Какви кофти експерименти сте правили с външния си вид?

  • 9 778
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 914
Накъдрих си косата спираловидно в гимназията Sick

# 46
  • Мнения: 5 877
Аз съм консерва, не съм си правила експерименти. Студено къдрене на два пъти, първия път във втори курс плаках и не исках да ида на среща, но на втория ден се отпусна и изглеждаше по-скоро вълнисто, не беше зле.
Боядисвала съм се само веднъж, миналата година, мъжът ми не разбра веднага  Laughing- доста сходен с естествения беше цветът ми.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 877
Поне се успокоявам, че не съм сама в "умните си изпълнения".
И аз преди година реших, че русо ще ми отива много - два-пъти се изрусих вкъщи и добих цвят на "катерица след слънчево изгаряне". Само не знам как ми хрумна след това идеята, че едни кичури ще оправят положението. Е, влошиха го, защото станаха зелени вместо пепеляви и контраста беше безумен. Но походих някоя седмица с алтернативната си коса, след което се боядисах в естественото си кафяво...

# 48
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Като студентка се правих собственоръчно на кичури- черна коса с руси, червени, кафяви и зелени кичури...  Sick Зеленото с Гранофурин... Crazy

# 49
  • Мнения: 6 888
Преди 5 години поне исках да си докарам по-светъл цвят на косата (в домашна обстановка разбира се). Е, станах тъмно рижава и на нищо не приличах, но доста скоро след това се боядисах тъмно и от тогава не съм пробвала.

# 50
  • Мнения: 1 546
От време на време, като ме хванат дяволите си постригвам бретон, за който след това много съжалявам, защото косата ми е леко чуплива и бретона се къдри и става едно чудоооо Crazy

# 51
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
Като студентка се правих собственоръчно на кичури- черна коса с руси, червени, кафяви и зелени кичури...   Зеленото с Гранофурин...
.............................................
Димана, пропуснала съм да те видя така, жалко!

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Яна (2 в 1),
това на снимката кой е? направо си мисля че съм аз. същата коса, същите кичури на Лореал и същата снимка на фона на такива щори????
аз съм си, вероятно в гръб сме виртуални близначки, а и щотрите ни явно имат накаква роднинска връзка  Wink

# 53
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
Като студентка се правих собственоръчно на кичури- черна коса с руси, червени, кафяви и зелени кичури...   Зеленото с Гранофурин...
.............................................
Димана, пропуснала съм да те видя така, жалко!


Не ти е работа...  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6 039
Яна (2 в 1),
това на снимката кой е? направо си мисля че съм аз. същата коса, същите кичури на Лореал и същата снимка на фона на такива щори????
аз съм си, вероятно в гръб сме виртуални близначки, а и щотрите ни явно имат накаква роднинска връзка  Wink

утре ще потурся въпросната снимка защотот е от 2001г, някъде из дисковете трябва да е.

# 55
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Аз в актива си имам:
1. "пуделско" студено къдрене - май сме много в групата  Grinning
2. няколко катастрофални самоподстригвания на бретон  Grinning
3. като пубер имах ужасна кожа - мазна, с пъпки и черни точки, приличах на пица в лицето. Мазах с какво ли не, но не помагаше. Един ден, не помня по чия препоръка си сложих Сулфамид, уж да ми изсуши кожата. И като почна едно белене, едни люспи, не ви е работа. Трябваше ми поне месец да ми дойде акъла в главата  Laughing А кожата ми да се пооправи едва като минах 25-те  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 494
Накъдрих си косата спираловидно в гимназията Sick

И аз бях една къдрава овца в червено. newsm77

# 57
И аз бях кьдрава овца,подстригана на темето и дьлга на врата като циганин А за интимната си при4еска изгорена от кола маска -да не говорим Бях сума време после като кьдьна без косми  там .А ина4е сьм минала през вси4ки цветове на главата-фуксин ,пиуктанин ,без гранофурин само.Бях 4ерна ,4ервена и сега сьм изгорено русо  По4ти цяла година не мога да немеря цвят И русото е кофти на 4ерното ми с тен лице сега ,но...няма угодиа години на ред и ...така е

# 58
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От коса до кръста- подстригване до кожа........сменяла съм всякакви цветове, само руса не съм била..............дупка на носа ( много си я харесвам ).............винаги се подстригвам сама........не обичам равните и правилно оформени прически.........

# 59
  • Мнения: 4 176
Знаич преди 10 години от черна станах руса на бели кичури.
След седмица станах най-червеното, ковто сте виждали.
След емсец станах патладжанено черно-червено. Трахотно изглеждах.
После си подстригах косата на черта.
И след 2-3м. се избръснах с машинката на номер 1.

Само да уточня, че преди 4-5 години пак си избръснах главата. После като ми поотрасна косата ходех с прическа цялата в гел нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт