въпрос към вече станалите мами

  • 1 504
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
да бе с 10 кила отгоре 6те реагира6 по бърzо ама друг път  #Crazy
по бърzо бих бутнала коли4ката, която 6те мине 2/3 метра отколкото аz да мина това раzстояние zа съ6тото време. как пък в европейското Метро не мислят zа бебетата и децата, само в българското мислят. ей пък ние се борим да ставаме европейци  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 3 271
Да, с кенгуру може  Peace

# 17
  • Мнения: 316
да бе с 10 кила отгоре 6те реагира6 по бърzо ама друг път  #Crazy
по бърzо бих бутнала коли4ката, която 6те мине 2/3 метра отколкото аz да мина това раzстояние zа съ6тото време. как пък в европейското Метро не мислят zа бебетата и децата, само в българското мислят. ей пък ние се борим да ставаме европейци  Rolling Eyes
Само заради кражбите е това!
То ако падне нещо на главата на възрастен или на 2-3 годишно дете по-малко ли ще го заболи? Crazy Значи да не се притеснявам ако падне някой кашон върху мен, а?  Shocked

# 18
  • Мнения: 3 478

[/quote]

Ами много е просто ограничението е от гледна точка на сигурността....стоката им се съхранява на доста голяма височина има опасност нещо да падне (имаше някакъв случай миналата година newsm78). С кенгурото можеш да реагираш по-бързо отколкото с количката.

[/quote]

Не мисля че това им е главната причина. Опастноста съществува независимо в какво е бебето щом е  в магазина. В действителност нещо може да му падне отгоре и докато е в кенгуруто и майката въобще да не може да реагира. Доколкото разбирам мамите в чужбина казват, че там не е така. От многократното обсъждане на този въпрос тук във форума най съм склонна да вярвам на това, че там просто не искат децата да им щъкат из магазина и да пипат тук и там.

# 19
  • София
  • Мнения: 974
 Joy има логика прави сте
Но имах един приятел, който работеше в Метро и на този въпрос така ми отговори Laughing
Може би ме е гледал, че съм застреляна шматка и да ме е "пързалял"  hahaha
не исках да предизвикам дебат Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 242
Навсякъде си ходим с кенгуруто  Peace

# 21
  • Мнения: 7 803
не бе мила, това им е официалната версия на бг метро  #Cussing out и на мен са ми го каzвали  Peace , но в 4ужбина не е така. каzвала съм го и друг път, пак 6те го повторя. в метро в австрия и в германия съм ходили и никой не ми е каzал коп4е, 4е си воzя децата в коли4ка или в ко46е zа кола или в коли4ка zа паzаруване  Hug само в бг се правят  на тарикати  #2gunfire
duhi_puhi  с кенгуру си ходи6, ама аz например не мога  Tired

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
В Метро само с кенгуру. В Била може и с количката.
Peace

# 23
  • Мнения: 316
Joy има логика прави сте
Но имах един приятел, който работеше в Метро и на този въпрос така ми отговори Laughing
Може би ме е гледал, че съм застреляна шматка и да ме е "пързалял"  hahaha
не исках да предизвикам дебат Embarassed


не бе мила, това им е официалната версия на бг метро  #Cussing out и на мен са ми го каzвали  Peace , но в 4ужбина не е така. каzвала съм го и друг път, пак 6те го повторя. в метро в австрия и в германия съм ходили и никой не ми е каzал коп4е, 4е си воzя децата в коли4ка или в ко46е zа кола или в коли4ка zа паzаруване  Hug само в бг се правят  на тарикати  #2gunfire
duhi_puhi  с кенгуру си ходи6, ама аz например не мога  Tired

То няма дебат тук  Simple Smile
Само теорията им издиша  #2gunfire
То не че на нас не ни е ясно, защо я тиражират  Wink

# 24
  • софия
  • Мнения: 555
а дали пускат с двойна количка там дето дават с количка а? има ли някой опит.
аз имам само за Хипермаркета в Младост на ЗОРА. Даже бяха много любезни и ни предложиха да се качим със служебния асансиор до 2 етаж.

# 25
  • Мнения: 316
а дали пускат с двойна количка там дето дават с количка а? има ли някой опит.
аз имам само за Хипермаркета в Младост на ЗОРА. Даже бяха много любезни и ни предложиха да се качим със служебния асансиор до 2 етаж.
Няма причина да не пускат  newsm78
Още повече, че си мама-герой все пак  Joy Joy Joy

# 26
  • Мнения: 7 803
в била ме пуснаха беz проблем, в рам стор, фантастико ............ абе само в метро не ми дадоха да влеzна с коли4ката

# 27
# 28
  • Мнения: 429
В началото на лятото пробвах в Метро във Варна с кенгуру и не ми позволиха  #Cussing out

# 29
  • София, център
  • Мнения: 686
Наистина е с цел да се намали риска от стоварване на стока от 20 метровите стилажи!
Дори когато влизаш с кенгуро, те поглеждат странно! Може да е политика на БГ Метро, но и само в БГ нещата не са добре осигурени (имам предвид, че тук е много калпава работата при стилажите) ! А и в края на краищата си предупреден, ако нещо се случи си е на твоя отговорност, ще се измъкнат веднага!...
Както по телевизията , като гледаме ... някакви простотийки пише: МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ ТОВА В КЪЩИ!  ВСИЧКИ ПОКАЗАНИ СЦЕНИ СА ИЗПЪЛНЕНИ ОТ ПОДГОТВЕНИ И ТРЕНИРАНИ СПЕЦИАЛИСТИ!


Ако искаш го прави, но те не са инициатори... това е закона! Чисто и просто!

Общи условия

Активация на акаунт