БисИри и правописни истории 4

  • 28 096
  • 602
  •   1
Отговори
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Хайде, народе! Хич не се и надявам тази тема да е последна  Mr. Green

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
БисИри ли ? Grinning  Ето един мой, аз бях похвалила веднъж в една подобна тема.

В смс- и, изпратени от мен към бившия ми приятел, съм писала такова нещо, и то 2 пъти съм го написала:
' Здравей, Ебчо',  а съм искала да напиша 'Бебчо', защото такива ни бяха обръщенията. И той ми го чете после и се хили, аз не вярвах, че съм го написала, но като видях запазения смс Embarassed  Явно в бързината съм изяла някоя буква, и то два пъти, ама честно, не е било нарочно.

# 2
  • Мнения: 1 492
белеШка

# 3
 "Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.

# 4
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Първото да не е фонтанела   newsm78

# 5
  • Мнения: 2 716
нали ще му се изличи
Авторката има пред вид "проличи"
Ето ме и мен в новата темаааа.

# 6
  • София
  • Мнения: 285
"Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.


Първото сигурно е "фундаментална", а второто-как какво-крокодил от женски пол Thinking

# 7
  • Мнения: 899
чар стон

Говорим за панталон.

# 8
  • Мнения: 819
"Фонтаментала","крокодилка"- познайте какво означава.Аз в първия момент не успях да си го преведа.


Първото сигурно е "фундаментална", а второто-как какво-крокодил от женски пол Thinking

А може би е "проходилка"?  newsm78

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 305
 Grinning Дъщеря ми като мъничка си искаше "крокодилката" да си играе с нея. А мястото до шофьора, било място на "алигатора", та баба й обикновено беше "алигатор".  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 581
Да си поправиш правописната грешка в заглавието. Пише се 'историйWhistling

# 11
  • Мнения: 3 447
Да си поправиш правописната грешка в заглавието. Пише се 'историйWhistling
правописТни историй Peace

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Най-доброто: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=128162.0

# 13
  • Мнения: 258
РаСпалки - надпис на табелка пред фирма, продаваща дървен материал.

# 14
  • Канада
  • Мнения: 264
дълак , не можах да повярвам, че някой ще напише така дълъг  Shocked Shocked Shocked
кела, вместо кила/килограми/

 newsm11

Общи условия

Активация на акаунт