Съмишленици за отслабване - 7 част

  • 25 706
  • 680
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 806
Айя, много труден въпрос. Мисля, че наистина е възможно разяждането. За тези неща, обаче, ти би трябвало да се познаваш най- добре.
Ако все пак решиш да го правиш:
1, внимавай с калориите (смятай ги, че пусто въглехидратите имат доста)
2. нека хлябът да е от черните, ако има и трици вътре - още по-добре.
3. нека оризът да е от кафевите
4. картофите? Да ти кажа право, много е противоречиво отношението към тях - някои считат, че прочистват, други, че скорбялата не е никак добър вариант. За да е вкусно, трябва си някаква мазнинка. Ами не знам. Като цяло аз не ги харесвам, като вариант.
5. в този ден изцяло изхвърли белтъчините - да не се смесват нещата, че да могат по - лесно да се преработят. По възможност храни се по - рано и вечерята да не е много късна (щото въглехидрата да може да се разходи за енергия, а да не се превърне в мазнини).
Ако очакваш скоро М, по - добре да отложиш този ден до неговото приключване (или поне започване), че в този случай има вероятност за разяждане. Много вода (ама то се падразбира).
Ами дано мине успешно Simple Smile Да ти е сладко

# 46
  • Мнения: 2 487
Благодаря ти ,Асса.Всичко това ще го имам предвид.Не че немога да продължавам както до сега,но имам да свалям много кг,което ще продържи много дълго време и някакси не ми се връзва да не хапна изобщо такива неща.Дано всичко това не звучи като оправдание за лакомията ми.

# 47
  • Мнения: 3 360
Eто ме и мен!Продължавам-с малки изкушения макар-моя режим! Rolling EyesВажното е,че влязох в един панталон отпреди 2 години Hug и това ме мотивира да продължавам все така!
Лек и усмихнат ден от мен!  bouquet

# 48
  • Мнения: 91
Добро утро и от мен мили дами Party
Днес ми е втори ден на диетата. но снощи прегреших (подхапнах си туй-онуй). Надявам се днес да издържа само на белтъчини. Няма да се тегля до понеделник, защото като видя, че не свалям и ми действа много подтискащо и започвам да ям каквото ми падне  Mr. Green(казвам си - по-добре сита и дебела, отколкото гладна и дебела Outta Joint) Ей такива ми ти работи hahaha
Чао на всички до понеделник, когато ми е деня за отчет #Crazy
Надявам се поне вие да постигнете така желания резултат  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 806
към милите дами, които спазват режим тип НВД, най-вече Дюкан: ако нямате, купете си сантиметър и започнете да си мерите обиколките. Там движението е доста по - добро, отколкото при килограмите, повярвайте ми. Няма да е лошо, да си ги пишете в темичката, за да може да се сравняват във времето. Всъщност движението на мерките е по - важно от движението на теглилките Simple Smile

# 50
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Мариетка да оздравява. След период на проблеми, идват по - добри времена. Скоро и твоите ще дойдат Simple Smile

Асса, благодаря ти, мила Heart Eyes!И аз на това се надявам Praynig!

# 51
  • Мнения: 1 353
Аз съм+1кг smile3511 smile3518-дано скоро да се отърва от него Praynig

# 52
  • Мнения: 4 806
Весенце, как си го докара? Simple Smile
Айде, днес водичка повечко, никакви благинки, разходка (времето го позволява май)... И да го няма.

# 53
  • Мнения: 2 147
Здравейте момичета Laughing,вчера нямах време да пиша ,но не съм  и прегрешила , чувствам  се по-лека (не съм се теглила),но нещо с тази вода хич ме няма Close.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 250
Днес сутринта решх да се претегля и установих, че плодовите дни ми се отразяват много добре  Grinning - мунус още 1.5 кг., та сега съм 66.5, а според колежките ми има вече голяма видима разлика. Party

Айя, моето мнение е да си направиш въгледихдратния ден - щом имаш повечко кг за сваляне (това означава по-продължителна диета или по-строг режим) - по-добре контролирано да се поотпуснеш, отколкото в един момент да не устоиш на някое вкусно изкушение и после да трябва да наваксваш. Peace

# 55
  • Мнения: 353
едно бързо работно включване и от мен
за сега застой. бях на майкъл търмъндската диета, но я развалих поради бясно семейни скандали, последвани с пристъпи на болимично плюскане и драйфане, с които не се гордея.

надявам се тези дни да съм по-споко и да влезна в нрмалното си ядене и да гледам движение на стралката надолу.
смятам също така да глътна няколко опаковки минсюр 24, предния път имаше ефект, а искам още Simple Smile
хубави почивни дни  Hug

# 56
  • Мнения: 4 806
айде, милички, аз потеглям... чака ме път и много емоции. Умната с режимите и не забравяйте водата Simple Smile

# 57
  • Мнения: 91
Ассенка Благодаря за пожеланието, а също и за напомнянето за измерване на със сантиметъра newsm51. Довечера ще се премеря и дано да има поне малък резултат та да ме окуражи. newsm78

# 58
  • София
  • Мнения: 6 260
надявам се тези дни да съм по-споко и да влезна в нрмалното си ядене и да гледам движение на стралката надолу.
смятам също така да глътна няколко опаковки минсюр 24, предния път имаше ефект, а искам още Simple Smile
хубави почивни дни  Hug

Да, да аз пожелах вече на всички днешният ден да ни е "по-споко", ама сега да не вземем да изпаднем всички в една безкрайна нирвана, че току виж вместо от глад или преяждане се гаврътнем от скука  Laughing ! Ако на някой хуморът ми му се сторил леко черен, то моля за извинение! А какво е минсюр 24? Мерси предварително за отговора!

айде, милички, аз потеглям... чака ме път и много емоции. Умната с режимите и не забравяйте водата Simple Smile

Ей, не казваш къде точно (сигурно на някое екзотично място?  Grinning) и на сватба ли отиваш, но то си е и твое право, в крайна сметка! От сърце то пожелаваме приятно прекарване!

# 59
  • София
  • Мнения: 11 703
Макар да не спазвам Дюкан или НВД,а лимонената,да се отчета и аз,че днес сутринта  кантара показа 55.0.Може би е било случайно,но все пак ги показа,макар и без дрехи.Продължавам до неделя пък каквото сабя покаже.Целта ми е да доближа 53!
Но не бях се сетила да си измеря обиколките.Сега ще го направя!
Хубав ден на всички,макар и дъждовен!

Общи условия

Активация на акаунт