Погача, торти "Попимони" - къде в Пловдив (по възможност в Тракия)?

  • 4 079
  • 7
  •   1
Отговори
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
Здравейте!
Скоро ще се появи малкия човек и за посрещането вкъщи искам да има погача и торта на Попимони. Живея в Тракия, обиколих из квартала, където се сетих, но не можах да открия откъде да поръчам вкусна погача и торта на тази фирма. Ако някоя мама може да ми помогне  Praynig, може и да не е в Тракия, но, разбира се, тук ще ни е по-удобно.
Благодаря предварително!

# 1
За погача провери в Сани

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 160
И торти на "Попимони" има в Сани Grinning

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 514
А какво е "Попимони"?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 160
"Попимони" е фирма, която прави торти Grinning

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 160
AIR, за миналия РД на малката поръчах тяхна торта по каталог. Като отидох да си я взема едва я познах - картинката беше супер на каталога, а в действителност цветовете бяха съвсем различни и страшно бледи. Тортата беше вкусна, ама останах разочарована от външния вид  ooooh! Не знам дали и на друг се е случвало, но имай едно наум!

# 6
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 437
мерси, Бузанка, за съвета
Аз съм вземала един път тяхна торта, формата й беше сърце, изтумбена като топка, отгоре с един ред рози по диагонал, цялата покрита с кокосови стърготини (дано си добила някаква представа). Беше страшно красива и вкусна, а и на много сносна цена. Така се впечатлих, че понеже на другия ден пътувахме първо до Търново, после за София, я бях помъкнала да я опита и родата. Та затова искам пак тяхна торта.
А за Сани знам, че продават техни продукти, но не се бях сетила да питам дали приемат и поръчки.
Мерси, че ме подсетихте!   bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз, след като прочетох тук за тази фирма, отидох и взех за себе си торта от там, за да я опитам и да реша дали да поръчам и за малката. Цената беше много добра, но на вкус не беше хубава. Не харесвам и Неделята, но на попимони са доста по-гадни на вкус. На неделя са на двойна и тройна цена, но определено са по-хубави, само дето някои са малко излишно големи.

Общи условия

Активация на акаунт