Нещо по-официално

  • 492
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Искам да купя за таня нещо по-официално за рождения и ден, а и защото 3 дни след това ще ходим на сватба и ще комбинирам с един тоалет. Но...никъде не откривам нищо - само джинсови и дънкови поли и сукмани...няма ли нещо нормално?
  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 11 699
Сори но нещо погрешно бях прочела и си изтрих мнението!

Последна редакция: ср, 20 сеп 2006, 15:39 от Ali&Meli

# 2
  • Мнения: 2 700
Информацията не ми е прясна, но мога да ти предложа да провериш в детския магазин на Мадрид, близо до Бързаков. Не съм пазарувала там от поне две години /вече сме в друга възрастова група/, но навремето от там съм купувала нещо по-официално и по-точно рокли.

# 3
  • Мнения: 2 197
Здравей,
  дадоха ми визитка за магазин за официални детско-юношески и бебешки облекла - в малкия ЦУМ, щанд 3, 4. Би трябвало да е валидна, но аз не съм пазарувала оттам, защото дъщеря ми е на 5 месеца. Е поне на теб може да ти свърши работа, добре, че нищо не изхвърлям.

# 4
  • София
  • Мнения: 626
На края на  Витошка преди Фантастико има един магазин за дамски и детски дрехи. Там има доста офицални рокли.

# 5
  • София
  • Мнения: 797
 Само да потвърдя за Малкия Цум на "Пиротска", наистина има щанд с официални детски дрешки. Скоро ги гледах.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Ами аз онзи ден ходих до ЦУМ и само джинсови неща ми предложиха, иначе наистина бяха много хубави...като краен вариант може и на това да се спра.
А този магазин на Мадрид къде е точно? Нещо не се сещам. Embarassed
Ще отида и до този на Витошка - дано там открия нещо.
Благодаря ви   bouquet

# 7
  • Мнения: 2 700
А този магазин на Мадрид къде е точно? Нещо не се сещам. Embarassed

Номер не мога да ти кажа, но се намира в отсечката между театър "София" и "Черковна", от страната на театър "София". На ъгъла с "Мърфи" има магазин на Бързаков, а този, за който говоря аз е на 30-ина метра от него от същата страна.

# 8
  • Мнения: 3 457
http://www.smenzamen.com  виж тук има интересни неща

# 9
  • София
  • Мнения: 3 679
Много е объркан този интернет магазин, а и не успях да открия нищо официално за 3 годишна госпожица. Ако все пак ти си успяла може ли да покажеш?   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт