Имахте ли проблеми със зъбите?

  • 3 935
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 013
О, да! По принцип имам кекави зъби, но сега ми се клатят и имам чувството, че ще изпопадат всичките!

# 46
  • Мнения: 2 159
нямах проблеми, но скоро мисля да го посетя за профилактика

# 47
  • Мнения: 3 478
Посетих веднъж профилактично и веднъж няколко дни след като родих. Всичко си беше ОК. Имаше за кратък период чувствителност към сладкото, но изчезна. Сега на скоро леко ми се отчупи единият кътник, за сега само това е.

# 48
  • Мнения: 2 039
Моите проблеми са кървящи венци и по време и след бременността Sad
Същата работа  smile3516

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Имах най-вече проблеми с венците,а чувствителноста ми е от преди бременноста,но май се позасили.

# 50
  • Мнения: 1 680
не съм имала, не съм взимала зумафлуор и за плода

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Не и сега нямам!

# 52
  • Мнения: 1 896
След бременност и две години кърмене резултатът е само едно повърхностно кариесче, по-скоро петънце.

# 53
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ходих на зъболекар през 6 и 7 -ия месец.Направиха ми към 7 пломби ConfusedНо след като родих до ден днешен развален зъб нямам(то и не останаха много непломбирани).

# 54
  • Мнения: 817
Имах проблеми с венците и се наложи да пия антибиотик, но след като родих.

# 55
  • Мнения: 350
За сега нямам проблеми  Praynig, хапвам повече калции под формата на сиренце, кисело и прясно мляко.

# 56
  • Мнения: 2 677
По време на бременността си - не. Дори ми поникна единия мъдрец.  Crazy Веднага след като родих, обаче зъбите ми станаха страшно чувствителни. Проблемът ми продължава и сега.

# 57
  • Мнения: 151
 :
И преди бях с чувствителни зъби, но след бременността значително се увеличи Confused
Cry

# 58
  • Мнения: 1 174
Само венците ми кървят,но не постоянно.След раждане,макар да не виждам нещо ново,ще посетя зъболекаря си.

# 59
  • Мнения: 5 362
Да,имах 2 зъба развалени от бременността,които вече оправих.

Общи условия

Активация на акаунт