операция на аденом на хипофизата

  • 20 408
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
здравейте момичета,

днес правих ЯМР и резултатите са много добри.от 13 мм аденома е вече 8-9 мм,което означава,че бромокриптина ми действа много добре.засега операцията се отлага и много се успокоих. донякъде.
благодаря ви още един път за подкрепата и милите думи!

# 16
  • София
  • Мнения: 2 768
здравейте момичета,

днес правих ЯМР и резултатите са много добри.от 13 мм аденома е вече 8-9 мм,което означава,че бромокриптина ми действа много добре.засега операцията се отлага и много се успокоих. донякъде.
благодаря ви още един път за подкрепата и милите думи!
браво калас smile3501 много се радвам за теб Hug дано при следващия резонанс да не е останало нищо Praynig стискам палци

# 17
  • Мнения: 581
 PraynigЩе се моля за теб! Дано съвсем изчезне и се оправиш. Късмет!  bouquet

# 18
Имам микроаденом,който е 5мм и за една година не си е променил размера задължително  ли е да пия лекарства ,хормона ми пролактин е под норма,но ходих при д-р Лазарова от Националния Онкология в Дървеница и тя ми каза,че микроаденомите в хипофизата били 5 различни вида,т.е. зависят от 5 хормона,аз се разболях след стрес ,защото детете ми преди 3 години се разболя от рак,нея горе долу я стабилизирах а сега аз имам и безвкусен диабет и асма.Много,често ме боли глава всеедно имам мигрена и повръщам.Операцията е много рискована  може да те увредят дори най-добрите неврохирурзи,Д-р Кръстев прави на детето ми и доц.Габровски,слава Богу всичко мина добре ,но свидях и увредени деца ивузрастни а за хипофизата видях ,когато бях на ЯМР в "Св.Анна",жена,която след операцията беше сляпа.Хипофизата ,контролира всички нервни врузки в целия организъм и дори неврохирурзите са ми казвали,че е много рисковано а познавам човек от ендокринологията в София,който ми каза ,че го е оперирал доц,Маринов от Александровска болница но тумора му е бил 4сантиметра и всичко било сполучливо.Аз самата пия от една година саменто а детето ми от 3 години и нямам промяна в големината на тумора.Господ да ни пази.

Общи условия

Активация на акаунт