Отговори
# 270
  • Мнения: 1 369
Докато пишех и ми звънна телефона,и говорих 1 час, и после като публикувах написаното-леле 8 нови отговора,и всичките с предложения за заглавия:))

# 271
  • София
  • Мнения: 437
Честита дъщеричка на мама Вили!
Да са живи и здрави, и много да се радват една на друга!

Момичета, имам въпрос към тези, които смятат да родят нормално? Какво мислите за епидуралната упойка? Ще я ползвате ли?

Кръц, на мен също ми харесва третото предложение.

Наде, подстригвай се смело. Едното няма връзка с другото. Аз също се подстригвах - не мога да ходя като разплетена кошница в главата, ще взема да си уплаша бебето Laughing.

Приятен ден засега от мен!

# 272
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Третото предложение най-ми харесва

# 273
  • Мнения: 393
Ники, вашето бебенце е типична везничка newsm53 докато да реши накъде да застане и ще му дойде време да излезне.
Пожелавам ти точно тогава да не се колебае какво да прави, а смело да излиза навън newsm10

# 274
  • Виена
  • Мнения: 725
Честито бебенцена мама Вилиян.Да и е живичко и здравичко и само щастливи мигове!!!
И аз съм за 3,като Илиянка-"Октомврийчета без чет -  вече идват без да чакат ред" - дбс  Peace
Уф момичета,аз утре съм в болницата рано рано,да видим дали ще ми предизвикват раждането,направо съм се ошашкала.Че и за мое най-голямо нещастие,каката нещо предава фронта.Изстинала е Weary-киха,сополива е,направо гадна работа,дано само не вдигне темп.Че да може да я заведем на градинка.ЧЕ мойта кръстница-помощничка идва във вторник...
 Толкова ми е отпаднало,снощи си легнах рано,рано в 9h...и спах почти 12 часа и сега пак ми се спи. smile3507
  Това за постригването наистина са си бабини девитини...Постригвай се смело.И аз си се постригвам редовно,а си се и боядисвам даже,надявам се не вреди на бебко,защото все пак си изрусявам косата и то с доста силни бои.Но лекарката не ми е казвала да не го правя... newsm78
 Таралежче и аз като теб се събудих през ноща по едно време с ужасни киселини  Sickи толкова гадно ми беше,от както съм бременна ми се случва за първи път,дано е и за последен.И също като теб се замислям сериозно,ако не взема да отслабвам по бързо след като родя какво ще нося.Пък нови дрехи с тази фигура не ми се купуват.А и не заслужавам,то бива освинване,ама чак пък толкоз smile3516

# 275
  • Мнения: 669
Определено номер 3 на дбс!!!

# 276
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте момичета!
Вилиан честито!!!  bouquet
Фрики моля те кажи ми как се казваше смес от червено вино и кола 1:1 - като правих Еразмус в чужбина испанците правиха купон с такова питие и аз постоянно това пия напоследък и направо откачам, че не се сещам как се казваше. Снощи съшо вкарах една чаша такова при сестра ми и спах страхотно през нощта, голям кеф. Приятелят на какчето ми подари една бутилка бял ром Бакарди, понеже споделих, че в една книга прочетох, че коктейл с няколко капки ром в него бил супер за бременни - не знам дали е така.
Днес съм доста по-спокойна. Сега се подготвам за сватбата и се мъча да се натъпча в някоя рокля. Всъщност вече се натъпках в една Simple Smile Мамчето ми изпра всички бебешки дрешки и ги изглади, изчисти ми къщата (е пак ще я изчисти като родя) и преди малко ги изпратих.
Надежда на мен пък майка ми и баба ми ми казаха, че хич не съм на чалъм да раждам, а пък аз си мислех, че имам около 10 дни. Аз се подстригах 2 пъти вече и не "отрязах пишката" на бебчето - все още се вижда на УЗВ Simple Smile
И аз харесвам 3 на дбс.
Хайде желая ви да сте спокойни и щастливи, да нямате болики и ще пиша пак ако съм вкъщи утре.

# 277
  • София
  • Мнения: 50
Heart мисля, че при всички положения ще бият при раждането някакво леко болкоуспокояващо, а епидуралната ми се струва доста кофти. Честно да кажа - не мисля, че мога да им имам доверие на докторите дали няма да сгрешат при поставянето и. Също и не е добре нищо да не се усеща, тоест било добре да си усещаш, за да не се разкъсаш много  Rolling Eyes  Аз със сигурност не искам епидурална. Може би на нещо по-леко - няма да откажа.

# 278
  • Varna
  • Мнения: 333
Heart  аз ще искам епидурална. И първото така го родих и не съм имала странични ефекти. Усеща се какво става. Но не боли. Не помня какво разкритие трябваше да се получи за да сложат епидуралната, но доста болеше докато го достигна.
Наде подстригвай се смело. Нищо няма да му стане на бебо. Аз се подстригвам и боядисвам. Нали трябва да сме хубави за срещата с бебчовците  Hug

# 279
  • Мнения: 1 671
Много хубаво заглавие на новата темичка  Hug !
Сега си идвам от разходка и се чудя какво да си похапна  Crazy . А после ще легна да поспя. Наш тати отиде да рита и леглото е само за мен, както и всичките възглавници  Embarassed .
За косата - аз отрязах с една педя моята през май, а докторите още казват, че е момче. Това са някакви бабини деветини.
Ангелинка, имаш още време до полунощ  Wink !

# 280
  • Мнения: 2 152
И аз се подстригвам и боядисвам Grinning

Преставям си каква ужасна ще ми стане косата , ако не я постригвам 9 месеца Crazy

Нашия тате пък си замина на Русе и ми е много мъчно.  SadЩе дойде окончателно на 1-ви октомври - дано бебо не тръгне да излиза дотогава Praynig

Общи условия

Активация на акаунт