В столче за хранене-от кога?

  • 13 217
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 609
Мили майки,моля ви да споделите от кога сложихте малчовците да седят в столче за хранене.Някои казват,че детето трябва да може да седи съвсем стабилно само,а други,че 6-ия месец вече може да се сложи добре облегнато,независимо,че още не е  седящо.
Моят малчуган скоро ще е 6-ти месец и тъй като нямаме столче се притесних дали не е вече време да купувам.  bouquet

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 353
Според мен е много рано. Аз сложих моя син, когато започна да седи стабилно - около 8-9 месеца.

# 2
  • Мнения: 2 381
На 7 месеца я сложих в столчето.Вече можеше да седи самостоятелно.

# 3
  • Мнения: 4 806
хубаво е да е укрепнало кръстчето, а показателно за това е, доколко може да седи само. МОята дъщеря я сложих около 7 месец (точно не помня)

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз го сложих в столче две семици преди да навърши 6 месеца.Облегалката беше свалена на последната степен.Детето се чувстваше добре, но първите две седмици го слагах за по малко за да не се натоварва и изморява кръста.Детето ти само ще покаже дали се чувства добре в столчето за хранене.

# 5
  • Мнения: 390
Аз го сложих към 7 месец,но беше на най-долното положение, т.е. полулегнало.

# 6
  • Мнения: 135
ние бяхме на столче към 7-ми мес.но бяхме закратко сега неще в стол а се храни седнал на дивана Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3 116
На 6 месеца, в Гранд Комфорт на Чиполино. Казвам модела на стола защото този модел има 3 положения на столчето, като ние започнахме от най-легналото положение Simple Smile

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 14:51 от ritka

# 8
  • София
  • Мнения: 609
Благодаря ви много за бързите отговори;имам още време значи  bouquet

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Купихме го, когато навърши 6 месеца и малко след това започнахме да я слагаме в него.

# 10
  • Мнения: 596
От 8-ми месец.

# 11
  • Мнения: 992
ние сложихме мирела в столче за хранене на 6 месеца

# 12
  • Мнения: 1 520
На мен преди време една лекарка ми се накара защо още от 6 месечен не сме го сложили в стол за хранене. Но според мен тогава е още рано. То тепърва се учи да седи. Смятам че 7, даже 8 месец детенце е вече готово.

# 13
  • Мнения: 432
След като започна да седи стабилно,направо го слагам да се храни на кух.стол.Връзвам го,слагам възглавница  и си седи спокойно.Не съм купувала столче за хранене.

# 14
  • Мнения: 65
На 8 месеца, малко се кривеше насам, натам и не му се виждаше главичката на масичката, но проблема е после, когато не иска да го връзвам и решава да слиза сам.

Общи условия

Активация на акаунт