До кой месец ходихте на работа?

  • 7 263
  • 155
  •   1
Отговори
# 45
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
До последния ден..В 19.30 се прибрах от работа, в 23.30 ме приеха в Родилно. На другия ден родих. А и карах кола сама 200 км. предния ден
Луда жена  Crazy
 Shocked Shocked Shocked

наистина си луда жена

Е, има и други "луди" жени ....  Wink

Аз работих до деня, в който ме приеха за планово секцио - т.е. почивах си точно три дни преди раждането.  Peace

# 46
  • Мнения: 359
Преди полагащите се 45 дни си ползвах 1 седмица отпуск така че съм работила почти до последно. Иначе по време на бремеността 3 пъти съм ползвала по 1 седмица болнични.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 271
В деветия месец ходех на работа - сега, като се сетя...луда калинка съм била #Crazy #Crazy #Crazy

# 48
  • Мнения: 27
Аз още работя в седмия месец съм. Мисля до края да си работя имам предвид 45 дни преди раждането, както си е по закон да спра и да се отдам на почивка и чакане на големият ден!
Лека бременност на всички! Hug

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
До 3 месец.Двете с моята колежка бяхме бременни с 1 месец разлика,тя загуби нейното бебче.Въпреки ,че не ни е много тежка работата ,аз се уплаших и спрях да работя веднага...

# 50
  • Мнения: 858
спрях да работя 45 дни преди раждането  Peace

# 51
  • Мнения: 60
Ходих на работа 45 дена преди да родя. Но имах много лека бременност и се чуствах добре.
Сега съм си в къщи от 2 седмици за задържане и започвам леко да се побърквам, не знам ако трябва да изкарам така цялата бременност!

# 52
  • Мнения: 3 334
До последно Peace Но работата ми е лека и ми харесва Peace

и аз така Peace

# 53
  • Мнения: 5 026
 До 4 месец. Работя в училище-интернат, а там има какви ли не заболявания. Настинах и си взех болничен, а после реших да не рискувам и си останах вкъщи.

# 54
  • Мнения: 390
Спрях работа 45 дни пред термина - както си е по закон. До последно бачках, а работа ми е доста натварена, но пък и залежаването вкъщи не е по-добраалтернатива. За да родиш лесно трябва да си в добра физическа форма и ако си седиш на диван перд телевизора не е добре нито за теб нито за бебето.
Е,така,е,ама аз спрях в средата на вторият месец и излязох в болнични,защото работя с химикали и ги дишам по цял ден.Ако ме пита някой бих искал и аз да остана "по закон"до края-по пронцип съм си работохолик Laughing

# 55
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Ходих до седмия, после си взех платения отпуск за годината и после  влязох в болничния. Позволих си по-дълга почивка преди раждането, понеже работя с хора и опасността от прехвърляне на бацилчета е голяма , а и работата ми е свързана с движение, а това в летните жеги започна да ми тежи.

# 56
  • Мнения: 4 806
ами докрая си работех. И на първия ден от изписването имах работна среща...

# 57
  • Мнения: 2 381
В края на 6-ия излязох в болничен.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 033
До термина, който беше на 23.01.2005, родих на 26.01.  Hug, всичко зависи от това как се чувстваш.

# 59
  • все тук
  • Мнения: 1 716
работих в законоустановения срок, излязох в майчинство 45 дни преди термина. Но и след това ме викаха доста пъти да замествам.

Общи условия

Активация на акаунт