Какъв цвят е портмонето ви?

  • 25 217
  • 429
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 101
Черно, кожено.

# 46
  • Мнения: 1 190
Пясъчно бежево, с доста преградки за карти, място за снимки, джобче за монети - хубаво е!

# 47
  • Мнения: 7 474
Такова , но черно, а искам розово или синьо  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 7 097
Три портмонета имам, но нося само едното - кожено, черно. Другото също е кожено, но е нещо като много тъмно бордо - любимото ми - ценен подарък ми е и въпреки, че се прокъса си го пазя за спомен...Третото е от нещо като сатен отгоре и е тъмно розово - служи за игра на Калина основно.

# 49
  • Мнения: 7 430
Имам няколко - червено, дънкено, синьо, черно с розово - от кожа, розово пухено, жълто, оранжево, тъмно синьо, войнишко зелено....и май това са  Mr. Green
Обичам да си купувам потмонета Peace

# 50
  • Мнения: 433
аз имам само спортни,и от няколко дни ми хрумна,че е време за нещо по-сериозно.мисля,че ще е от полза да пишете от къде са вашите и колко струват.така тези като мен ще могат да се ориентират

# 51
  • София
  • Мнения: 2 530
На кръпки, кожено в три нюанса на кафявото.

# 52
  • Мнения: 2 697
Скучно черно и много голямо (и вече поодърпано оттук-оттам Sick), но ми се иска да е в моето любимо революционно червено...тъмно, леко към бордо, модел като това:

# 53
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Моето е подобно



само джобчето за монети е с щракалка

# 54
  • Мнения: 5 228
Имам две - едното ми е тъмно синьо, Ronson, в него си държа документите основно, а другото ми е червено и черно от Ейвън. И двете много си ги харесвам.

# 55
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не мога да смаля изображението........а му загубих адреса..........рових в сайта, но не можах да го открия  Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 6 916
Златисто и лъскаво  Mr. Green Подарък ми е от роднини в Австралия и ми е много удобно  Peace

# 57
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 616
Стандартно черно, кожено, с много отделения и отстрани "щракалница" за монетите, общо взето доста прилича на мъжко, но аз си обичам големите портмонета, един размер по-голямо и нямам нужда от чанта  Laughing
Имам и едно по-малко, пак черно и пак кожено, за "официални" случаи  Grinning

# 58
  • Мнения: 3 042
Моето е черно кожено портмоне с много прегради.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ходя с портофел мишка. Таквоз, което се прегъва на две, за младежи.  Flutter  Има две сиви уши и бродиран опаш, иначе е жъълто, от промазан плат, пера го, суша го... Събирам всякакви полезни работи в неговите преградки, включително и някой банкнот и с`тинки. Добро портофел, но остарява...

Общи условия

Активация на акаунт