Тема за обругаване

  • 2 528
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
Тук май всяка втора тема стана "еб* ми се чуждо".  Whistling

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Ако познаваш добре себе си, лесно ще намериш решението. Вчера точно си говорихме с един приятел за това и той каза нещо много хубаво - никой не изневерява заради партньора си, само заради себе си. Трябва да прецениш как ще ти се отрази - разкошно или много зле. Аз познавам хора и от двете крайности.
На някои им се отразявало супер - внася тръпка в живота, кара ги да се чувстват красиви и желани, отслабват, връщат си екшъна вкъщи Grinning Ако си такъв тип - ок, действаш, без да прекаляваш, грабваш само хубавото от момента и чао Wink
Обаче има и друг тип хора - изневеряват и това ги съсипва, направо не са същите, скапват се ConfusedПознавам един такъв човек - горкият, беше жив зян поне година след случката. Не вярвах, че и мъж може да го преживее толкова тежко, ама на, можело Rolling Eyes
Според мен, щом толкова държиш да не нараняваш мъжа си , а споменаваш и клетвата пред Бог, май си от втория тип Confused Внимавай, не си заслужава за едното чукане да си тровиш нервите дни наред...Ако ще ти остане само хубавият спомен - някак по-склонна съм да го приема. Но месеци наред терзания, чувство за вина, съвест, бля бля - не, благодаря Naughty

# 17
Какво да ти кажа? Пределно ми е ясна ситуацията в която се намираш в момента. Самата аз бях /съм/ в такава ситуация. Мога да ти разкажа при мен какво се получи и ти сама да прецениш /макар, това да не означава, че и при теб ще е така/.
От къде да започна?-може би от там, че и аз като теб имам прекрасен съпруг и детенце на които много държа и че и аз, че съм по-скоро консервативна, традиционалист и т.н. – това което ти описваш за себе си/, и също като теб, чувствах някаква празнина в себе си – просто ....... не мога да го опиша с думи – ти прекрасно ме разбираш, надявам се. Стана така, че случайно срещнах моя голяма и много бивша любов. Любовта ни така и си остана недоизживяна. Просто се разминахме /ако трябва да бъда искрена – зарязах го, но това изобщо не го трогна на практика/. Както и да е! Видяхме се и по-късно се видяхме на кафе, после на ресторант, после отново на кафе и така ............ Разговаряхме, разговаряхме, разговаряхме ......... а в очите ни единствено – желание. И двамата се правехме, че не забелязваме желанието на другия и продължавахме да си говорим, да флиртуваме и така. Естествено, на една от поредните ни безобидни срещи се повдигна въпроса за това, че както сме тръгнали може да объркаме нещата, но аз, уверена в себе си, че няма да изневеря на съпруга си /тъй като за мен и физически контакт е изневяра/ с усмивка отвърнах, че това няма начин да се случи и че зная кога да спра със срещите си с него ако нещата „загрубеят” /макар мислено да знаех вече, че няма да спра защото прекалено много го желаех/. Той на своя страна ме попита дали съм сигурна, че ще можем да се спрем и ......... бях убедена, че ще се справя. До деня, в който, на поредното кафе се оказахме сами в сепарето и ........ той ме целуна! Не мога да опиша чувствата които изпитах в онзи момент, не мога! В един миг всичко изчезна, забравих за обичания съпруг, за живота който живеех в момента и се пренесох назад в годините. И знаеш ли?-останах без дъх от страстта която изпитах! В онзи момент не бях аз а онази, която навремето припадаше при вида му. След целувката си тръгнах, естествено, с невероятно чувство за вина. Не мога да опиша просто колко виновна се чувствах. Реших, че няма да има следващ път, но, уви, отново сгреших. Видяхме се и после, и после – отново на кафе, обяд и т.н. Докато един ден той взе нещата в свои ръце и под предлог, че ме води на обяд ме заведе в един от апартамента си. Да!-пределно ясно ми беше къде и защо отиваме там, но нямах сили да се противопоставя. Ако трябва да съм чесна – не исках да се противопоставям. Забравих за всичко и всички! Излишно е да обяснявам, че беше невероятно изживяване, нали?! И така! След въпросната среща бях смазана от чувство на вина. Нямах и идея как ще погледна съпруга си. Просто си наложих да се стегна и продължа напред сякаш нищо не е било. Не ми се описват бурите в душата и сърцето ми след този ден!
И, да, след това имаше още срещи! И никой освен нас, така и не разбра! И интересното е, че след третата среща ми беше безинтересно! Реших повече да не се срещам с въпросния човек и да спра да живея в лъжа. Магията на първия път беше отминала и на всяка среща слагах на кантар него и съпруга си и съпругът ми винаги беше много повече от любовникът.
Та, мисълта ми беше – ако не го изживееш ще продължаваш да го желаеш неистово и ще си го направила с него в мислите, представите, сънят си. Това не би ли било също изневяра? Не мисля, че има разлика! Ако го изживееш, обаче, има голяма опасност да ти хареса и в последствие да нараниш най-близките си а има вероятност като мен да се разочароваш! Определено, не бих си правила подобен експеримент за в бъдеще! В никакъв случай!
Незная! Животът е твой! Сама преценяш – аз бях толкова обстоятелствена за да ти разкажа как при мен се получиха нещата. При всеки е различно! Просто постъпи така, както ти казва сърцето ти!

# 18
  • Мнения: 998
Мисля, че това е подобно на: На диета съм, вече свалям кила , а в офиса някой черпи. Изкушавам се, удрям 2 еклера, за момента ми е кеф, после ще се пукна от яд, че съм ги изяла, развалила съм си диетата, а еклерите изобщо не бяха кой знае какво. Пфу, ама съм много проста!

Мисля, че твоя "еклер" едва ли си струва  Hug

Пък може и така:
Изкушавам се, удрям 2 еклера, много ми е кеф! Ех, тия еклери, как можех да ги изпусна и никога през живота си да не ги опитам. А колко са вкуснииии. Все пак това няма да ме откаже от диетата, но и няма да се депресирам излишно и да сънувам после сметанови тортички
С две думи - животът трябва да се живее с пълни шепи. И най-важното - после да не се съжалява за  стореното!
Ако мислиш, че след забежката ще се самоизядеш от терзания - не си заслужава!
Пожелавам ти да си доволна от себе си, каквото и да решиш  bouquet

# 19
  • Мнения: 215
Мисля, че това е подобно на: На диета съм, вече свалям кила , а в офиса някой черпи. Изкушавам се, удрям 2 еклера, за момента ми е кеф, после ще се пукна от яд, че съм ги изяла, развалила съм си диетата, а еклерите изобщо не бяха кой знае какво. Пфу, ама съм много проста!

Мисля, че твоя "еклер" едва ли си струва  Hug

 Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 38 431
Скъпа Х, вземи си един студен душ и не драматизирай излишно. И на мен ми се въртят мисли за един колега, който на всичкото отгоре е млад и готин. Обаче...
1. После ще се изядеш отвътре
2. Не си вади таковата дето си вадиш хляба

По въпроса за еклерите - хапваш си и после един час на пътечката и си забравила.

А как ще се чувстваш ако този мъж го гледаш всеки ден СЛЕД ТОВА?

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Да речем, че решиш да повториш опита на "Просто гост", о,к...При нея нещата са се стекли по възможно най-добрият начин накрая - минала е тръпката и всичко е останало в миналото. Има обаче и други варианти - тръпката да не мине, а да се увлечете или пък ти да охладнееш, а той да продължи да те иска...В такива ситуации има мъже, които стават направо агресивни и дори ти да си решила за себе си, че ще съхраниш семейството си, човекът да има други планове...Може да реши да говори с мъжа ти и изобщо неща от този род. Тъй че, премисли все пак много добре нещата  Crossing Arms

# 22
Имало е смисъл да се обърна към вас! Благодаря ви!
От всяка взех някаква поука. Не пожелавам на момичетата, които не са били в подобно положение, да го изпитват! Ужасно терзание е и въобще не ми е смешно и просто. Аз наистина си обичам съпруга, правя разликата между любов, обич, влюбване, а сега ми се наложи да изпитам и друго понятие "физическо привличане". Има над какво да размисля, особено важно е, че контактите ни в работата ще продължат. Но и това ми е било на главата и умея да се контролирам безпогрешно - никога не смесих едното с другото, въпреки че човекът дори ми беше шеф. Да, изпатих си здравата от гнева му, но си останах до там, докъдето бях решила. Но това е друго, защото тогава не бях обварзана..., т.е. уязвима...Не знам. Сега, когато си стоя сама пред компютъра мисля едно и дори си вярвам, че ще се справя. Въпросът е: ами ако сега влезе? Опитвам се да бъда иронична и гадна с него, обаче ми е трудно да скрия другото... Надявам се тия три дни със съпруга ми и вашите съвети да ми помогнат...

# 23
  • Мнения: 15 619
Стискам ти палци. Ще се справиш, сигурна съм. Не ми се ще да изпадам в такава ситуация, че ще ми е безкрайно трудно да се справя със себе си.

# 24
  • Мнения: 429
Според мен има само един въпрос - готова ли си да поемеш последствията, ако мъжът ти научи?

# 25
  • София
  • Мнения: 243
Съвет за това няма.Ти решаваш какво да стане.Бъди силна каквото и да решиш.Обмисли го но така,че после да не съжаляваш.Аз не бих на твое място,но мисля ,че всички хора са различни, ти също си.Решението е твое. Wink

# 26
  • Мнения: 1 462
Имаше една такава анонимна тема наскоро, авторката даже ходеше по купони с желания.  Посъветваха я да му гледа детайлите, които по принцип я дразнят у мъжете - косми, намсиквоси, и да го сравнява със съпруга си.  След поредния купон анонимната сподели, че и е минал меракът.  Де да знам къде беше тая тема...

# 27
  • Мнения: 6 164
Физиката се контролира с главата. Wink
newsm10

# 28
  • Мнения: 8 917
Като бяхме гаджета със съпруга ми още и си говорехме за разни неща, едно от тях бе за изневярата /смия да твърдя, че и той , и аз сме моногамни и дай Боже да е все така/. Та тогава имаше доста неща, които ми казваше и които ми са се запечатали в ума - твоят ум е твоята градина - огромна, широка, но все пак с граници ....ходиш, ходиш, но в един момент стигаш "твоята си граница" и знаеш, че по-нататък не би преминала.Границите си ги поставяш единствено ти и лошо е когато такива няма....добре ще е ако ме разбираш какво искам да кажа - постави си границата преди да е станало прекалено късно, да е наранен, човек на който държиш и да няма връщане назад....нищо ненормално не се случва с теб, но това, което може да направиш за себе си - опитай да "пренасочиш" тази тръпка от въпросният мъж към съпруга си Peace Каквото и да избереш ти желая трезва мисъл   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 680
И аз съм имала страхотна тръпка на работното място. Тогава  живеехме заедно с мъжа ми , но не бяхме женени.
Ходех с огромно желание на работа, тръпката беше взаимна. И все нищо не се случваше. Все си представях сюжети от сорта, че ме целува в асансьора и т.н. Но въпросния мъж знаеше ,че съм сгодена и явно той не искаше да прекрачва границата. Останахме си с разменените реплики и няколкото уж случайни докосвания, докато той напусна. После го забравих автоматично.
Радвам се ,че нищо не стана защото и моето мнение е ,че там където си вадиш хляба не трябва да си вадиш онази си....
А и още нещо обикновено тръпката е в самия флирт, когато нещата загрубеят може нещата наистина да загрубеят Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт