Подсече се - моля помогнете!!!

  • 4 412
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 356
При нас се случва рядко,но е от зъбите.Никакви мазила не помагат,даже като го намажа пищи.Единствено киснене с отвара от смрадлика-минава бързо.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Миене без сапун. Бани с хума и смрадлика. Универтан върши чудеса!

# 17
Дъщеря ми също беше подсечена, но се оказа, че е от капките против колики. Ако ползваш Еспумизан, спри ги. Може да е от тях.

# 18
  • на село
  • Мнения: 1 028
Ние също имахме чести проблеми с подсичането. Помагаше само отвара от смрадлика. Нищо друго. Никакви кремове, сапуни и пр.

# 19
  • Мнения: 791
Най-добре хубаво я подсушавай, това че я оставяш голичка да по рита малко не означава че не остава влага в гънките. Аз използвах пурата на Event , след обилно поръсване слагах памперса  и след около 20-тина минути го махах, за да го намажа с кремче - Бочко, той е със смрадлика и действа много добре. Намажи на по плътен слой и би трябвала на следващото сменяне на памперса вече да е по отшумяло. Поне при нас беше така.Дано ти помогне. Упспех! Peace

# 20
  • Мнения: 193
Има една много хубава бебешка пудра на Nivea, с цинк, идеална е!
И Бочко много помага...но щом миеш дупето постоянно, задължително слагай пудра!

# 21
  • Мнения: 2 672
мажа с Пиоктамин - само на подсеченото. Стои повече без памперс.

# 22
  • Пазарджик
  • Мнения: 76
Ползвала съм само Универтан и съм адски доволна - за няколко часа дупето й светна Joy

# 23
  • Мнения: 290
PIoktanin 1%,Penaten krem,Pavloderm ili BEbetan.Spokoino vsi4ko 6te se opravi! Wink

# 24
  • Мнения: 4 970
Съвсем скоро  се сблъскахме със същия проблем.Използвах  крем4ето на Мустела,но....явно само реклама не е достатъ4на.Оправихме проблема с бейби тан- крем,който се купува от аптекате9 струва 1.50лв),редувайки го с БО4ко LaughingИ сег апродължавам да ги използвам  Peace

# 25
  • Хасково
  • Мнения: 726
бърши с тензух след миене- по-меко е. Аз сим много доволна от специалния крем на Мустела- невероятен ефект има

# 26
  • Мнения: 8 505
Като се наака винаги съм я мила с вода и често със сапун...

Мисля,че точно тук ти е грешката.Вода и сапух-веднъж дневно,когато я къпеш.През останалото време-мокри кърпи.
А за подсечено дупе най-доволна бях от кремчетата,които приготвят в аптеките.

# 27
  • Мнения: 251
Като се наака винаги съм я мила с вода и често със сапун...

Мисля,че точно тук ти е грешката.Вода и сапух-веднъж дневно,когато я къпеш.През останалото време-мокри кърпи.
А за подсечено дупе най-доволна бях от кремчетата,които приготвят в аптеките.
Не мисля.Напротив, най-добре е детето винаги да се измива с вода, за сапуна може и да си права, /въпреки че аз ползвам много меко  душ-гелче на Бюбхе, което винаги й е действало перфектно на кожата/..Ама нали вече има мокри кърпи, та сме го ударили на мързеливата, миенето на бебешкото дупе изисква повече усилия, а и те нали също са напоени с разни ароматизатори и др.Не мисля, че те са по-дибре от водата.Те са създадени за улеснение на майките.

# 28
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Използвам Хлоркиналдол от аптеката и съм много доволналСтрува около 4 лева. Peace

# 29
  • Мнения: 318
Здравейте, ще използвам темата за да попитам и аз нещичко newsm78 Коко от няколко дни е доста подсечен, но не на дупето а на сгънките на крачетата и около пишлето. Кожата му чак започна да се лющи и гледам , че са наизлезли бели пъпчици. Преди всяко сменяне го измивам с вода, мажа после със зехтин, от няколко дни и с кремче Бочко, но явно не помага. Дали ако започна да го подмивам с отвара от смрадлика ще поизчезне този обрив?

Общи условия

Активация на акаунт