Уроци по пиано - цени?!

  • 4 254
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 220
Шани, ние купихме Casio CTK-591, за около 400 лв и сме много доволни.

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ето новата ни придобивка:


В момента от мъжО, щерката и синчето не остава ред за мен, но до 10-ина дни дано да ми дойде... Praynig

# 32
  • София
  • Мнения: 4 867
е , шани, честито. кога ще ни посвириш?

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е , шани, честито. кога ще ни посвириш?

хахахаха, чакай да се понауча де...
Аз спадам към немузикалната половинка на родата Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 4 025
Честито!Хайде и ти да научиш нещо покрай щерката! Wink

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мерси, мерси...   bouquet
Вчера се доредих за малко и бам - веднага на "За Елиза" се забих. Да де, ама само първите 5-6 тона налучках и до там...  ooooh!
Егати сложнотията  Crazy А вече се виждах като концертираща, поне пред баща ми, който така и не можа да ме убеди да ходя на музикални уроци. Сега вече, като родител виждам за какво се е "напъвал" човека и ми се ще да му доставя това удоволствие един ден.

Та майки музикантки - бих ли се справила с това "парче" или да се ориентирам към нещо далеч по-лесно?   Rolling Eyes

П.П: щерката свири "Мери има агънце" и все екселент получава от машинката  Peace. Еми гордея се пък  Hug. Искам и баща ми тъй да се възгордее с мен един ден.
П.П.2: Не съм учила музика и един ден. Само лаик съм. Не познавам нито една нота, но имам верен слух и упорство. Дано да успея  Praynig

# 36
  • София
  • Мнения: 4 025
Беше мноооого отдавна, ама си мисля че бях 4-ти клас когато го учих на Елизето+ 1 година подготвителна.Ако има кой да ти покаже и ти си схватлива ученичка- ама пак не знам newsm78
Пробвай поне първата част и тогава ще може да прецениш.
Но си много мотивирана, така че може и да се справиш.
Според мен баща ти ще се радва и ако внучка му  свири.Това че ти я мотивираш е достатъчно усилие!

# 37
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уау  Shocked - 4-ти клас ли тази сложност?!
Значи би трябвало и аз да се справя  bowuu. Може би ще свиря с по 1-2 пръста от ръка (съм много оптимистична  Mr. Green), ама важен е крайния резултат, поне за мен.

мерси EliG   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт