Реални или измислени (Количка????)

  • 10 230
  • 189
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 640
айде сега, за НанА знаеш.

# 31
  • Мнения: 4 965
Не става дума за Нана.
Ще кажа на лични.

# 32
  • Мнения: 7 803
аааааа за нана знам наистина, ама другото ................ ми е ново  Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 826
Не става дума за Нана.
Ще кажа на лични.

Искам и аз,плийз. Laughing
И за Нана ако може с подробности,защото специално за нея не мога да повярвам. ooooh!

# 34
  • Мнения: 2 013
Аз се сетих за другата потребителка, някой да знае какво стана там?
А за НаНа историята аз също я пропуснах. Май имаше нещо, че нейна приятелка е писала с нейния ник, не е имала близнаци въобще newsm78 newsm78

# 35
  • Мнения: 2 839
Ай, настръхва ми косата като се сетя за това психо Нана. Никаква Нана, никакви деца, никаква катастрофа, само някакво куку от Добрич  ooooh! Подпали сума народ хахото.
Някой да знае от Мамма как е приключила историята? Защото бяха я проследили, стана ясно че е от Добрич, как се казва, ама после потулиха нещата, или поне на нас не казаха де  Thinking

# 36
  • Мнения: 7 803
м да нищо не казаха, а няма как да не знаят  Rolling Eyes
Аз се сетих за другата потребителка, някой да знае какво стана там?
А за НаНа историята аз също я пропуснах. Май имаше нещо, че нейна приятелка е писала с нейния ник, не е имала близнаци въобще newsm78 newsm78
казвай бързо коя потребителка визиш ти  Praynig

# 37
  • Мнения: 2 839
Хахаха както си пишем тук за Нана, отивам в "Нашите деца" и на какво попадам ...? Мнение от тази потребителка http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=34792
Mama_Nana ... с близнаци ... да му настръхне косата на човек  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 826
Ве4е запо4вам да гледам с подозрение на  всеки,който пише 4е има от близнаци нагоре(разбирай тризнаци,4етризнаци и т.н.) Mr. Green
Вси4ки сте в кюпа да знаете. Wink
Бързо ми изпратетете по една снимка,да се убедя,4е сте истински. Laughing

# 39
  • Мнения: 7 803
еее стига бе. тамън изчезне едната и хоп следващата чака на опашка  Crazy

# 40
  • Мнения: 1 744
ААА моля да не ме подозирате и мен, щото и снимков материал съм предоставила , даже пък и си приличат. Laughing

# 41
  • Мнения: 2 839
Ве4е запо4вам да гледам с подозрение на  всеки,който пише 4е има от близнаци нагоре(разбирай тризнаци,4етризнаци и т.н.) Mr. Green
Вси4ки сте в кюпа да знаете. Wink
Бързо ми изпратетете по една снимка,да се убедя,4е сте истински. Laughing
Тя и Нана беше пращала снимки, ама ....  Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 7 640
аз пък снимки няма да покажа Crossing Arms, нека ви ядат съмненията докато не си намеря накои красивички от нета да кача Mr. Green

# 43
  • Мнения: 2 013
Хахаха както си пишем тук за Нана, отивам в "Нашите деца" и на какво попадам ...? Мнение от тази потребителка http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=34792
Mama_Nana ... с близнаци ... да му настръхне косата на човек  Mr. Green

Е, съвпадение на имена е. Писахме си с нея, нейните младеж и девойка също са първолаци. Скоро регистрирана е май.

# 44
  • Мнения: 6 167

Това също - да Wink И аз го видях - толкова писане и то с обяснения, че ми стана интересно по коя тема е и тя беше най-обикновен въпрос "Къща или апартамент?" Joy

за двата тризнака ли става в-с Mr. Green
майтапа на страна, количката на ПегПерего с 1550 лв ( дали не е това целта на този линк) и на български пише, че няма наличност.

Общи условия

Активация на акаунт