Аптамил

  • 2 817
  • 21
  •   1
Отговори
искам да попитам как приготвята млякото.на кутията пише.че се слагат 2/3 вода после млякото и добавяш останалата вода.немож ли да се сложи всичката вода наведнъж?ох притеснявам се да не объркам нещо,страшна паника съм Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 3 271
Споко Hug, ние само Аптамил сме яли - слагаш нужната вода (да е топла), слагаш нужния брой лъжички АМ, затваряш шишето, разклащаш и ...ДА му е сладко на бебчо Misc Baby Bottle!

# 2
# 3
  • Мнения: 429
Ако сложиш повече мляко /напр. 3 л и половина на 90 мл вода/ не се разтваря добре млякото и остават топки в шишето. Същото се получава, ако водата е хладка. Млякото е много добро, аз нямам оплаквания!

# 4
  • Мнения: 992
аз слагам първо млякото(мерителните лъжички колкото ми трябват) и след това добавям топлата вода и после беба папааа Laughing

# 5
  • Мнения: 27 524
Не е задължително да спазваш тези инструкции. Сипваш си нужното количество вода в шишето - на стайна Т или топла и после добавяш необходимия брой м.л. Разклащаш да се разтвори добре и готово.

Прочетох, че като се сложи повече ставало на буци...  Thinking често съм слагала повече и никога не е ставало на буци... Това не е от значение  Peace

Ако сложиш първо млякото, а после водата, много често на дъното остава залепнало известно количество сухо вещество  Peace

# 6
  • София, център
  • Мнения: 686
Аз все на стайна температура си държа водата, слагам я в шишето, после Аптамила...разклащам и готово... Аптамила е песен!
Ако някой си мисли, че не се разтваря добре...нека пробва ОМNEO, е това няма разтваряне!

# 7
  • Мнения: 5 391
А защо трябва да се преварява водата?Синът ми отдавна не пие преварена вода, но чета че за приготвянето на Аптамил-авероятно и за другите АМ водата трябва да бъде преварена ThinkingПроблем ли е, ако не е?

# 8
  • Мнения: 409
Споко Hug, ние само Аптамил сме яли - слагаш нужната вода (да е топла), слагаш нужния брой лъжички АМ, затваряш шишето, разклащаш и ...ДА му е сладко на бебчо Misc Baby Bottle!
Peace

# 9
  • София, център
  • Мнения: 686
А защо трябва да се преварява водата?Синът ми отдавна не пие преварена вода, но чета че за приготвянето на Аптамил-авероятно и за другите АМ водата трябва да бъде преварена ThinkingПроблем ли е, ако не е?

Водата се преварява, за да се убият микробите в нея...
щом до сега не си преварявала няма за кога Grinning.... и ние само месец-два я преварявахме....вече сме големи....   а някои майки, просто я слагат  да кипне или нещо такова, за да се разтварят млеката по-добре!!!

# 10
  • Мнения: 145
Ние сме на Аптамил от самото начало,винаги слагам първо водата/цялото количество/ и после добавям млякото.По-добре се разтваря когато водата е по-топла,иначе и с по-голямо количество съм пробвала-няма проблем. А водата я преварявам вече по навик.

# 11
  • Мнения: 5 391
Ok, просто я оставям да заври и я махам, и аз не мисля че е проблем Peace

# 12
  • Мнения: 702
Аз все на стайна температура си държа водата, слагам я в шишето, после Аптамила...разклащам и готово...

 Peace

# 13
  • Мнения: 4 621
Слагах първо млякото, след което добавях цялата вода и разклащах Peace

# 14
Мамите са ти отговорили за водата,аз искам само да добавя,че моето бебче както си харесваше Аптамила и в един момент започна да не си го дояжда и то бая си оставаше Simple SmileОт тогава всеки път и го давам топличко и си го изхапва цялото Heart EyesАко твоето бебче тръгне да не го иска да знаеш някои хитринки...А и според мен млекцето е най-хубаво да е топличко Grinning

Общи условия

Активация на акаунт