастрация. Сериозно. Изобщо не ме интересува болен ли е, осъден ли е.
Но само ако има престъпление, а ако има такива желания, никому още не е навредил......кой би могъл да му помогне?


Питам не защото си падам по малки момченца, а затова защото като че ли у нас никой не предлага помощ за такива хора......а иначе, когато вече е късно- давай да ги разстрелваме.....не че и на мен не ми минават подобни мисли, де... Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 416
Но само ако има престъпление, а ако има такива желания, никому още не е навредил......кой би могъл да му помогне?
Никой...  Rolling Eyes
Ако желае, пак може да се подложи на кастрация.
Имаше случай преди няколко години, когато мъж си отсече половите органи с брадва, защото изпитвал влечение към племенниците си и се ужасявал от себе си. Решил, че е длъжен да ползва брадвата...

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 14:41 от Лора

# 40
  • Мнения: 3 447
secretgarden, а колко от тях всъщност биха предпочели да се лекуват, вместо да бъркат в гащите на съседското момиченце?

# 41
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

# 42
  • София
  • Мнения: 11 102
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

Човек би трябвало да може да контролира желанията си. Разум се нарича ...

# 43
  • Мнения: 525
Ще се включа не точно по тази тема,а по принцип за Карбовски и по точно за последното му предаване по Нова(за продаването на бебета в Камено).Моят съпруг се познава с кмета на Камено.Ще ви преразкажа разговор,на който бях слушател.Миналата година нашумява темата с бебетата и Карбовски звъни на кмета като иска интервю.Кмета отказва,при което Карбовски му казва:"Нали знаеш,че мога да хвана двама циганина,да им платя и те ще кажат каквото им кажа?".Та следва въпроса дали не е по същия този начин събран материала по тази тема и колко да вярваме на Карбовски????????????

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Пак казвам, че няма  педофили в обкръжението ми, но представи си, че например брат ти, братовчет или някой друг твой любим човек, човек , когото обичаш и цениш, ти сподели, че има такива влечения........как ще му помогнеш....какво ще го посъветваш ?

Човек би трябвало да може да контролира желанията си. Разум се нарича ...

говорим за секс....какъв разум тука  newsm78

 иначе се замислих за роднините на този Кузов.......сигурно всички го мразят вече

Общи условия

Активация на акаунт