За какво най-често спорите с половинката?

  • 3 113
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 416
Не знам, честно!
Май не спорим!
Ей, завидях си на себе си.  Sunglasses
И ние не спорим...  Peace

# 61
  • Мнения: 6 167
не си спомням да сме спорили за нещо... newsm78
все сме на едно мнение... Wink

# 62
  • Мнения: 5 103
За глупости и за МАЙКА МУ Twisted Evil

# 63
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
За дреболии-гледаме филм и дават някакъв актьор/актриса и мъжо веднага ги кръщава с други имена на техни колеги (не ги различава особенно и ги бърка всички), ама се инати, че е прав.После, като разбере, че е грешал #2gunfire се хили само и не се извинява, че ми е мелил на главата и сме спорили.Друг пример-бърка си кафето и мята лъжичката в мивката, вместо да я изплакне.Ама то това било моя работа (кухнята), нали съм била жена, отговаряла съм за тези неща, затова кухнята се водила моя #Cussing out #2gunfire.Ей за такива глупости спорим ooooh!.

# 64
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Разправяме се за Левски и ЦСКА най-често. #Crazy

# 65
  • Мнения: 242
Единствено и само за майка му и нейните виждания!
Спорим рядко, но...става винаги скандал на тази тема.
Иначе се разбираме добре.

# 66
  • Мнения: X
За дреболии , за компа най 4есто . И затова 4е все не ми обръща достатъ4но внимание  Embarassed
ми все пак жена съм и си имам нужди  Blush ,а той пълен пас и все трябва да го ръ4кам.
Същата история и у нас..

# 67
  • Мнения: 1 128
     Ами имахме си една теми4ка за спор,но разбрахме 4е всеки си има своето мнение и другия няма да го убеди и ве4е не говорим по въпроса.Та темата е,4е той смята 4е винаги защитавам моето семейство за каквото и да е и той се 4увства като втора ръка.Ина4е не се караме,като имаме разли4ия малко се понацупиме,не си говориме известно време,после го изясняваме и продалжаваме.Няма нервене и повдигане на тон,защото това не го понасям и съм му го казала.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 381
Караме се за неизмитите му чинии. Когато яде сам - сам трябва да си ги измие. Това е положението. Аз не съм слугиня. Иначе спорим за дистанционното, ако знаете как ми се моли да му го дам, когато е у мен, като малко дете е. Спорим и кой канал да остави. Сега има някакъв мач и аз се спасих пред компютъра. Рядко спорим за компа, но се случва.

# 69
  • София
  • Мнения: 3 972
заради майка му
заради това, че не ми помага
заради глупости

# 70
  • Мнения: 6 039
споря единствено и само за работа

Общи условия

Активация на акаунт