Има ли мами разбиращи от компютри?

  • 1 148
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 410
Мили момичета,имам нужда от малко помощ Praynig
Малко съм схваната на тема компютри и имам нужда от вашата помощ.
Ето за какво става на въпрос:нали знаете,като се отвори интернет експлоера,горе в средата има едно малко продълговато,дълго прозорче в което пишем страницата,която искаме да отворим.И с течение на времето,като кликнеш на една стрелкичка която се намира най в дясно на това прозорче,излизат всички страници,които компютъра запаметява(които са отваряне),сещате ли се за какво става на въпрос?Ама и аз как го обясних ooooh!
Та въпроса ми е как мога да изтрия някои от тези адреси,да не са вече в този запаметен списък?
Моля помагайте Praynig
Предварително благодаря на всички втекли се на помощ Hug

# 1
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Пробвай да ги изтриеш от History-то

# 2
  • Мнения: 1 492
Takaa Някъде по екрана имаш иконка на Интернет експлорър - една голяма синя Е буква.
Натискаш върху нея с десен бутон. Излиза едно меню. Най-долу ще видиш Пропъртис - натискаш го с ляв бутон.
Излиза нов прозорец Интернет пропъртис - Някъде долу в дясно в този прозорец има бутон Клеар хистори - натискаш го, после долу натискаш Ок и си готова.
Надявам се да си ме разбрала.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Хе хе ти да не си влизала в някой еротичен сайт,че сега искаш да му изтриеш линка,а? JoyАма ще трябва и от други места да го изтриеш Laughing
Извинявай пошегувах се Hug,аз незнам как става номера,те сами си изчезват ама..... ooooh!

# 4
  • Мнения: 410
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig

# 5
  • Мнения: 8 917
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig

Пробвай и по другият начин - с тази стрелка се появява и списък с посетени адреси - маркираш и след това с десен бутон имаш меню, в което има и "изтрий" Peace

# 6
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig
Ами нямам Интернет експорер пред мен и карам по памет, но горе в дясно от това поле, където пишеш някакъв адрес, трябва да има буквата H примерно. После в прозорец в ляво ще ти се покажат всички страници, които си посещавала за определен период назад.

# 7
  • Мнения: 1 416
Трябва да си изтриеш "History"-то. Не е зле да прочистиш и интернет-файловете, които се складират.
Отвори един прозорец на експлоръра, горе от менюто "Tools" избери "Internet Options". Ще ти се отвори прозорец и ще можеш да зададеш "Clear History", както и "Delete Files"  за "Temporary Internet Files". В същия прозорец ще можеш да зададеш след какъв период хистърито ти да се тир автоматично. Временните интернет-файлове ще трябва да премахваш ръчно обаче, когато се сетиш...  Grinning

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Питането ти е за "някои от тези адреси"
Имай впредвид, че изтривайки хисторито - заминават всички адреси.
Иначе момичетата са ти обяснили как става.

# 9
  • Мнения: 410
Забравих да спомена,че работя с унтернет чрез Mozilla Firefox ooooh!
Не съм влизала в еротични сайтове Mr. Green
Пробвай да ги изтриеш от History-то
Как става това?Помагай с обяснения Praynig
Ами нямам Интернет експорер пред мен и карам по памет, но горе в дясно от това поле, където пишеш някакъв адрес, трябва да има буквата H примерно. После в прозорец в ляво ще ти се покажат всички страници, които си посещавала за определен период назад.
Търсих го това Н,ама нямам такова нещо Sad
Трябва да си изтриеш "History"-то. Не е зле да прочистиш и интернет-файловете, които се складират.
Отвори един прозорец на експлоръра, горе от менюто "Tools" избери "Internet Options". Ще ти се отвори прозорец и ще можеш да зададеш "Clear History", както и "Delete Files"  за "Temporary Internet Files". В същия прозорец ще можеш да зададеш след какъв период хистърито ти да се тир автоматично. Временните интернет-файлове ще трябва да премахваш ръчно обаче, когато се сетиш...  Grinning

В Tools,не мога да открия тази опция,има много други неща ама не и това.
Благодаря на отзоваващите се момичета,продължавайте да помагате мамчета Praynig

# 10
  • Мнения: 1 416
Забравих да спомена,че работя с унтернет чрез Mozilla Firefox ooooh!
Laughing Важна подробност...  Wink
Предполагам, че ще се включи някой с Мозила и ще ти обясни как... Успех, Скорпи!

# 11
  • Мнения: 8 917
Добре де, потърси някъде горе по иконите - "история" или "посетени адреси" - не ми се инталира Мозила в момента Wink

# 12
  • Мнения: 410
Добре де, потърси някъде горе по иконите - "история" или "посетени адреси" - не ми се инталира Мозила в момента Wink
Ами търся,ама не намирам Sad
Благодаря ти за загриженоста и помоща Peace
Не вярвах че някой ще се отзове на помощ.Страхотни сте момичета  bouquet

# 13
  • Мнения: 431
За Мозила - Tools -> Options -> History -> Clear

# 14
  • Мнения: 8 917

Между Options -> History имаш Privacy - втората икона - в случай, че го търсиш Peace

Общи условия

Активация на акаунт