Педиатрите във Варна

  • 140 645
  • 443
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 830
Искам да сменя педиатъра на малката,до сега бяхме при д-рАнгелова във Владиславово и не съм доволна!Сага живеем на Тракия и съм се спряла или на Окръжна или на Градска моля препоръчайте ми някои добър педиатър в района.

# 31
  • Мнения: 1 866
Доктор Кирязов, но работи само на частно. Координати точни сега не се сещам, но ако някой се интересува, ще погледна.

Точно координатите на този лекар търся. Може ли да ми ги дадеш?   bouquet

# 32
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен !
Ето тел.на д-р Кирязов-621721сл. и 0888349269
Изключителен лекар,много съм доволна!!!Вече 5 год.само на него разчитам!
Да е жив и здрав,много ми е помагал!  bouquet
Дано съм ви била полезна!

# 33
  • Варна
  • Мнения: 398
Д-р Пламенка Атанасова - педииатър, хомеопат
МЦ Младост, каб.216
Изключително съм доволна от отзивчивостта и вниманието й към нас. За разлика от много други, не действа прибързано като изписва антибиотици при първи симптоми. Дава направление за специалист, когато додителите поискат. Винаги е на разположение.
И ние сме при нея ,препоръчвам я Peace

# 34
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Д-р Аня Николова- МЦ Еквита, другото са ти го обяснили Peace

 Peace Peace Peace

# 35
  • Мнения: 3 405
Разписвам се Simple Smile Предстои ми избор и ще следя темата.

# 36
  • Мнения: 314
разписвам се и аз,че скоро като се приберем във варна ще търсим педиатър.vessence,мога ли да те помоля за координатите на Ели чумпилева.мисля също да се насоча към педиатър-хомеопат.благодаря предварително.  bouquet

# 37
  • Мнения: 3 971
Д-р Панчева и ние сме много доволни Hug Препоръчваме я Grinning
Спец.детски център по детски болести -ул.*Ген.Гурко*№49 тел.611116
Варна Медика на ул. *Ген.Цимерман*№21 - тел. 622 622
GSM 0899659873

# 38
  • Мнения: 216
Колко време си била при нея.. освен отношение ме интересува повече лекарските и качества.. запозната ли е с хомеопатичните лекарства?
Около 8 години бях при нея и винаги е била много любезна и отзивчива. Само ако е крайно наложително изписва антибиотик. Хомеопатията тогава не беше популярна. Сега незнам дали е запозната с нея Peace
...запозната е!!!, не съм била нейна пациентка, но не съм чула някой от пациентите й да се оплаква от др. освен чакането пред вратата Confused

...и за района на окръжна:на брегалница(12 мисля беше) има 2ОПЛ-та, като 1та-Бойка Тунчева е и педиатър и твърдо използва повече хомеопатия и на Дж.Баучер5 - Донка Костова и Татяна Бакалова са чудесни.
... за Ели Чумпилева - страхотна е!, а за хомеопатията при нея е на 100%, защото за дъщеря си и внучето си използва по възможност само това newsm10.
УСПЕХ на всички бъдещи мами  bouquet

# 39
  • Мнения: 376
Дали има някой добър педиатър в Аспарухово или ще трябва да ходя до Градска например?

# 40
  • Варна
  • Мнения: 365
Дали има някой добър педиатър в Аспарухово или ще трябва да ходя до Градска например?
Аз ходя при Василева. Много съм доволна

# 41
  • Мнения: 506
Педиатър ни е д-р Кирязов. Засега съм изключително доволна от него, преглежда в отделни кабинети малки бебоци (на консултация) и по-големи дечица. Не е по здравна каса, но това не е важно щом става дума за здравето на децата. Може да се разчита винаги на него. Доколкото знам е за късното захранване, но още ми е рано за това и не съм се информирала подробно. С малката имахме два проблема и с изписани от него лекарства за два-три дена всичко се оправи. За сравнение предната педиатърка изписа какво ли не - и нищо не помогна.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 42
  • Мнения: 48
аз не съм на същото мнение за др.Чумпилева.Детето ми е на 2г.и до сега му е изписала 12 антибиотика,и колкото пъти съм и звъняла по тел.вечно е заета и ме праща в об.

# 43
  • Мнения: 125
Д-р Панчева ,работи ли по здравна каса?А от д-р Кирязов аз също съм много доволна ,но от както направи новия си частен кабинет ,много не ходи на домашни посещения.Сега ми предстои раждането на второто ми дете и не съм избрала педиатър .Живея на ул.Цимерман и за това се заинтерисувах за д-р Панчева.Знаете ли дали при първото си посещение ,педиатърът трябва да е от здравната каса или може да е на частна практика?

# 44
  • Мнения: 3 971

Д-р Панчева работи по здравната каса ,но е много натоварена и в момента не поема нови пациенти Wink

Общи условия

Активация на акаунт