Правителствена болница, 3d/4d и гинеколог

  • 6 388
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
аз също ходя в Правителствена още от самото начало на бременността и ми направиха картон. Нямам определен лекар, при който се падна за консултациа като реша да отида, при него...чувам само хубави неща за лекарите.
Трябва ли да имам уговорка с някой лекар, за да ме следи или да си карам на произвола на съдбата до края и за раждането също?

не, не е необходимо, освен, ако ти самата не искаш

# 16
  • Мнения: 49
Само да ти обърна внимание, че почти всички споменават СЕКЦИО... Ти си прави извода  Peace

# 17
  • Мнения: 5 393
Само да ти обърна внимание, че почти всички споменават СЕКЦИО... Ти си прави извода  Peace
И това какво трябва да означава newsm78

Във форума има доста мами които са родили нормално в тази болница.

Последна редакция: сб, 28 окт 2006, 13:07 от Mecho Pyx

# 18
  • Мнения: 7 640
че гледат да минат по най-малкото съпротивление Wink

# 19
  • Мнения: 5 370
И аз да се присъединя - моят доки беше д-р Станев! Heart Eyes
КИККО-на мене никой и нищо не ми беше споменавал, но , според тебе, как би трябвало да се процедира след повече от 15-16 часа без води, без родова дейност и с превита пъпна връв на бебето?
Аз не съм спец и не бих правила такива генерализиращи изводи. Naughty

# 20
  • Мнения: 3 835
Раждах при д-р Станев. Не раждай при него. А за доктор Асенова искам да питам има ли тук мами, който ги е преглеждала "с ръка", вагинално. Само като им слушах писъците, докато ги преглеждаше ми се изправяше косата. Незнам защо реши и мен да ме преглежда, въпреки, че не бях нейн пациент. Не й разреших и моментално се обадих на д-р Станев, да й каже да не прави повече опити да ме преглежда. А за Станев, просто нямам думи. Много е дълго, но повярвайте ми не говоря празни приказки. Ако трябва да обобщя с няколко думи: липса на липса на какъвто и да било професионализъм. мога да напиша цяла книга за моята бременност и раждане, но мога да кажа, че имам прекрасна дъщеря, не благодарение на лекарите, а въпреки тях.

# 21
  • Мнения: 1 321
Раждах при д-р Станев. Не раждай при него. А за доктор Асенова искам да питам има ли тук мами, който ги е преглеждала "с ръка", вагинално. Само като им слушах писъците, докато ги преглеждаше ми се изправяше косата. Незнам защо реши и мен да ме преглежда, въпреки, че не бях нейн пациент. Не й разреших и моментално се обадих на д-р Станев, да й каже да не прави повече опити да ме преглежда. А за Станев, просто нямам думи. Много е дълго, но повярвайте ми не говоря празни приказки. Ако трябва да обобщя с няколко думи: липса на липса на какъвто и да било професионализъм. мога да напиша цяла книга за моята бременност и раждане, но мога да кажа, че имам прекрасна дъщеря, не благодарение на лекарите, а въпреки тях.
Направо онемях #Crazy от думите ти и не мога да не изкажа притесненията си понеже в момента ме следят точно и двамата лекари и знаят за проблема ми а той е ,че бебо изостава с около 3 седмици и двамата ми препоръчват да си чакам термина а той е 30.10 че да може бебо да си порасне повече.Не знам да ли е правилно но личния ми ми препоръча ако не нараства да го извадят секцио.Както и да е всеки  док. си  има свое мнение. newsm78
Аз лично до момента съм доволна и от двамата а при Асенова имах и два прегледа вагинални за разкритие и не усетих толкова много да боли  Sick.
Не знам дали да се оставя на съдбата и като ми дойде раждането да се оставя на този който е на смяна или да се обаждам специално на док.Асенова понеже тя ми знае ситуацията.
След това мнение на teo7777 съм доста объркана #Crazy newsm78
Моля дайте съвет Embarassed Praynig

# 22
  • Мнения: 3 835
Извинявай, като прочетох постинга ти съжалих, че съм се включила, но понеже толкова много изстрадах, че не можах да гледам как се прехвалват въпросните лекари. Първата ми реакция беше да не се включвам в темата, но не можах да се сдържа, за което сега съжалявам, защото те притесних. Моят съвет е да се обадиш на д-р Асенова, когато дойде момента, щом тя е най-добре запозната с твоя случай. Момичето, с което бяхме в една стая, ражда при нея. Отрицателното й мнение за нея се дължеше най-вече заради неща, като вагиналните прегледи и други от този род (несъществени) работи. При всяка проблемна бременност има много мнения, много специалисти. Ами то има два дни до термина ти!!! Мисля, че все пак е най-добре да се довериш на докторите който са те гледали досега и повече да не се тревожиш. Желая ти успех и ще стискам палци.

# 23
  • Мнения: 7 640
...........А за доктор Асенова искам да питам има ли тук мами, който ги е преглеждала "с ръка", вагинално. Само като им слушах писъците, докато ги преглеждаше ми се изправяше косата. ............

ако имаш предвид преглед за разкритие при постъпване за раждане- не всички го правят и винаги доста боли.

# 24
  • Мнения: 3 835
Ами вероятно е бил за разкритие, но другите майки споделяха, че и други лекари са ги гледали и никога не ги е боляло така. Както и да е, не мисля, че това е толкова важно. По-важно е да е добър специалист и да може да справи професионално и с по-проблемна бременност. Ако сега щях да раждам бих избрала д-р Асенова, пред д-р Станев.

# 25
  • Мнения: 49
А за доктор Асенова искам да питам има ли тук мами, който ги е преглеждала "с ръка", вагинално. Само като им слушах писъците, докато ги преглеждаше ми се изправяше косата.
има, има.. #2gunfire #2gunfire[/color]

# 26
  • Мнения: 3 835
Ееееееее, най-после. Благодаря ти Kikko.

# 27
  • Мнения: 49
e НЕМА за какво... Crazy Laughing Hug

# 28
  • Мнения: 7 640
Ееееееее, най-после. Благодаря ти Kikko.

ти за какво благодариш?!?!

# 29
  • Мнения: 155
Аз родих и двете си деца при др Христова и бях много доволна Simple Smile сега обаче с третото ангелче се ориентирах към Шейново

Общи условия

Активация на акаунт