мнението ви за kiddi Pharmaton и leaton

  • 2 732
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 663
мнението ви за... kiddi Pharmaton и leatonnewsm78 кое е по-ефикасно средство за апетит?какво всъщност е kiddi Pharmaton. могат ли да се смесват двете?(педито каза да, ама там пише да не се смесват 2 или повече продукта взимащи се за 1 и също нещо- в случая за апетит, можело да се получи алергия). някоя мама ползвала ли ги е по единично или заедно? моля, споделете опита си!!!   bouquet

Последна редакция: вт, 19 сеп 2006, 20:19 от Vivi

# 1
  • Мнения: 468
Давам на баткото в момента Киди, давала съм Леатон предния път. Не мисля, че може да се смесват, защото има витамини, които се натрупват в организма и могат да доведат до проблеми.

# 2
  • Мнения: 509
За апетита на моята дъщеря Киди Фарматон се оказа много по-ефикасен от Леатон.Киди Фарматон е сироп с лизин,таурин и аргинин.Не мисля,че могат да се дават едновременно двата сиропа.Аз определено съм много по-доволна от КИДИ.

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И от 2-та продукта не видях капка ефект. Не ми харесват и на вкус.
Мултисаностол-а си е най-доброто на пазара за мен.

# 4
  • Мнения: 17 402
Аз Киди-то не го харесвам, дъщеря ми не го пи изобщо, така го изхвърлих... В момента давам Апровит плюс(също с лизин), около 3 пъти по- евтин. Дъщеря ми проблеми  с апетита няма, но от други майки знам, че има много добър ефект. МОже да се комбинира и със специфищен имуностимулатор. Ако някой ще го дава, нека се консултира и с педиатър! Peace

# 5
  • Мнения: 3 457
аз съм давала на каката и съм доволна ,но нямам спомени от каква възраст се даваше-някои знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт