Избор на ваничка за къпане

  • 680
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
Здравейте, мамчета!  wavey
Съвсем скоро бебчо ще плува вече не в коремчето на мама, а ще се къпе във ваничка, която още не сме избрали.   bath1
Вече сме решили, че не искаме анатомична такава. Бих искала да ви попитам, ако някой има ето тази ваничка, моля да ми опише как изглежда отвътре, защото не можах да намеря да я видя наживо. И горе-долу колко е голяма. Ето я:

http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_37&products_id=328

Ще очаквам с нетърпение мненията ви, дори и с други предложения.
Благодаря ви предварително!  smile3525
 Hug на коремчетата!

# 1
  • Мнения: 259
Тази не съм я виждала ,но защо не искате анатомична страшно са удобни.

# 2
  • Мнения: 942
Аз вече не искам такава която има отвор за източване на водата,защото самото винче или както там се нарича се отбелязва на гърба на бебка(ние не харесваме шезлонгите за къпане).Тази ми се вижда малко мъничка, ние имаме подобна и умаля на бебка още на втория месец.

# 3
  • София
  • Мнения: 250
Моя съвет е да си вземеш най-обикновената, по възможност по-голяма, защото бебето бързо расте!!!Без отвори и други подробности, нашата е от МЕТРО - ОМК мисля че такава беше фирмата и гърнето ни е от там. Много съм доволна - цената на ваната беше около 13 лева, а гърнето 3 лева. Ако искаш ще ти я снимам довечера.
Успех и леко раждане!!!! Crazy Party

# 4
  • Мнения: 8 917
Тази не съм я виждала ,но защо не искате анатомична страшно са удобни.
И на мен ми стана чудно защо не искат анатомична - страшно удобна е, но те си знаят newsm78

# 5
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Попитай във форума на магазина.........много хубава ваничка сте избрали  Grinning

# 6
  • Мнения: 2 197
Защо сте против анатомичната ваничка? Тя е супер удобна, защото детето стои стабилно, не се пързаля и къпенето му доставя удоволствие, а също и на родителите му, които не трябва да го дебнат непрекъснато дали няма да се подхлъзне. В нашата ваничка има гумени подложки (постоянни) и отворът за източване по никакъв начин не допира гърба на бебето. Като поотрасне още малко просто се обръща и застава в обратната посока. Не знам какви са тия ванички, които умаляват на бебетата. На дъщеря ми количката вече и е малка, защото беше 70 см на 4,5 месеца (тогава я мерихме последно), но ваничката ще може още много време да си я ползва и то с кеф.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 669
Защо сте против анатомичната ваничка? Тя е супер удобна, защото детето стои стабилно, не се пързаля и къпенето му доставя удоволствие, а също и на родителите му, които не трябва да го дебнат непрекъснато дали няма да се подхлъзне. В нашата ваничка има гумени подложки (постоянни) и отворът за източване по никакъв начин не допира гърба на бебето. Като поотрасне още малко просто се обръща и застава в обратната посока. Не знам какви са тия ванички, които умаляват на бебетата. На дъщеря ми количката вече и е малка, защото беше 70 см на 4,5 месеца (тогава я мерихме последно), но ваничката ще може още много време да си я ползва и то с кеф.
Споделям напълно- и моята е такава.Племенника също ползва анатомична-вече е на 5години и както boto спомена-просто се обръща обратно и не му е малка...
Но и тази която сте избрали е хубава-но те съветвам да си вземеш поне шезлонг- в началото ще ти е много по-удобно да къпеш бебето без постоянно да го придържаш Peace

# 8
  • Мнения: 11 818
Анаточмична!!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Убедих се, че няма по-удобна ваничка от анатомичната. Пробвала съм и съвсем обикновено корито за къпане и е ужасно неудобно. Ние имаме такава, заедно със стойка: http://www.malechkobaby.com/index.php?m=320&prodid=6005&lang=1
И съвсем спокойно мога и сама да къпя бебка в нея. Това е една от най-успешните покупки за нашата принцеса!

# 10
  • Мнения: 99
Много ви благодаря за мненията!  smile3525
Истината е, че не знаех, че анатомичната ваничка може да се обърне, но и нито един продавач в нито един магазин, в който разпитвах по темата, явно не беше и консултант.  За това разчитах на вашето мнение и опит и както и очаквах, не сгреших.
Страхотни сте!  newsm10
Поздрави!

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Тази не съм я виждала ,но защо не искате анатомична страшно са удобни.
Само анатомична! Това е истинската ваничка за сладки бебоци!  Peace

# 12
  • Мнения: 22 727
Защо сте против анатомичната ваничка? Тя е супер удобна, защото детето стои стабилно, не се пързаля и къпенето му доставя удоволствие, а също и на родителите му, които не трябва да го дебнат непрекъснато дали няма да се подхлъзне. В нашата ваничка има гумени подложки (постоянни) и отворът за източване по никакъв начин не допира гърба на бебето. Като поотрасне още малко просто се обръща и застава в обратната посока. Не знам какви са тия ванички, които умаляват на бебетата. На дъщеря ми количката вече и е малка, защото беше 70 см на 4,5 месеца (тогава я мерихме последно), но ваничката ще може още много време да си я ползва и то с кеф.
Моя хубостник все още се събира във ваничката,седна наобратно А е на 3,7 г. Crazy На мен анатомичните ванички/имах2/ ми бяха супер удобни.

# 13
  • Мнения: 22 727
Много ви благодаря за мненията!  smile3525
Истината е, че не знаех, че анатомичната ваничка може да се обърне, но и нито един продавач в нито един магазин, в който разпитвах по темата, явно не беше и консултант.  За това разчитах на вашето мнение и опит и както и очаквах, не сгреших.
Страхотни сте!  newsm10
Поздрави!
Тя не се обръщя,а ти обръщаш бебето да седи в другия й край.

Общи условия

Активация на акаунт