молбата ми е малко нестандартна!

  • 1 129
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Здравейте, възможно е този въпрос да е дискутиран, но не намерих никъде по въпроса. Трябва да намеря колкото е възможно по-бързо специалист по ФЪН ШУЙ. Искаме да се преместим в апартамент, но ако проследим историята му се оказва, че там винаги са живели само стари моми и дори сега, когато го даваме под наем две от наемателките се разделиха с приятелите си и сега са сами. Затова, когато се местим не искам нищо да се случи на мъжката половина от семейството.Аз вече съм напълно убедена във фън шуй, защото откакто направихме малка корекция в/у вратите на банята и тоалетната (сложихме малки кръгли огледала), които се намират точно с/у входната врата, а това положение, както се оказа е най-лошото за  апартамента. Искам да кажа, че оттогава финансовото ни положение значително се подобри и сме много по-щастливи и спокойни. Ние направихме и други неща като поставяне на различни предмети и вода на определени места. За начинаещи като нас е доста объркващо това изкуство и затова предпочитаме да се доверим на специалист или на човек, който също е заинтригуван и е предприел подобни действия. Не знам дали е разрешено да се оставя някакъв телефон за връзка, затова ако някой може да помогне с нещо да пише на miss_sweet@mail.bg Предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 2 901
...Аз вече съм напълно убедена във фън шуй, защото откакто направихме малка корекция в/у вратите на банята и тоалетната (сложихме малки кръгли огледала), които се намират точно с/у входната врата, а това положение, както се оказа е най-лошото за  апартамента. Искам да кажа, че оттогава финансовото ни положение значително се подобри и сме много по-щастливи и спокойни.

Ами кажете и на нас къде да сложим огледалца, и ние искаме да подобрим финансовото си състояние.

# 2
  • Мнения: 8 917


Ами кажете и на нас къде да сложим огледалца, и ние искаме да подобрим финансовото си състояние.

 Joy Joy Joy

Валентина, казали са ти къде да НЕ слагаш огладала - което също е нещо.Между другото и аз го разбрах скоро това Mr. Green Нашите не са срещу входната врата, но ефект - нулев Sad Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
 ShockedЕгати, и такива специалисти ли има вече Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 2 901
Ами кажете и на нас къде да сложим огледалца, и ние искаме да подобрим финансовото си състояние.

 Joy Joy Joy
Валентина, казали са ти къде да НЕ слагаш огладала - което също е нещо.Между другото и аз го разбрах скоро това Mr. Green Нашите не са срещу входната врата, но ефект - нулев Sad Grinning

Ми и аз първо така си помислих, но тя пише, че оттогава...

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 130
Може би тук някой ще ти отговори ,мисля , че Дивана беше ползвала такъв специалист
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107242.740

# 6
  • София
  • Мнения: 38 115
http://www.comfort.bg/bg/public/clients_2115_253.html
Телефон на специалист и статии. Гугъл знае всичко!

Общи условия

Активация на акаунт