Биг Брадър 3 - 2 част

  • 24 208
  • 791
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 150

Какво общо има Андрей Слабаков с ББ newsm78 Май нещо съм пропуснала  Rolling Eyes

Много...  Mr. Green
Но беше гост в голямата уста  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 259
Хайде и аз да се абонирам за новата тема- до тези дето гледат директно какво става със този образ Пепи.
Снощи щях да падна като видях как се натискат със плейбоя от Гълъбово.

# 32
  • Мнения: 10 758
Ето една снимка  на тризначките.Само на мен ли ми се струва, че не си приличат чак толкова много newsm78

# 33
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Лекичко да се обадя за А.Слабаков...
абе айде утре...
Не има смазвай ентусиазма все още  Wink .Помня как се почувства като смаза моя, защото и аз го харесвам  Embarassed

Да не би и той да е от другия бряг?  Whistling newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 6 743
Лекичко да се обадя за А.Слабаков...
абе айде утре...
Не има смазвай ентусиазма все още  Wink .Помня как се почувства като смаза моя, защото и аз го харесвам  Embarassed

Да не би и той да е от другия бряг?  Whistling newsm78
Не, но са съседи и били кофти хора с жена си  Rolling Eyes Ама аз пак си го харесвам  Embarassed

# 35
  • Мнения: 748
Боян е май с Тодор на едно легло

# 36
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Не, но са съседи и били кофти хора с жена си  Rolling Eyes Ама аз пак си го харесвам  Embarassed
Поуспокоих се Laughing Party...че то мъже не останаха вече.
А защо са кофти,разкажи повече...или ще чакаме Ерика да се включи? Simple Smile

# 37
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Май и днес ша ядат мнооо глоби  Twisted Evil Пак има хора без микрофони. Тея след седмица вече ша има да дават пари и то много пари с тия солени глоби  Mr. Green

# 38
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Да се абонирам и аз!
А кой е излязъл по собствено желание?

# 39
  • Мнения: 3 457
Тия толкова бързо направиха секса, скандалите и излизането по собствено желание, че то май май няма да има какво повече да покажат. Thinking
кои е излязъл?

# 40
  • Мнения: 9 669

Кое е то, че ми е познато ама не се сещам?

# 41
  • Мнения: 1 052
И аз да се абонирам!
Искам да кажа, че този път кастингът им бе върха!

# 42
  • Мнения: 7 474
Добро утро  Mr. Green  Нещо да съм изпуснала през нощта, някой да е  е..л  Twisted Evil

# 43
  • Мнения: 2 495
Добро утро  Mr. Green  Нещо да съм изпуснала през нощта, някой да е  е..л  Twisted Evil
Ми май Паломита и Панайот Mr. GreenСнощи гледах малко, към края на лайфа, а тази вечер Ники Кънчев каза да гледаме развръзката Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 341
вчера споделих с вас, че са ги подбрали от коли въже. Ама като гледах предаването... ами тевсички ги изкараха, че са супер.  За всеки имаха оправдание за поведението му.

Амо то  такане е интересно-секс отпървата вечер. Няма свалки, туй-онуй

Общи условия

Активация на акаунт