Поръчка на мебели ИКЕА от БГ?

  • 2 907
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 193

Чувала съм, че някаква фирма доставяла мебели Икеа от Солун? Някой има ли такава информация???
Икея ще отваря магазини и в България, но най-рано до година, та дотогава ....

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация

# 2
  • Мнения: 2 663
И мен живо ме интересува темата, но за съжаление не съм чувала подобно нещо.
Икея имат завод в България, но и да са ти мноооооооого близки собствениците пак много трудно  мозеш да вземеш нещо ,защото имат много шибан ( с извинение) договор!

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
Погледни на страницата им - може да пише нещо за поръчки в чужбина.

# 4
  • Мнения: 945
Не zнам Икеа в БГ като каква се рекламира, но аz съм на мнение, че стоките и са или евтини и с мноооооого лошо качество или със zавишена цена zа добро качество.

Ако не си падаш точно по стила "Икеа", а искаш нещо качествено на добра цена, бих те посъветвала да си иzбереш друга фирма.

# 5
  • Мнения: 998
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?

# 6
  • Мнения: 1 116
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(

# 7
  • Мнения: 13 512
Аз смятам да отида да си ги избера ня място  и съм се уговорила с Интерлогистика да ми ги натоварят и донесат до БГ.Те ще се занимаят с митата и всичко. Можеш да провериш за някоя подобна фирма,която пътува до Солун или Истанбу- дали не могат да ти ги купят и донесат.

# 8
  • Мнения: 193
Явно Икеа ще ни закара в Солун, ще направим една екскурзия до там за разни дребни неща, за по-едрите ще изчакаме българската Икеа

# 9
  • Мнения: 193
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?
Така четох някъде в Интернет. Намеренията са им да открият 3 магазина /на мен лично ми звучи странно, защото не сме голям пазар/

# 10
  • Мнения: 1 756
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Aз поръ4ах тази много е ефектна

http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=80073988

# 11
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Една луна, която се закача на стената. Връзва ми се с голямата лампа в нейната стая, а ми трябва приглушена светлина, защото заспива на лампа.
Слънцето не е ли добре newsm78

# 12
  • Мнения: 1 756
Toчно днес си поръчах една детска лампа от френската Икеа, ама чрез верна дружка Mr. Green
По темата- не знам, и аз ще чакам информация
Коя лампа си поръча? Дано не е слънцето:(
Една луна, която се закача на стената. Връзва ми се с голямата лампа в нейната стая, а ми трябва приглушена светлина, защото заспива на лампа.
Слънцето не е ли добре newsm78

Предполагам тази

 http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?top … rtNumber=20010833

# 13
# 14
  • Мнения: 599
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?
Така четох някъде в Интернет. Намеренията са им да открият 3 магазина /на мен лично ми звучи странно, защото не сме голям пазар/
Напротив, сме! Цените и така са си чудесни, а качеството - много по-добро от предлаганото досега. Говоря за масовите магазини като Аико, Комо и др. Аз там нищичко не съм харесала. Чакам Икеа!

# 15
  • Мнения: 1 756

Всъщност и аз за нея се 4удя и май и нея ще си поръчам, че стаята му е дълга и настандартна и осветление все липсва

# 16
  • Мнения: 193
Обичам ИКЕА! Hug
Наистина ли ще отварят магазин в България?
Така четох някъде в Интернет. Намеренията са им да открият 3 магазина /на мен лично ми звучи странно, защото не сме голям пазар/
Напротив, сме! Цените и така са си чудесни, а качеството - много по-добро от предлаганото досега. Говоря за масовите магазини като Аико, Комо и др. Аз там нищичко не съм харесала. Чакам Икеа!
Така е, няма да има адекватна конкуренция в ценовата си категория. Но сме си малък пазар - 7,5 млн. /голяма част, от които пенсионери/ и ако някоя световна верига реши да "стъпи" в БГ, то пристъпва предпазливо. Та ми е странно, че откриват цели 3 магазина. Иначе и аз много се радвам, че ИКЕА идва в България Laughing

# 17
  • Мнения: 486
Не zнам Икеа в БГ като каква се рекламира, но аz съм на мнение, че стоките и са или евтини и с мноооооого лошо качество или със zавишена цена zа добро качество.

Като чета подобни изказвания ми става мноооооооого интересно какво са си купили от ИКЕА хората, които имат толкова крайни мнения. newsm78

# 18
  • Мнения: 1 116
Една луна, която се закача на стената. Връзва ми се с голямата лампа в нейната стая, а ми трябва приглушена светлина, защото заспива на лампа.
Слънцето не е ли добре newsm78
За луната някоя майка беше писала, че я имат вече две години и е доволна.

Ей това слънце бяхме купили ние



Много паянтово направено, този капак в средата много лесно се откача и пада, особено като се награее тази пластмаса, дадена е за три крушки по 40W, ние 2 бяхме сложили и пак след няколко минути падна. Нещо не е измислено добре закрепването. Мъжа ми още в магазина като я видя и му се стори нестабилно, ама аз като не слушам...
Ей това цвете сега чака да се монтира, ама не знам дали въобще ще се навие вече мъжа ми


Общи условия

Активация на акаунт