Пак за кухните....

  • 12 491
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
След като направихме ремонта аз се заинтригувах от фън шуй.Някои от нещата по случайност съвпадат с принципите,но други сигурно нямаше да направя така.

# 16
  • Мнения: 22 834
Търся кухня за майка ми,но все още не съм намерила подходяща.Засега само в Айко са ми дали добра цена за кухна с размери 2.17/1.80/2.40  плюс шкаф за вграден хладилник и модул с чемеджета. с ПДЧ излиза около 2.500 лв.

# 17
  • Мнения: 1 930
Аз търся фирма само за шкафовете. Нашето не е кухня, по-скоро дневна с бокс. Бившата тераса сега ще е кухненски бокс. Търся фирма, от която да сте доволни и да не ме одрусат порядъчно.

# 18
  • Мнения: 4 202
И аз много искам такъв отцедник, ако някой има, нека го покаже и да сподели колко струва. Моята кухничка е доста мъничка - излезе към 1500лв., без уредите, но засега ми стига http://i112.photobucket.com/albums/n184/medunkabg/016.jpg
Обаче нямам аксесоари - от тези дето висят по стената, хромираните.Искам и някой ден да я продължа предимно с плотове и шкафове, но ще трябват парички...

medunka , хареса ми кухнята ти  newsm10
Имам един въпрос обаче, не се вижда кантовете на вратичките алуминиеви ли са или са по-светли?
Много искам да си сложа алуминиеви кантове на вратичките на моята кухня.

# 19
  • Мнения: 22 834
И аз много искам такъв отцедник, ако някой има, нека го покаже и да сподели колко струва. Моята кухничка е доста мъничка - излезе към 1500лв., без уредите, но засега ми стига http://i112.photobucket.com/albums/n184/medunkabg/016.jpg
Обаче нямам аксесоари - от тези дето висят по стената, хромираните.Искам и някой ден да я продължа предимно с плотове и шкафове, но ще трябват парички...
Ето и на едни приятели http://i112.photobucket.com/albums/n184/medunkabg/S3700006.jpg
Много ми хареса кухнята.Кой ти я прави-фирма или някой майстор?

# 20
  • Мнения: 7 640
Нашата е от Платан http://www.platan.org/- още не е монтирана, но съм много доволна дотук Peace

# 21
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Кантовете са алуминиеви. Горещо ви ги препоръчвам - "отварят" кухнята, какъвто и цвят да изберете, и нещо още по важно - забравяте завинаги за оръфани, подметнати и счупени ъгли, нали знаете канта как се отлепя? Е това вече не е проблем. Да си призная откраднах идеята от един архитект, приятел на мъжа ми, оскъпи се с около 200лв., но пък е практически "вечно". Иначе кухнята е поръчвана в бургаска фирма - "Голд Аполо", но се изработва в Русе. Всичко сами си измисляте и преценяте на място с помощта на проектанта.

# 22
  • Мнения: 4 447
Моята кухня е Метрон. Много си я харесвам, въпреки че е от преди 12 години - по нищо не отстъпва на новите модели. Излиза малко по скъпичко, но са много качествени. И при монтажа са перфекционисти.
Но всъщност реших да ти отговоря заради друго. Когато си я поръчвах не исках миялна машина (излишен разход-като мога и сама,гледам си децата и съм си в къщи) и разни други екстри.
Преди 3 години обаче се върнах на работа и почна много да ми тежи домакинската работа и започнах да мърморя, че никой не ми помага. Е, мъжът ми отказа да мие чинии и ми купи съдомиялна машина. Наложи се да викаме отново Метрон и да вграждаме машината. Та мисълта мие, въпреки че сега си определила по-скромен бюджет, предвиди за в бъдеще и някои уреди, които сега не можеш да си купиш.
А Метрон има сайт - може да разгледаш и да попиташ за цени.
Успех

# 23
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз например имам всички уреди, но ще сменя стария абсорбатор и свободностоящата печка на вградена. И понеже съм предвидила скъпа фурна (която не съм склонна да сменя с друга), та не искам и мебелите да оскъпяват много проекта. А колкото до миялната- по скоро бих се лишила от нещо друго, отколкото от нея. Не си я давам за нищо на света.  Laughing

# 24
  • Мнения: 4 202
Кантовете са алуминиеви. Горещо ви ги препоръчвам - "отварят" кухнята, какъвто и цвят да изберете, и нещо още по важно - забравяте завинаги за оръфани, подметнати и счупени ъгли, нали знаете канта как се отлепя? Е това вече не е проблем. Да си призная откраднах идеята от един архитект, приятел на мъжа ми, оскъпи се с около 200лв., но пък е практически "вечно". Иначе кухнята е поръчвана в бургаска фирма - "Голд Аполо", но се изработва в Русе. Всичко сами си измисляте и преценяте на място с помощта на проектанта.

Аз кухня имам, но отдавна си мисля да я освежа с алуминиевите кантове, много ми харесва  newsm10

И сега нещо не по темата, но като спомена Голд-Аполо, аз от тях мисля да си поръчвам спалня, доволна ли си от фирмата и изработката?  Flutter

# 25
Моята кухня е от Арон/Деница/ и излезе 1300лв.http://tatiana1980.mylivepage.com/image/234
Там/в Арон/ ти си избираш модела,цвета и конфигурацията/по двоите размери и твоя вкус/. Thinking smile3521

# 26
  • Мнения: 934
Като говорим за кхни, я кажете какво ви е мнението и какво знаете по въпроса за "гърба" на кухнята? Имам пред вид как е по-добре да бъде с плочки или с този плот, с който обикновено се продават кухните в същия цвят и материал.Майстор ни посъветва да е с плочки, защото след 4-5 години плота се радувал и създавал проблеми..... newsm78

# 27
  • Мнения: 2 013




Дървениите в кухнята излязоха около 4500 някъде, но е дъб. Стил-М е фирмата.
Отцедник - шкафът се оказа по-широк от всички стандартни, та слагаха едни трупчета, на които го закрепиха.

# 28
  • В кошера...
  • Мнения: 527
За фирмата Голд Аполо: Ние се насочихме към тях, след като наш близък приятел си поръча кухня, мебели по негов дизайн/въпросният архитект/, и след като видяхме обзавеждането на 2 хотела от тях. Аз на моята кухня все и намирам кусури, но казват, че съм ужасно придирчива. Иначе другите изпълнения много ми допаднаха. Имат хубави мебели, поне това, което съм виждала. Ще споделя за спалнята - вчера и ние си поръчахме спален комплект, фирмата отново е русенска, но забравих името - нещо ми се върти ИНТЕРИОР 46 http://www.interior46.com/index.html?p=h&l=bg - ако някой е чувал, моля да сподели. Имат хубав каталог само за спални. Всъщност направих комбинация от два модела и всичко излезе 1400лв./легло 169/190, гардероб 225/200 висок, 2 нощни шкафчета и скрин/. По нататък мисля да допълня огледало и един много интересен висок, но тесен комод. Цветът е венге в комбинация с лайсни от сив МДФ, иначе е ПДЧ. Дано съм улучила добър производител!!!

# 29
  • Мнения: 1 403
Нашата е от Хот и сме много доволни Peace

Общи условия

Активация на акаунт