За Кузов, Карбовски и истината

  • 3 740
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Ей, тоя Карбовски е опасен Thinking

http://www.darik.net/view.php?p=article&tid=10&id=85449
(прочетете итервюто ако имате време )
В темата няма и грам политическа нотка ( това за модовете  Grinning).
Виновен ли е според Вас?

Според мен, да...излъчването му е едно такова гадно на този човек #2gunfire

# 1
  • Мнения: 1 416
Естествено, че е хомосексуалист и ползвал услугите на момченцата към гарата. Но... Педофил не бих го нарекла. Защото в случая става въпрос за проституиращи момченце на по 15-16 години... Всичко си е доброволно...  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Естествено, че е хомосексуалист и ползвал услугите на момченцата към гарата. Но... Педофил не бих го нарекла. Защото в случая става въпрос за проституиращи момченце на по 15-16 години... Всичко си е доброволно...  Peace
И да са проституиращи, и да е доброволно - под 16 години, а доколкото мога да схвана са били на 14 когато е ставала работата (там каквото е ставало) - ами спред мен е педофилия.  Peace

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 13:29 от Янтра

# 3
  • Мнения: 5 539
Естествено, че е педофил. Не знам как е по закон, но за мен ако спи с деца под 18 години си е точно гнусен педофил.
Адски ми е противен този човек. такъв червей като него не съм виждала Sick

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Наистина не мога да кажа...Наречете ме наивна, но аз вярвам, че правосъдието ще си свърши работата. Не е от нашата компетентност да правим преценки по случая, никой от нас не е наясно с нещата в дълбочина. Има си следствие, има си съд Peace

# 5
  • Мнения: 4 665
Асолютно! Това не е другарски съд в никакъв случай и не раздаваме присъди! Просто коментираме.

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Просто коментираме.
Да да, исках да кажа, че ми е трудно да коментирам, защото без да съм видяла доказателствата по делото, не мога да си сформирам становище Confused Човекът може да ми е безкрайно неприятен и да ми се иска да го удуша, ако наистина е педофил, но тези мои чувства не го правят такъв Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 416
Естествено, че е педофил. Не знам как е по закон, но за мен ако спи с деца под 18 години си е точно гнусен педофил.
Е, по тази логика повече жени сме жертви на педофилия... Аз си имах сексуален живот преди 18...  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 539
Е, добре де, с момчета под 18 Rolling Eyes
Като четохте интервюто, не ви ли се струва, че лъже най-нагло?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Естествено, че е педофил. Не знам как е по закон, но за мен ако спи с деца под 18 години си е точно гнусен педофил.
Е, по тази логика повече жени сме жертви на педофилия... Аз си имах сексуален живот преди 18...  Rolling Eyes
Да, ама с някой набор, с не повече от 3-4 години разлика.

# 10
  • Мнения: 4 665
А?! Ето това ме провокира да го paste-на ....
Не го познавам, честно казано и не желая, но прозира някакъв фалш в думите му Thinking

# 11
  • Мнения: 1 416
Да, ама с някой набор, с не повече от 3-4 години разлика.
Да, но знаеш, че много момичета спят за първи път с доста по-зрели мъже. Аз лично не ги разбирам, но е факт...   Peace

[/quote]
Е, добре де, с момчета под 18 Rolling Eyes
Като четохте интервюто, не ви ли се струва, че лъже най-нагло?
Не може да определяме дали някой е педофил или не, само спрямо сипматиите си. А, че Кузов лъже в интервюто, е съвсем видно и спор по този въпрос не може да има...

# 12
  • Мнения: 5 539
Признавам, пристрастна съм.

# 13
  • Мнения: 7 474
Интересно интервю  newsm78  Ако всичко е истина е гадно  Sick , дано се докаже истината.

# 14
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Естествено, че е хомосексуалист и ползвал услугите на момченцата към гарата. Но... Педофил не бих го нарекла. Защото в случая става въпрос за проституиращи момченце на по 15-16 години... Всичко си е доброволно...  Peace

E, как се нарича мъж, който спи с момчета на 15-16 години ако не педофил? Rolling Eyes
И "доброволно" наистина не е думата в случая, защото тези деца са там за пари, за хляб, за всичко друго ама не и доброволно. Peace
За първи път от доста време насам ми харесва Карбовски.

Общи условия

Активация на акаунт