какви пюрета купувате?

  • 2 133
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4
ние също харесва ме на хип и нестле

# 31
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Хип, Семпер, Сънвал, Алете, Нестле. И аз български не купувам. Понякога и аз му правя.

# 32
харесва на hipp и  heinz ,но вторите не ги видях в анкетата.Може и да ги няма в България ,не знам

# 33
  • Мнения: 3 457
а хубави ли са Сънвал И Алете?

# 34
  • Мнения: 439
Яде  каквото му купя, няма възможност да си състави мнение за предпочитани марки  Grinning Аз самата предпочитам Хип ( с тях и захраних) - съставките им са описани най-ясно, а е хубаво и че е дадено процентното съдържание на всяка от тях. Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 4 966
а хубави ли са Сънвал И Алете?
Хубави са да .Алете са по-скъпички.

Май си с нов ник,ам?Simple Smile

# 36
# 37
  • Мнения: 481
Хип, Бебивита
На големия съм му давала Кечкемет и ги ядеше с охота, но не съм ги виждала никъде сега и ако някой знае къде се продават да пише.

# 38
  • Мнения: 2 885
Хип, Бебивита
На големия съм му давала Кечкемет и ги ядеше с охота, но не съм ги виждала никъде сега и ако някой знае къде се продават да пише.

В Хер бебе на бул. Мадрид ги има.

# 39
  • Мнения: 3 457
на кечкимет  бяха вносители северна звезда,ходих до тях ,но казаха ,че вече не ги внасят-завода на кечкимет правят и хип,с тази разлика ,че са по-евтини.
а хубави ли са Сънвал И Алете?
Хубави са да .Алете са по-скъпички.

Май си с нов ник,ам?Simple Smile
да,надушиме Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 272
Хипп и Нестле  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 2 164
Хип, Сънвал, Нестле, Бебивита, Гербер. 3-4 пъти съм вземала на Ганчев, но са отврат  Sick

# 42
# 43
  • Мнения: 295
Захраних децата си с ХИП. Определено обаче след годинката преминах на СЕМПЕР. С по-големи парчета са и много разнообразни като меню. Само те предлагат риба, вегетарианско, кюфтета и други.

# 44
  • Мнения: 3 042
Основно ползвах Ганчев, Хаме и Хип. Peace

Общи условия

Активация на акаунт